Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Ko nema u "vuglu" ima u Guglu. Listajući net, nadjem proizvodjača čeličmih felni za sva italijanska vozila, pa i svetska. Ova fabrika je jedna od dve u italiji, i nije loše da se pomene, možda zatreba nekom nekad nešto...i to.

evo adrese sajta:

http://www.gruppocln...og_englisch.pdf

Medjutim, da se ne bi davili sa kompletnim PDF katalogom, izdvojio sam sve podatke za naše ljubimce...i to:

fiat_tabela.jpg

lancia_tockovi.jpg

pošto je ovo malo nepregledno, evo i poredjenja stilove i librine felne:

uporedno.jpg

Elem, primećujete ratlike (označene tamno-plavom bojom). Stilova je 6.5J, a librina je 6J. Stilova čelična nosi samo jednu dimenziju guma, a librina 3! (znači razlika je ne samo u širini, nego i u profilu). Medjutim, razlikuju se i "offseti"!

Koliko to može da pije vodu, koliko ne može....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Offset je isto sto i ET a to je bukvalno isturenost srca felne u odnosu na ivicu. Ne verujem da bi 5mm pravilo probleme, kao ni razlika u sirini od 1/2J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima.Nedavno sam kupio seicenta sporting 2002.god i na njemu nedostaje mala plasticna mrezica(maskica) ispod desnog fara.Nalazi se izmedju branika i desnog fara.Ako neko ima predlog gde ovo mogu da nadjem bio bih vrlo zahvalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Da li neko zna gde se mogu kupiti vetrobrani za PAndu stari tip - kocku? Zvao sam ovog coveka iz Subotice kaze nemaju kalup (kod njega za Punto 2 prednji 2800, a zadnji 1700din), au Spider-u traze 5500din :rant: i da se ceka 15ak dana ?

Hvala :yes

Edited by KockaKruZzer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari gde mogu da kupim nesto od ovog:

- nalepnicu za vrata na koju se upise km malog servisa, i na kojoj se stiklira koji su filteri zamenjeni

- ili onu vezicu sa papirom iste namene kao i nalepnica, koja se obicno prikaci negde oko motora

U nekoliko lokalnih ranji nemaju, cak me pogledaju bledo i kazu da to nikad nisu imali.

Drug na Golfu 4 ima tu vezicu sa papirom, kaze da je dobio njih nekoliko kad je kupovao Castrol ulje. Ima li tako nesto by Selenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

paa... ne znam gde mozes da kupis tako nesto ali uvek mozes sam da nacrtas (napises) kako hoces da izgleda, odes u neku od stamparija, odstampas na pvc foliji, oni ti to iseku i eto ti nalepnica :thumbsup: i veruj mi izaci ce te MNOOOGOOOOO jeftinije nego da ih negde kupujes :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: :thumbsup:

Ovo za stampu mi se dopada. Mozda ubacim i fotku Puntodzeta radi fore! :thumbup:

OT

Sad se setio vica kad Ciga prodaje sprej za muve..."a moze i tako kume" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se može naći el.motor za ler za 1.6IE Tipo/Tempra?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

Da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim sajlu kvacila za bravu 1.8

Dve sajle su mi pukle za nepunih godinu dana,pa me zanima da li postoji razlika u kvalitetu sajli i gde bih mogao da ih pazarim.Naravno,ovo je pod predpostavkom da pucaju jer su po kvalitetu lose.Predhodne dve sam uzeo u AP Sportu.

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da probas iz originala odnosno u ovlascenim servisima tj. radnjama ili da ti naprave po uzorku (recimo Boban sajle)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bolje crne da se uklapaju uz ram prozora, naravno pod uslovom da je on crn :)

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna uopsteno cenu kaiseva za mareu 1.9jtd? Unapred hvala

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naučite ljudi da sami sebi što više pomognete... :thumbup: konkretno, klik gore na baner AP Sporta, pa onda na njihovom sajtu desno piše gomila modela, među kojima i Marea 1.9 JTD, i nakon klika na to, dobijate:

http://www.ap-sport.rs/prodavnica/index.php?dispatch=products.view&product_id=43221

Tako imaš okvirne cene. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde mogu da nadjem samo masku (staklo za far prednji) ili kolika je cena novog fara nesto sam nacuo oko 50e...Hvala

Edited by neshaoct
prebačen post

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Nov far za Punta mk2b je 180e u FAS. Nov zamenski, Depo, je oko 50e. Polovan neostecen far je oko 50e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao po raznim radnjama po BG-u, al nisam nasao nista pametno, trebaju mi prekidaci/tasteri da razvucem tempomat u Stilisu, pa da budu neki kompatibilni u estetskom pogledu

zavrsili bi posao ovakvi crni, al nigde ih ne nadjoh

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Nov far za Punta mk2b je 180e u FAS. Nov zamenski, Depo, je oko 50e. Polovan neostecen far je oko 50e.

Ok hvala na informaciji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...