Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Kupio bi 4 celicne felne 15-ice iskljucivo za novu cromu, naravno polovne mislim da su srafovi 5x110. Gde da trazim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi jedna informacija...da li negde moze da se kupi tapacirung za suvozaceva vrata za stilo sa troje vrata?Nedavno mi je pukla rucka,i ne znam kako to da popravim pa sam mislio da zamenim ceo tapacirung(plava boja enterijera).Ako neko od clanova moze da mi pomogne bio bih zahvalan....naravno hladno pivo se podrazumeva! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ti se prikljucim,i meni je pre neki dan pukla isto rucka za suvozacev tapacirung na stilu 3v. Uzeo sam polovan kod momaka blizu Sabca koji su po meni najkorektniji i odlicni u poslu,posto kod njih dosta delova uzimam. Deo sam platio 50evra i zamenio ga,idi na sajt polovniautomobili.com i kod opcije delovi ukucaj "Fiat" i izaci ce ti oglas na prvoj strani (to ti je 4.

Ili 5. Oglas) sa slikom firme MMA Sabac, tu imas brojeve telefona,pa okreni da vidis da li imaju jos,mada uvek imaju sve i svasta :) . Meni je deo sive boje,a tebi treba plavi,tako da ti je najbolje da ih pozoves. Nadam se da sam ti pomogao ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde moze da se nadje prednja maska za Stila bez znaka FIAT?

I koliko bi to otprilike kostalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi drugi nisam ni znao da imaju za Stila... gledao sam na sajtu, pa nema...

Poslao sam poruku, pa ce valjda odgovoriti...

inace su mi u komsiluku, ni to nisam znao D.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio bi 4 celicne felne 15-ice iskljucivo za novu cromu, naravno polovne mislim da su srafovi 5x110. Gde da trazim ?

16 je minimum za 16v 150ks, proveri u knjizici da li mogu da stanu 15ice zbog kocnica (jesu manji diskovi na 120ks ali nisam siguran za 15-ce). U Beogradu ih ima gume felne Danko kod BN BOs outleta, Cara Dusana Zemun, ali nece ti se svideti cena. U Sabcu neko ima sigurno, ali ne znam ko. Moj savet pojuri po oglasima delove za vectru b i c, astru h i zafire jer pase (jeste 5X110 GM) pa vidi dal imaju 4 felne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna nekog strugara koji pravi cepove za felne a da nije Danko? Bilo je dosta price na tu temu al nista konkretno nije receno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kad prolazis kroz Ugrinovacku svrati do Beofelne, sve su im cene bile 30-50% nize nego kod Danka. I za prstenove i srafove itd... Verovatno je i dalje tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ima da se kupi ovaj (valjda) sunđerasti odstojnik i koliko otprilike košta?

c5e6a1d3a646-640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da nađem nove prskalice da kupim. Da li zna neko gde ima? Može i polovna ali samo ako mogu da se probaju :). Skinuo sam jednu prskalicu pa mi je sad rupa na haubi :). Tražio sam u AP sportu - kažu nema.

U pitanju je punto sa moje profil slike (Punto II)

Share this post


Link to post
Share on other sites

juce sam cistio maf senzor i sredio sam konektor mafa(izgubio onu zutu polugicu koja drzi konektor)...ima li negdje da se naruci maf konektor za STILO? ili ako neko ima polovni ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi prednji branik za punto spoting 2004 godiste, ili bar desna polovina

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Bucko.zvao sam ali su nedostupni.jbg danas je nedelja.otisli ljudi na kupanje a ne kao ja da biju glavu za branik

:blink:

'JLZ' zasto ne kupis takav sundjer kod ovih sto tapaciraju namestaj i napravis to sam.to ne moze da kosta vise od par stotina dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna gde imaju da se kupe angel ili devil farovi za punta 3.ja trazio ali nisam nasao tj samo za onaj sa uskim farovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna gde imaju da se kupe angel ili devil farovi za punta 3.ja trazio ali nisam nasao tj samo za onaj sa uskim farovima.

Pitaj clana loodilo, on je na svom to uradio, tj zna ko to radi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prodat braanik od sportinga.sad sam zvao.mada je cena bila jaka.znaci da se potraga nastavlja.MOLIM ZA POMOC :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u čemu je stvar. Naravno, svi ste razmišljali o tome. Prolazi leto polako, dolazi jesen, a potom i obaveza montaže zimskih guma... Naravno, pogadjate, treba da kupim zimske gume (hoću da kupim prave zimske, ništa ono pola-pola M+S), a voleo bih da imam 4 čelične, crne, ružne, osnovne felne za LANČU LYBRU. Pa kad dodje vreme za to, ja u tišini mog blokovskog dvorišta, lepo sidjem podignem auto dizalicom i promenim sve 4 predhodno nacentrirane nove gumetine...! Zna li iko gde mogu da se kupe ispravne 4 felne, prvenstveno da su Lančine, ili ako odgovaraju od Stila, itd....

Zna li iko!?

PS. Na netu postoje raznorazni prodavci i preprodavci točkova, koji veselo ostavljaju svoje mail adrese, ja im pišem - odgovora. NEMA: Gde ću kud ću - nego drugare da pitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Fiat otpadu MMA u Sapcu ima da se kupe nove od stila po 25e komad(cini mi se). Jesu kineske ali su jace od fabrickih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...