Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna gde mogu da kupim one zastitne plasticne prstenove sto stite alu felne?

velicina 15inch.

Pa bilo je u gang lendu,samo da ti kazem mom drugaru poispadale za metar dana 3 kom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... nema u GL , ajde, ako ti nije tesko, ako ti je drugar to skoro kupio pitaj ga gde je kupio? I dalje aktuelno pitanje ako neko zna :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADAM u zemunu je imao te prstenove - meni nisu spali ni posle 6 meseci :thumbsup:

2200 rsd bila cena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo bih da pazarim za puntaca sa 5v,keder gume oko vozackih i suvozackih vrata...posto se moje iskidase!probao sam da ih krpim al,bre mnogo piri i duva!da li ima negde da se kupe nove ili polovne?kolika im je cena otprilike,nemam predstavu...bio bih vam zahvalan na odgovoru ,da me neko ne prevuce zednog preko vode :)

u slucaju da ima neko od Vas,ponude na 063/7300 745

Hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi srafovi za alu felne za alfu 156 1.9jtd 20 srafova mi treba da kupim ako neko zna gde ima da se kupe u pitanju su ovakve felne

aas5.jpg

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

slika felni bas ne pomaze puno. skini jedan tvoj fabricki sraf i izmeri ga i daj dimenzije ovde. za alu felne ti treba recimo santimetar ili dva duzi. imam punu kofu srafova za tockove, mislim da cu moci da ti naberem 20 komada.

najbolja varijanta je d ubacis jednu felnu u gepek i dodjes kod mene pa da nadjemo sta ti tacno treba. fora je u tome sto ne znam ni ja a ni ti koliko je debelo srce tih alu felni. za toliko koliko je deblje od celicnih za toliko ti trebaju duzi srafovi.

kod danka (servis za felne i vulkanizer) ima srafova u svim dimenzijama, oko 2e komad.

ako imam takve kakvi ti trebaju, bice u pola cene max.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi srafovi za alu felne za alfu 156 1.9jtd 20 srafova mi treba da kupim ako neko zna gde ima da se kupe u pitanju su ovakve felne

aas5.jpg

aas10.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1845077/srafovi_za_felne-_alfafiatopelford/#3

aas11.jpg

http://www.limundo.com/kupovina/Srafovi-za-Al-felge-/3839299

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ to su jedini koji zaista odgovaraju.

-

ne odgovara korak navoja

ne odgovara korak navoja jer ford i opel koriste m12x1,5 i to se jasno vidi na slici a i kratki su, to su srafovi za celicne felne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kosta.dz

Da li neko zna gde bi mogla da se kupi prednja greda za fiat cromu 2006 sabac sam zvao... i da li ta prednja greda moze da se ispravi posto je nova papreno skupa!

hvala unapred

i da li mozda pase od vectre c ta greda

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovog lika sam zvao nema te srafove prodao, a takvi srafovi mi trebaju meni, zar nisu za sve fiate lancie i alfe isti srafovi za originalne felne sa 5 rupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz ljudi..skoro sam uzeo fiat una 1.4 TD 87god je...interesuje me dal neko zna gde mogu da nadjem ablender za njega?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' zna neko kako mogu da nabavim prednji branik za Punta mk.2b Sporting?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polomljen mi je elektricni retrovizor na Fiat Puntu 2, drzi se na onoj gumi i kablovima. Za nov mi traze 50 eura da mi nameste, mene zanima da li postoji mogucnost da za prvu ruku kod nekog majstora da zavarim tu plastiku i pricvrstim retrovizor.

Ako ne, da li ima negde da se nadje u Beogradu povoljnije taj retrovizor neki otpad ili prodavnica pa da sam zamenim. Inace maska i ogledalo su celi samo ta plastika unutra je pukla bas skroz.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polomljen mi je elektricni retrovizor na Fiat Puntu 2, drzi se na onoj gumi i kablovima. Za nov mi traze 50 eura da mi nameste, mene zanima da li postoji mogucnost da za prvu ruku kod nekog majstora da zavarim tu plastiku i pricvrstim retrovizor.

Ako ne, da li ima negde da se nadje u Beogradu povoljnije taj retrovizor neki otpad ili prodavnica pa da sam zamenim. Inace maska i ogledalo su celi samo ta plastika unutra je pukla bas skroz.

Mislim da moze da se sve to prepakuje u obican retrovizor...?.. raspitaj se naravno

I da zavaris nece to drzati dugo, a 50eur je malo veca cifra za retrovizor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim da mi javite gde mogu nabaviti bord (ide gore iznad centralne konzole) za Punto HGT?

Hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polomljen mi je elektricni retrovizor na Fiat Puntu 2, drzi se na onoj gumi i kablovima. Za nov mi traze 50 eura da mi nameste, mene zanima da li postoji mogucnost da za prvu ruku kod nekog majstora da zavarim tu plastiku i pricvrstim retrovizor.

Ako ne, da li ima negde da se nadje u Beogradu povoljnije taj retrovizor neki otpad ili prodavnica pa da sam zamenim. Inace maska i ogledalo su celi samo ta plastika unutra je pukla bas skroz.

Mislim da moze da se sve to prepakuje u obican retrovizor...?.. raspitaj se naravno

I da zavaris nece to drzati dugo, a 50eur je malo veca cifra za retrovizor.

Majstor mi rekao tako nije bilo nigde, pa je covek posle nasao ali po toj ceni, prvo je bilo oko 2500 din.

Zvao sam po preporuci druga i nasao za 1900 tako nesto u SHOP INVEST-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukrali mi lopovi desni plasticni deo sa prednjeg branika bez svetla za maglu ,punto clasic 2010 god.Ako neko zna gde ima da se kupi samo ta plastika nek se javi .HVALA

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u svakom od ovlascenih servisa,a verovatno imas i u radnjama koje prodaju limarijske delove,takodje otpadima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i Postovanje!!!

Ima li ko informaciju za Fiat Palio Wekend 1.9 JTD dosta sitnica mi treba(deo na centralnoj konzoli,zadnji branik itd) a nema po radnjama(ili se narucuje i sisaju) a i odavde koje sam zvao uglavnom nemaju i ako nesto dobiju momentalno se razgrabi...

Unapred zahvalan na svakoj informaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...