Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

da ne otvaram novu temu mene ceka veliki servis a posto do sada nisam radio koliko bi to bilo para? i sta sve spada u veliki servis? hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde (i da li) mogu da kupim ovo:

Kopca_003.jpg Kopca_002.jpg

Nervira me, stalno mi pada kopča od pojasa dole, babrim po dva minuta dok je ne nađem. :realmad:

Aj ako ne može da se kupi ima li neko ideju čime to zameniti (a da ne menjam ceo pojas)?

Yu lukas ili velas, golas kako već beše jedni kod plavog mosta i na altini a drugi u borči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne otvaram novu temu mene ceka veliki servis a posto do sada nisam radio koliko bi to bilo para? i sta sve spada u veliki servis? hvala :)

Pogresno mesto za ovo pitanje.

Pogledaj malo druge teme. Sve i da ti ovde odgovaramo, Vrhovni ce prebaciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roze dugmence na tufnice? :)

Ma zabodi bilo sta vrsice posao.

Eeee, znam ja to ali ja hoću da bude or'ginal a i roza nekako nije moja boja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi kaze kolko se krece izduvna grana za brava 1.6 2001,moja je napukla i vreme joj je da se menja.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno mi treba turbina za punto 2 1.9 jtd 59 kw...ako neko zna gde mogu nabaviti a da nisu bas nabudzenne cene..unapred zahvalan..

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me gde mogu naci polovne delove za mog puntaca mk3 ,treba mi levi stitnik za sunce i mehanizam ili cela vrata za fioku.novi delovi su skuplji.Trba mi savet gde mogu naci ili preporuka o auto otpadima i naravno ako neko od clanova prodaje.

Unapred zahvalan i pozz svima :laughing:

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi... gde mogu nabaviti polovne prednje amortizere za LANCIA PRISMA `86 godiste? a da su u dosta dobrom stanju.. hvala unapred :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad su amortizeri na akcijama i imaš garanciju 2 god čak negde i besplatnu ugradnju , što bi se glupirao i davao za neki krš 40-50 e. Ako si zapeo po otpadima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubio sam danas poklopac za motorno ulje (grlo za dolivanje) pa me interesuje da li to ima da se kupi po ovim prodavnicama delova ili mora na otpad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima ideju gde mogu da kupim/nabavim sraf kod kugle za Punto JTD? Zvao sam AP Sport, Kit Komerc, Gazelu...

kataloski broj srafa je 7601061, matica je 15503621

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko ima ideju gde mogu da kupim/nabavim sraf kod kugle za Punto JTD? Zvao sam AP Sport, Kit Komerc, Gazelu...

kataloski broj srafa je 7601061, matica je 15503621

prvo preturri podrum i supu jedno dva tri puta smem da se kladim da ga imas nezo neznass ni gde si ga stavio ni da postoji

ako to ne uspe pravac bataja kod lakija onaj sto rastura puntace i uzmi sraf i plati mu pivo

a ako i tu nema onda kod gorana al on pije koka kolu....

obojica se reklamiraju na forumu ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na otpadu neće niko da se cima da skida šraf, pošto ne može da ga naplati 20€. Stavljen je 8.8, završava posao, pa ću verovatno da poručim original. Čak ni ovlašćeni servisi ga nikada nisu imali na stanju, a košta 360 dinara da se naruči. Toliko o tome... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde bih mogao da kupim zabice za ukrasnu lajsnu krova? Hvala unapred.

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...