Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

A gde ja mogu da prodam motor od stila jtd 1.9 116ks treba gumice ventila da se urade hilzne kod prvog i cetvrtog klipa dobile riseve i bregasta kod prvog malo zagrebana... Prodao bi ga u delove ili komplet tako. Jel ima neko da to otkupljuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^imas kopije u Kit-u, AP sportu... originali samo kod ovlascenih i mislim da nema sa plavim znakom (mozes da skines crveni i da narucis plave nalepnice, imas ljude na forumu koji se bave time :thumbup: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi...zna li neko kako da dekodiram radio, bavi li se neko time, ima li neko kod..?? radio je fabricki, blaupunkt..unapred zahvalan..pozz

Edited by Nikola Djokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da nabavim duze srafove za bravo..Hocu da stavim distancere nekih 7mm ali ovi fabricki srafovi su prekratki ....

I razmisljao sam da bacim felne u neku crno sivu kombinaciju ali ne pada mi nista na pamet ...

Imate neki predlog?

Picture_236.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sve pohvale za bravo, sve na svom mestu.

Ja sam srafove kupovao u Krusevcu u prodavnici "MBP auto" 65 dinara komad. A felne ne bih dirao extra izgledaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ;) Daleko mi krusevas ali u svakom slucaju hvala...Pa izgleda da ce felne ostati ovako jer mi ne pada ni jedna normalna ideja kako bi mogle da se odrade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam ti dao primer cene da ti ne skidaju kozu posto su mom burazeru trazili 250 din po srafu isto u Krusevcu samo u drugoj prodavnici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo sve pohvale za bravo, sve na svom mestu.

Ja sam srafove kupovao u Krusevcu u prodavnici "MBP auto" 65 dinara komad. A felne ne bih dirao extra izgledaju.

To su verovatno srafovi od Yuga odnosno Zastave pa je zato takva cena.

Ako stavljas distancer mislim da bi ovi gore pomenuti srafovi bili kratki. Takodje uzmi u obzir da ako stavljas distancer od 7mm ostaje ti jos 2-4mm glavcine da viri, a felna se oslanja na nju ne na srafove.

pogledaj ovu temu i vidi link iz zadnjeg posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MilanLaki

I ja imam distance i na felni i na glavcini pa su mi trebali dugi srafovi jer stari nisu odgovarali na novu glavcinu koju sam kupio posle udesa (stara je bila sa krupnim navojem a nova je sa sitnim)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna neko gde ima da se kupi mreza za gepek poput ove, nervira me kad mi nesto leti po gepeku

slika-Mreza-za-gepek-automobila-BMW-M5--3270285x640.jpg

ne treba da bude neka brendirana, moze i na meru ili tako nesto. Ja bih sam neke srafofe zavio da drze coskove, home made varijanta :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto bi zavijao srafove kad na stilu vec postoje sve 4 kukice?

a sto se tice mrezice, ne znam tacno, ali mogu da pretpostavim da ima u ap sportu ili u auto sportu, u svakom slucaju prakticna stvar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo , posto ne uspevam naci ...a negde sam video pa da priupitam ...Gde mogu da kupim podizace(motorice) farova za Stila ? Negde sam video na forumu al ne snalazim se nesto. :unsure:

p.s.

Nove ili polovne, svejedno(nije svejedno) ! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima

Tek sam se regovao na forum pa reko ajde kad sam vec tu da upitam ako neko zna gde da nabavim polovne original ratkapne za Stila, jer sam cuo da su original nove dosta skupe!? Ili ako neko ima da proda... Na zalost, neko mi je maznuo prvo jednu pa i drugu i sad ta strana auta izgleda bas ruzno... I kako da ih bolje osiguram?

hvala i pozz

8f1210.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas na komad u ap sportu ili fiatinu,cena je oko 1600 din za komad,a imas i plagijate sve cetiri za oko 1000 din u drugim prodavnicama u temerinskoj ulici u ns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, nov sam na forumu,kao i u Lancii Y :)

Skoro sam je uzeo pa bih joj resio neke "glavne" nedostatke... Desni bocni migavac, motor u retrovizoru, leva maglenka... i to bi bilo to...

Gde kupiti u BG migavac za Lanciu Y 2001

Bilo kako bilo, ako imate neku preporuku sto se tice delova, bio bih veoma zahvalan.

POZDRAV,

SALE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zna li neko gde ima vufer za Punta da se pazari? - Moj je riknuo odavno, probija čim se malo više pojača muzika..

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...