Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Nema lepljejna, mnogo je nezgodno puklo. Potražiću po otpadima samo da ne uvaljuju ceo suncobran u kompletu...

Edited by Tomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me gdje mogu da kupim djelove za Lanciu Deltu 1999 godina za njen tuning..Znaci prednja maska.karambolke,spojleri i slicno...

Zanimaju me mjesta u BiH..I naravno prodavnice u srbiji koje bi mi mogle da dostave djelove u BiH...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam veliki problem. Ne mogu nigde da nadjem motor za brisace za grand punto 2005 ogidste. . Zna li neko  gde mogu da nadjem? Zvao sam AP sport i jos neke prodajen objekte, nema nigde.  Vecina mi kaze da moze od punta 2, ali majstor mi kaze da ne moze da namesti jer ne pase.

Moze  i polovan, jer su poluge dobre , samo motor riknuo. Ima li neko neku ideju? bas sam zvao jedno 15 prodajnih objekata i niko nema ....

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina šansa ti je da gledaš po otpadima, druge nema.
A ti vidi pa pitaj još nekog majstora da li možda može od Punta, ili možda čak i od neke Alfe/Lancie, pošto ti je to sve ista kuća ustvari...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko koliko kostaju diskovi i plocice za punta 1.2 8v 2001g, i koliko je zamena plocica a koliko diskovova u servisu Goran??

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Svima, 

da li neko zna na kom otpadu mogu da nadjem samo plastiku ventilatora hladnjaka za punto mk2b 1.3 jtd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima italijanskih mašina!Zna li neko za neki servis ili nekog majstora koji bi se upustio u projekat da se na Brava 1.4 12v ugradi turbo?Mnogi će pomisliti da to i nije izvodljivo,ali bih ja ipak pokušao,moguće je da je neko to već i radio,ako znate,recite,u svakom slučaju,od ideje ne odustajem dok ne budem ubedjen u suprotno!Druga stvar,gde mogu da nabavim fluorescentne trakice za unutrašnjost automobila(lepio bih ih na mestima na kokpitu koja su mi u noćnoj vožnji zatamnjena,prekidačima,bravicama i sl.),ali da su stvarno kvalitetne,tj. da svetle jasno sa vrlo malom količinom svetlosti,otprilike onom koju odaje instrument tabla. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Turba u 1.4 ne znam, ne sam shkolovala :)

Sto se tice fluorescentnih traka, imas u Difolu Oralux 9300 foliju koja u sebi ima fosfora pa je danju bela a nocu svetli zeleno.

Ne znam koliko kosta, predpostavljam da je skupa ali koliko znam Difol prodaje folije na duzinu tako da mozes da kupis i 10cm pa da seckas parcice sto ne bi trebalo da je dramaticno skupo.

Evo ti link pa pogledaj: http://www.oracal.rs/vesti/oralux-9300-na-akciji/

 

Ako se odlucis na tu varijantu i napravis nesto, otvori temu da vidimo kako je ispalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala,Francuz,već sam kontaktirao Orafol,pa ću videti.Kad uradim, kačam slike,pozzP.S.I dalje čekam mišljenja o turbini za 1.4... :construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curi mi ulje na karteru na puntu, gde da kupim dihtung ako ima uopste dihtung jer sam trazio po netu nigde ga nema. ako ima neko da mi pomogne neka mi javi..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima italijanskih mašina!Zna li neko za neki servis ili nekog majstora koji bi se upustio u projekat da se na Brava 1.4 12v ugradi turbo?Mnogi će pomisliti da to i nije izvodljivo,ali bih ja ipak pokušao,moguće je da je neko to već i radio,ako znate,recite,u svakom slučaju,od ideje ne odustajem dok ne budem ubedjen u suprotno!Druga stvar,gde mogu da nabavim fluorescentne trakice za unutrašnjost automobila(lepio bih ih na mestima na kokpitu koja su mi u noćnoj vožnji zatamnjena,prekidačima,bravicama i sl.),ali da su stvarno kvalitetne,tj. da svetle jasno sa vrlo malom količinom svetlosti,otprilike onom koju odaje instrument tabla. :unworthy:

Sto nije izvodljivo!? Izvodljivo je naravno ali je "skuplja pita od tepsije". Jesi li razmisljao koliko to kosta? Nije to samo ugraditi turbinu vec je mnogo komplikovanije, ostaje samo blok motora i moguce radilica, ostalo SVE se menja. Naravno, moras i kompjuter da prilagodis jer pretpostavljam da ne postoji fabricki model. Raspitaj se u RP Lab iz Pristine oko elektronike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curi mi ulje na karteru na puntu, gde da kupim dihtung ako ima uopste dihtung jer sam trazio po netu nigde ga nema. ako ima neko da mi pomogne neka mi javi..

Mozda nema dihtung onaj od plute,jel si gledao u eper.

Stilo naprimer nema dihtung,nego samo diht pastu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li neko zna gde mogu da nadjem šus pleh za fiat bravo jtd, 2000. godište, novi ili polovni u pristojnom stanju, po nekoj normalnoj ceni. Mogu da budžim i ovaj stari, ali mislim da bih se namučio pošto je od plastike koja je jako nezahvalna za ponovno vezivanje?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na petim vratima su mi pokidana 3 grejaca stakla (vidi se tacno mesto gde fale, po 2-3 mm), cime da resim i gde mogu da kupim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je VladaNS rešio to tečnim srebrom. E sad ako ga nađeš negde javi i meni jer mi se čini  da mi dva grejača lošije rade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...