Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna koja firma u BG prodaje izopropil alkohol?

[vece kolicine su potrebne]

Mislim da je neko to ovde rekao, da je ostavio link, medjutim pretraga nista ni nalazi.

Ibapred hvala!

Mislim da to ne mozes das kupis kao fizicko lice. Pre izvesnog vremena sam trazio istu stvar za ciscenje lemova, i devojka, koja je biohemicar je uspela nekako da mazne malo. Znaci oni kao institus imaju proceduru za nabavljanje toga.

Gde god sam pitao (apoteke i slicno) svi su me gledali belo i sto je neprimetnije moguce stiskali dugme za obezbedjenje, ispod pulta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bocca, hvala na odgovoru.

U slucaju da neko zna gde se moze nabaviti, neka napise. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi pomagajte...jel zna neko gde mogu da nadjem auspuh za kappu 3.0,polovan...znaci samo da sljaka za neke manje pare

svi mi traze po od 70-100 e samo za zadnji lonac :realmad:

i jel moze od nekog drugog auta da ide??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde ima da se kupe ili ako neko ima viska bio bih mu zahvalan, onaj fasung u koji se ubaci sijalica koja dodje na osvetljenje cajgera ili nekog dela table, tipa lampica za rucnu, akumulator? Meni fali jedna na cajgerima, pa sam premestio sa sijalice za dugo svetlo na pozadinsko osvetljenje, ali sad zbog lose mase baguje kazaljka za gorivo. Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da bude u svakoj radnji sa autodelovima.

Moze da se kupi sama sijalica koja se ubode u fasung a video sam da ima da se kupi kompletan fasung sa sijalicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde bih mogao da kupim poklopac desnog retrovizora sa elektricnim komandama za Brava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna koja firma u BG prodaje izopropil alkohol?

[vece kolicine su potrebne]

Mislim da je neko to ovde rekao, da je ostavio link, medjutim pretraga nista ni nalazi.

Unapred hvala!

Nasao!

http://www.gram.rs/izopropil_alkohol.htm

Jedine 2 mane su:

- nesto visa cena, od oko 350din+pdv/L

- kupovina se moze obaviti samo preko firme

Ali eto, znate gde ima, mozda nekom zatreba ako bude polirao kola.

[izopropil alkoholom od +96% se najbolje ciste-uklanjaju ulja iz politure]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio bih modul za daljinsko otvaranje. Našao sam jedan tip na buvljaku (na više tezgi) ali mi se taj ne sviđa. Koje radnje u Bgd prodaju takvu robu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li neko gde mogui da kupim adapter koji ide u ono dugacno biiip na Kenwood player-u tako da mogu da prikljucim moju antenu u stilu koja ima button prikljucak, znaci kratki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim forumasima,da li mozda znate gde ima da se kupi lezaj desne poluosovine(lager+kuciste) i koja je cena,nije bitno,BG,NS i svaki drugi grad-valjda ce mi poslati brzom postom?!U NIsu u Ap sportu imaju samo lager ali ga nema na stanju.Pa imam molbu ako neko zna gde i koliko kosta ceo komplet ili imate nekog preoverenog kod koga bih mogao da kupim polovan,javite mi posto mi iz Sapca za polovan traze 60e.Inace je u pitanju Stilo karavan 1.9jtd 85kw,a jos bolje je ako znate da li pasuje sa nekog drugog italijana.

Pozdrav svima i unapred hvala na odgovorima i pomoci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj u tom niškom AP Sportu pod kojom im je šifrom taj deo i onda ga poruči preko njihovog sajta... dostava na kućnu adresu je džabe ako je kupovina preko 3000rsd, a uz sve to imaš i popust za kupovinu preko sajta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam video uzivo ali nisam bio u mogucnosti da pitam, elem rec je nastavku za auspuh za Stila JTD, ima probusen izduv na dole, a izgleda lepo, naravno samo sminka...pa ako neko zna gde ima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvaljujem se Goranu i ljudima iz njegovog servisa na pomoci, fasung za sijalicu pozadinskog osvetljenja cajgera nema da se kupi u prodavnici, pa je u pomoc uskocio Goran, sad je sve kako je fabrika napravila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebni su mi poklopci alu felni za lybru da li neko slicajno ima za prodaju ili gde se mogu kupiti.

10022011410.jpg 10022011411.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li neko zna gde ima da se kupe zamenska creva turbine (meni treba konkretno crevo od turbine do interkulera)za lybru 1,9 jtd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bi neko bio ljubazan da mi kaze gde ima da se kupi taj pokazivac temperature sve u kompetu a ja cu da ugradim sam!Problem je sto ne znam gde ima da se kupi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zna li neko gde mogui da kupim adapter koji ide u ono dugacno biiip na Kenwood player-u tako da mogu da prikljucim moju antenu u stilu koja ima button prikljucak, znaci kratki.

Imas to u Kanibalu u Piramidi. :yes

Kanibal

Edited by StingRay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...