Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Za plastiku je providan, za alu ide neka druga varijanta. Idi do njih pa nek ti predloze. Imas i Ehom u Ugrinovackoj pa pogledaj i tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde može da se nađe blenda za Punto Sporting koja dolazi umesto šaržera? Viđao sam da postoji blenda koja dolazi na mesto plejera gore, ali u tom slučaju bi plejer morao da se prebaci dole na mesto šaržera, koliko je to komplikovano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vojvode Stepe preko puta 12-e gimnazije,sve prave na licu mesta i moze u spreju.I sve prajmere imaju a tel je2469232 do 15 h

Hvala drug :cheers: To mi izgleda najbolja opcija,moracu da odem da vidim,sta kako... :scooter:

Za plastiku je providan, za alu ide neka druga varijanta. Idi do njih pa nek ti predloze. Imas i Ehom u Ugrinovackoj pa pogledaj i tamo...

Gde može da se nađe blenda za Punto Sporting koja dolazi umesto šaržera? Viđao sam da postoji blenda koja dolazi na mesto plejera gore, ali u tom slučaju bi plejer morao da se prebaci dole na mesto šaržera, koliko je to komplikovano?

za te plastikice-pravac kit-komerc! :scooter::thumbup:

Hvala na informacijama :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako,trazim uloske dizne za Punta mk1 1,7td 52kw 1996. godiste.

U Kit komercu imaju cenu (1200din/komad) ali nemaju na stanju i ne moze da se poruci.U AP nemaju uopste,zvao sam i par manjih radnji,takodje nemaju.Zanima me da li iko zna gde mogu da nabavim uloske za dizne za ovaj auto.Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim fabricki prednji branik od hgt-a bas kao ovaj sa slike? :smoke:

1181999277.jpg

kao i kako da resim problem brave na gepeku,kad ubacim kljuc nece da okrene,razmisljao sam kupim bravu,ali ne znam da lije u njoj problem ili u cilindru,ako je u cilindru,kako se resava,jer mora novi kljuc ili moze da se napravi brava po kljucu,kako to ide? :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice brave, 99% je brava puna prljavstine desavalo mi se to vise puta, ja sam prskao WD unutra koa lud i tako svaki put razradio, a ako je bas zapekla, skini je i lepo ocisti i podmazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i cistio spolja detaljno,skidao plastike pa je naprskao i od nazad,mada ni makac,ma necu se ni zezam sa tim i ovako planiram da zatvorim ceo taj deo gde je brava i rucka za dizanje gepeka,zbog estetske prirode :D Imam jedno pitanje,jel neko zna da lina bravo pase ona aluminuomska kvaka od vrata kao sto imaju alfe 147,GT?..ovako gledajuci od oka,to je to.Jel neko razmisljao o zameni one budjave plasticne brave na bravu sa tom od alfe? :construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde da nabavim senzor airbag-a za Brava 1.4 12v,2 jastuka,97 god.To je mala metalna kutija 8*8*4, u nju ulazi onaj široki džek sa žutom oblogom kabla,a nalazi se ispod instument table,tačnije ispod hladnjaka grejanja,iza centralne konzole,skidaju se dve male plastike sa obe strane kod nogu.Stradao mi onaj hladnjak grejanja još odavno,ja ga nisam menjao na vreme,i pre neki dan mi to što je pomalo curilo zadnjih meseci napunio tu kutiju od senzora,umalo mi se nije zapalio auto kad je to zavarničilo i počelo da se puši

Može i polovan, a i nov ako nije mnogo skup,ali to ću vec videti sta ću.I ima li neko iskustva sa tim ,da li jednostavno mogu da zamenim taj senzor ili mora da se nešto petlja i sa kompjuterom,da mi se ne desi da mi opale jastuci kad to povežem ili kasnije,iz nekog cistog mira!Ja nešto mislim da poskidam dovodne kablove sa jastuka pre nego sto uključim taj senzor pa ako nema struje u njima kad dam kontakt,onda je u redu,tj.nemaju neki signal za opaljivanje.

Onda bi trebalo da kad sve to vratim i dam kontakt bude u redu,prosta logika,ali otom- potom,cilj mi je prvo da nadjem taj senzor.Ne biste verovali koliko je nalilo antifriza u tu kutiju,iscurelo je jedno 100 mll kad sam skinuo!!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao sam senzor,polovan,sa fiata bravo,1.4,bojao sam se da ne bude nešto jer se ne poklapaju brojevi ni oznake na kutiji,ostalo je sve isto,medjutim ok sve.Tip koji mi je prodao me ubedio da ne postoje dva ista sa istim oznakama,jer se to pravi za svaki auto posebno,ima broj poseban kao motor,naprimer,tako da sam stavio i nije se ništa desilo!Elem,problem je sada drugi.Meni je ta lampica od Airbaga-a sijala otkako sam uzeo auto,pa sam mislio da će sad kad promenim senzor,to nestati!Medjutim,i dalje sija ta lampa,tako da mi sada treba neki majstor da mi proveri šta mi je sa jastucima i zbog čega sija ta lampa.Zna li neko fin servis gde bih mogao to da rešim?Pozz

Usput,treba mi polovna bregasta za moj motor,ima li ko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i cistio spolja detaljno,skidao plastike pa je naprskao i od nazad,mada ni makac,ma necu se ni zezam sa tim i ovako planiram da zatvorim ceo taj deo gde je brava i rucka za dizanje gepeka,zbog estetske prirode :D Imam jedno pitanje,jel neko zna da lina bravo pase ona aluminuomska kvaka od vrata kao sto imaju alfe 147,GT?..ovako gledajuci od oka,to je to.Jel neko razmisljao o zameni one budjave plasticne brave na bravu sa tom od alfe? :construction:

Mogu kvake od Alfe 147 uz malu prepravku

http://www.bravo-guide.co.uk/mod-a-bravo.htm#handle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran kako bi to izgledalo, s'obzirom da kod Alfe kvaka stoji na onom prevoju lima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala najlepse lion! :unworthy::respect: Bacicu se na posao ovaih dana podhitno,ove ispucale brave su mi se popele do... :laughing: Nego jel znas jel imaju negde da se kupe oni plasticni tiplovi sa kojma se osiguravaju oni klincici sto pomeraju mehanizam brave?Jedan mi pukao drugi je tamo negde u vratima :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li iko zna gde bih mogao da nadjem polovan zadnji branik i prednje desno krilo u metalik sivoj boji i naravno koja je cena?!

U pitanju je Brava 16v ELX 2002 godiste.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz, prekidac ume da zeza tako da cas radi cas neradi. D ali neko zna gde ima da se kupi ovakav prekidac? imam potpuno isti takav.

Gledao sam kod ovih Unior Karic ali oni kazu da nemaju. Da li ima to jos negde?

Sekventni_prekidac.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...