Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Zovi Marka iz Mrcajevaca, u komsiluku ti je... 064-208-7115

Mislim da je imao takve, inace ima lancia otpad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sve lancia otpade u okoline.Treba da svratim na 2 neka ovih dana,posto nemam njihov broj ali znam ljude.

Inace pre nego sto bilo sta zatrazite od Marka,okrenite Dejana.Marko je bezobrazan sa nekim cenama.Npr za zvucnik obican mi je trazio 15e po komadu,dok Dejan mi je dao ceo zvucnik sa postoljem za 300din.Al dobro svako moze da trazi koliko god hoce za svoje delove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima foruma!

 

Zna li neko gdje se može kupiti dugme na volanu za preuzimanje telefonskog poziva i USB port smešten na armaturi ispred ručice menjača?

Dugmad su mi izlizana i ne vide se, a USB port gubi kontakt i ne očitava sadržaj USB ključa.

 

Hvala za informacije. 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpad ? Pretpostavljam da ih  vec sad ima na otpadu ,a sumnjam da je to nesto skupo.

Edited by VladaG9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imalo ih je po otpadima i pre par godina, kada je 500L tek poceo da se prodaje.

Moze se proveriti i po sifri dela u ePer-u i pitati kod ovlascenih, ali obicno su cene takvih stvari ziska.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Zdravo ekipo, ne mogu da nadjem senzor ABSa (zadnji) za Pandu 4x4 2005. Trazio sam u Kit K., AP-Sport, Silux, BeoCar, MD, autoricambi, Euro 007 - nista.

ako neko ima neku info... hvala unaprijed.

Senzor zadnji ABSa 4x4 Bosh.jpg

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam ovaj link, po polozaju senzora kako ulazu u glavcinu (ne vidim dobro na ovu sliku), mislim da je ovo od obicne Pande.. evo poslao sam seleru poruku da mi posalje pravu sliku..

Hvala svakako..

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

prevaranti, nece da posalju sliku.. a senzor sa katalog slike nije za 4x4 verziju kao sto su naveli u naslovu artikla.

Bacena para da sam narucio.. i sumnjivo jeftino.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, hitno mi treba pomoc. Gde mogu danas da kupim onu boju u spreju u Novom Sadu, hitno mi treba? Sinoc sam obisao sve benzinske pumpe u gradu i okolini i nigde ne prodaju to. Da li znate gde bih mogao naci, ko radi danas uopste? Ili ako neko ima kod sebe, da mi onda proda? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, pre svega Novosadjani, ali i ostali :D

Ne kupujem, nego iznajmljujem ovaj put, zna li neko nekog ko izdaje stan ili garsonjeru u Ns, nesto manje, za jednu studentkinju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko da li postoji neka zastita za vrata od udaranja? Ubise mi vrata na parkingu gde kod da parkiram, ne paze uopste.. Nasao sam zastitu za moja vrata od udaranja drugih (ja->njih) ali za zastitu mene od njih nisam nasao nista..

Neka traka, hemijska zastita, nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh malopre da postoje zastitne folije. Postoje razlicitih debljina I providne su. E sad cena 20-25e kvadrat za ove najtanje koliko sam uspeo da nadjem. Videcu posle poliranja sa Igorom da li radi on mozda te folije I koliko je kod njega

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da il neko zna, da li ima da se kupi neka bela ili sl. farba u spreju za beton ali da je “svetlo odbojna”, trebalo bi da obelezim parking mesto u dvoristu zgrade
Hvala


Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li znate mozda, ili ste videli gde ima ovakva poslastica? U pitanju je cokolada, adventni kalendar. Po Subotici sam pregledao sve radnje i nigde nema... :(
adventski-kalendar-paw-patrol-pse%C4%87a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...