Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Bio je na skupu i stikeri extra izgledaju, i cena je isto OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam prodajna mjesta u BG i otpade, al kod svih ista prica, nece da prodaju samo dugne nego oce da uvale i prekidac, naima, meni treba samo dugme za podizanje/spustanje zadnjeg desnog stakla (na zadnjim desnim vratima) i dugme za otvaranje gepeka.

Ima li iko ideju gdje mogu kupiti dugmice za podizanje stakala i otvaranje gepeka za Lanciu Lybru?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

odes kupis novi prekidac onda....

pa toliko mi traže za prekidače, prekidači su u redu, funkcionišu, al meni trebaju dugmići novi, pošto su ova dva polomljena...mogu oni da stoje, al me nerviraju :) ovaj za staklo sam vezivao bakarnom žicom, bušio, provlačio, al nešto tu ne štima, kad otvaram na to dugme prozor na pola počne da "skakuće" a kad otvaram sa vozačevih vrata taj prozor sve ok ide.

Šta je tačno problem sa tvojim prekidačima?

Problem je što su polomljeni, fali im dijelić plastike pa onda šetaju po njihovom ležištu, pa moraš da tražiš gdje je ono malo dugme na prekidaču..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što su polomljeni, fali im dijelić plastike pa onda šetaju po njihovom ležištu, pa moraš da tražiš gdje je ono malo dugme na prekidaču..

Pisali smo po forumu o tome... ja sam pisao za Bravu, a drugi su pisali za Lybru. Isti su prekidači tako da postoji nekoliko verzija kako da se problem reši pa potraži na forumu ili ako se neko seti gde je to tačno nek' okači...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze, iskočiće prilika već negdije, ko traži taj i nađe ;) , hvala u svakom slučaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ti, pogledaj po forumu, postoji vrlo elegantno rešenje za to, čak i bolje, jer ako i nađeš druge prekidače ponovo će ti popucati jer im je to slaba tačka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako će i bit, mada ću pokušati da primjenim isto ovo sa žicom što napravih već na jedan..samo mi nije jasno zašto taj što napravih sad poskakuje..možda se stvara nekakav kontakt..moraću to da provjerim..elem, da ne skrećem sa teme :p riješiću to već nekako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim maketu dvorca?

Treba mi za poklon a ne mogu naci nigde na netu neku radnju u bg. koja prodaje gotove makete.nasao sam radnju na nbg koja ima nesto slicno,makete se slazu,nisu gotove vec,al nema klasican dvorac nego neke kuce i utvrdjenja.moze i ta varijanta sa slaganjem al da bude nesto sto lici na dvorac.ako neko ima ideju gde da trazim bio bih mu zahvalan da napise.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam njihov sajt.imaju plasticni dvorac,decija igracka.ne treba mi to nego nesto ozbiljnije.nesto sto ima oblik i izgled prave gradjevine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimam se maketama ceo zivot, ali to sto trazis ja nikada nigde nisam video da ima da se kupi. Sve sto sam video su bili neki plastikaneri za decu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,zna li neko gde mogu da kupim ventil ili vaccum turbine za mareu 1.9 jtd? trazio sam po vecim radnjama nemaju pojma...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari...sinoc upalim autic...upalila mi se lampica da ne radi neka sijalica...Pogledam ja oko auta, ne radi ona sto osvetljuje tablicu!!! Pa imam pitanjce, gde danas da kupim tu sijalicu i mogu li je sam zameniti, pitam jer nisam imao prilike da se bakcem oko toga!!!? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...