Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Prati malo oglase, pojavljuju se redovno. U medjuvremenu ti predlazem da ga poslusas kod nekog (ako vec nisi). Ljudi ocekuju mnogo od njega a posle se smore kad cuju kako svira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Išli smo u neke goste sa dvoje kola pre neki dan i uhvate nas paori sa blokadom. Krenemo kroz njive nekim poljskim putem. Kroma prodje bez problema ali drugar sa lagunom se zaglavio u neko blato, skinem onaj poklopac uvrnem kuku za šlepanje i izvučem drugara i njegovog francuza :)

E sad ovo sam se hvalio kako je kroma u stilu terenca prošla poljskim putem posle pljuska, a sad problem ... negde sam zagubio poklopac sa branika i sad je ona rupa otvorena i zjapi.

Imate li ideju gde bi se mogao naći ili naručiti ili napreviti novi poklopac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta ako si izgubio, potrazi po kolima jos jednom. Moze da se naruci ali bice u prajmeru neofarbano u ovlascenim servisima i ko zna koliko kosta plus ceka se desetak dana jer to nemaju sigurno. Croma na otpadima jos nema jedino da probas Racu u Sapcu da l mozes da narucis, mada sve sto sam do sad zvao bilo je nema i ne moze da se poruci. Ako si vican probaj ebay mada nisam vidjao ali sitno je prosao bi bez carine.

Edited by notorni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim blanko kljuc sa daljinskom komandom za zakljucavanje (B365)za Fiat Mareu (2002) godiste?Pozdrav za sve clanove.

Nije valjda da niko ne zna!?

probaj u nekom ovlastenom servisu, mada mislim da i oni imaju problem nabaviti blanko kljuc ... ako ne tamo probaj kod nekog kljucara, ima jedan dobar u zemunu zove se bravar ristic u 22 oktobra ulici 063250412

a mozes i preko interneta recimo :

https://skskeys.co.uk/products/transponder-keys/tp05fi-13p5-transponder-key/

http://www.alibaba.com/ppc/car_key_blanks/--301002.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko gde ima da se kupi mreza za gepek poput ove, nervira me kad mi nesto leti po gepeku

slika-Mreza-za-gepek-automobila-BMW-M5--3270285x640.jpg

ne treba da bude neka brendirana, moze i na meru ili tako nesto. Ja bih sam neke srafofe zavio da drze coskove, home made varijanta :thumbsup:

Ima u nasem Metro-u, dve velicine manja oko 800 i veca oko 1100 made in EU (Poland) nisu lose uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenio sam filter za gorivo ali mi vlazi na spoju senzora i filtera. Ne mogu nigde u Nisu da nadjem ovaj senzor. Gde da se naruci?

Edited by djbarac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi gde bih mogao da nabavim ovo ?! I kako uopste ovo da trazim , posto predpostavljam da ima na ebay-u ... ae ako neko mozda zna da mi kaze , ili d apotrazi na netu i ostavi link , unapred hvala pozzz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, interesuje me da li neko zna gde moze da se nabavi preparat TUNE UP za ciscenje FAP filtera kod Fiat Stila Multijet? Unapred hvala na odgovoru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludi da li neko zna gde ima da se kupi fake turbo?

turbo_whistler.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako da dodjem do te inf (broj tel)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danke Dovla :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko moze da mi pomogne da nadjev Termovakuum davac. Slika u prilogu.

model Fiat Tipo 2.0 8v. 83kw

Iz Crne Gore sam pa me interesuje da li mozda neko zna dje ima u Srbiji da narucim brzom postom.

Unaprijed hvala.

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci moj stilo kao da je postao magnet za skidanje lajsni prvo su mi skinuli prednju lajsnu na braniku a sad sa zadnjeg branika :realmad: pa ne mogu da verujem, pa me interesuje da li neko zna gde bi mogla da se nadje lajsna za zadnji branik u pitanju je stilo 3v 2001 godiste, po otpadima mi ne vredi da se raspitujem jer sam cuo da nece da skidaju lajsnu sa zadnjeg branika nego prodaju samo ceo branik a ceo branik mi se i ne menja (posto su cene vrh brate :thumbsup:) pa molim svakog ako zna gde bi mogla da se nadje ta lajsna neka ostavi komentar. Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi hoćeš li original ili zamenski.

Zamenski bi trebao da bude oko 40, 50 eura...plus farbanje još toliko (ili malo više)...tako da u najjeftinijoj varijanti teško da sve to može zajedno ispod 100 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi jel zna neko gde ima da se kupe farovi za mareu,hladnjak,hauba,i koje su cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...