Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Ok...znaci danas da je kupim je mala verovatnoca>_>ebem li ga...ok! Sta da se radi!!!

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam rasturao te sijalice pozadi...jeste crkla, pocrnela je...ali ne znam zasto bi kostala 15evrova:wacko:Mislim da ta sijalica nista specijalno nije ili mozda jeste!?

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reseno...skinuo i nasao sijalicu, imao je kuci...na kraju skinuo oba kucista...oprao, lepo osusio i vratio na kola, sija kao ludo!!!! :D

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tu ide obicna C5W sijalica, ne znam odakle izvlacite te cene... A mogao si da zveknes i neke diskretne, bele LED, cisto predlog.

Canbus LED su u Arrow Softu 200 i kusur kinti po komadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate, tebe sam cekao ceo dan...hocu, stavicu neke led...ali danas jedino sto sam nasao je ona koja je i bila na autu...stavio sam istu takvu...Kolega gore rece 15evra...ja reko mora da je neka spec sijalica, medjutim nista spec ja nisam nasao...Stavio obicnu i sve sljaka kao novo :D

Послато са ZTE-SKATE користећи Тапаток 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E brate, tebe sam cekao ceo dan...

Na odmoru, a izdrzao sam citava 2 dana bez foruma ;) , pa reko' da vidim sta ima novo pre doceka :laughing: .

Imas posebnu temu o LED sijalicama na Stilu (ako vec nisi video): http://www.fiat-lanc...showtopic=27115 , pa pogledaj novije postove.

Zveknes mu neku diskretnu (sa 2-3 SMD), belu, da ne bude sabanija. Samo gledaj da je Canbus da ne kaze "bip-bip-bip".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, sve najbolje u 2013!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima.

Da li zna neko gde mogu da kupim parking senzor, zadnji desni "spoljni" za Fiat Multiplu?

Imam fabricke senzore, i treba mi novi lil polovni?

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam imao bliski susret sa nasrećnim zecom na putu. Razbijena mi je na Puntu Classic 1.3 mjet prednja leva maska branika sa ostvorom za maglenku.

Pitao sam na par mesta ovde u Vršcu i niko nema.

Zvao sam AP sport u BG i rekoše nema (?!).

Jel' može neka preporuka za još neku dobru prodavnicu delova ili nekog pouzdanog ko prodaje nove karoserijske delove?

Hteo bi da izbegnem neprijatnosti tipa različita boja plastike ili ne daj bože neodgovarajuće dimenzije jer bi poručio pouzećem.

Hvala!

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi i kod njih:

http://www.gbg-lucas.rs

Svi ti delovi dolaze neofarbani, tj. moraš i da ih farbaš. I svi su oni zamenski. Novi, ali zamenski. Imaš i temu sa telefonima otpada, možda možeš i kod njih da pogledaš:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5602

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako će i bit, mada ću pokušati da primjenim isto ovo sa žicom što napravih već na jedan..samo mi nije jasno zašto taj što napravih sad poskakuje..možda se stvara nekakav kontakt..moraću to da provjerim..elem, da ne skrećem sa teme :p riješiću to već nekako :)

http://www.polovniautomobili.com/oglas2706901/lancia_lybra/

http://www.polovniautomobili.com/oglas2893061/lancija_libra_18_19_jtd_20_polovni_delovi/

http://www.polovniautomobili.com/oglas2887361/delovi_lancia_lyibra/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bih zahvalan do neba i nazad za informaciju gde nabaviti spojler- kacket za Fiat Marea-u Weekend kod nas?!?

Obezvijao sam vise zivkajuci svakojake odpade i likove koji se bave nabavkom delova... Prvo sto vecina njih ne zna da to uopste postoji pa me ubedjuju da me lazu kako to postoji, a neki su cak pokusali da mi uvale kratki od Bravo-a ili Punta kao zamenski :shock: uz "malu" prepravku :censored: !?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim postovane kolege i drugare da mi,ako znaju,kazu gde mogu da kupi/narucim ratkapne 14 ka sto se ugradjuju na naseg Punta Classic-a...mislim da bi mi fenomenalno cucale na mom Punticu! Kod mene u gradu ovlasceni servisi i prodavci traze oko 9000 dinara za set,dok sam u nekim radnjama video iste takve sam 13-ke koje kostaju 1500 dinara ceo set! Kontam da,ako ima imitacija 13-ica sigurno imaju i 14-ke... HVALA UNAPRED!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono..... u istim takvim radnjama.... neka sigurno ima i 14" ako vec imaju i 13".

znam da i nisam bio nesto puno od pomoci, ali potrudi se, natrcace.

ako naletim negde, javicu......

Mada bg i ns su majka za te stvari.

Poslato sa marsa koristeci teleport!

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisao mi je onaj vakum od turbine,da li neko zna gde ima da se nadje taj vakum ili kako se vec zove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam o kupovini drugog motora za punta 2 1,9dizel posto ovaj trosi litar ulja na 100 km. ali interesantno i dalje pali i na minus 20 bez problema samo cim dodam veci gas u voznji iza mene oblak belog dima.znam da to nije bas najbolja opcija ali generalnu trenutno nemogu sebi priustiti.zato bi hteo uzeti drugi motor ili moozda samo blok sa klipovima tj goli motor.ako mi neko moze reci gde se obratiti za ovo svaki savet je dobrodosao hvala.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

razmisljam o kupovini drugog motora za punta 2 1,9dizel posto ovaj trosi litar ulja na 100 km. ali interesantno i dalje pali i na minus 20 bez problema samo cim dodam veci gas u voznji iza mene oblak belog dima.znam da to nije bas najbolja opcija ali generalnu trenutno nemogu sebi priustiti.zato bi hteo uzeti drugi motor ili moozda samo blok sa klipovima tj goli motor.ako mi neko moze reci gde se obratiti za ovo svaki savet je dobrodosao hvala.

Vidi prvo šta je sa tvojim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde kod nas ima da se kupi auto-grejac za kola tj. za odledjivanje sofersajbne koj se ukljucuje u upaljac. Evo primera gde se on nalazi u inostranstvu ali nemam mogucnosti da ga tamo kupim jer valjda nemamo paypal. Hvala unapred i evo linka:

cxca1030.jpg

http://www.amazon.co...rds=auto+heater

P.S. bilo koj od ovih jeftijih dolazi u obzir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim:

1. Distancere za opruge. Ne mislim na plasticne zabice koje se zabijaju izmeju spirala, nego na metalne prstenove koji se ugradjuju ispod opruga. Da li je ovo bezbedno stavljati? Hocu malo da podignem puntaca pozadi. Nekih 3-4cm

2. Ove felne: 7fd8ebf62966800x600.jpg

Koje su felne, koji proizvodjac, velicina (valjda je 15'') i da li je vlasnik ovog puta ubacivao distancere da izbaci malo tockove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...