Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Ne radi PM, javi mi na mig@verat.net za steering wheel lock. Thanx

drugar me pitao gde moze da nabavi elektronsku pumpu za benzin,valjda univerzalnu,posto mu ova potapajuca prejaka,previse salje u karburator,jer je pre bilo direktno ubrizgavanje,pa ako neko zna gde ima :yes 

Na buvljaku B. Potok

Ima kod mene jedan, javi se na PP bice povoljno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde se i po kojoj ceni mogu nabaviti frejmovi oko tablica ali oni na cijoj je donjoj liniji ispisano krupnijim srebrnim slovima recimo BEOGRAD, ZEMUN...znate na sta mislim.

Kako se skidaju stari a kako montiraju novi okviri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

najveći izbor je subotom na Bubnju, ima i na buvljaku- OTC, a i u nekim prodavnicama auto-delova - a montaža: šrafciger, ključ i 4 šrafa, mada neki rade i bez toga... :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko slucajno zna gde bih mogao da pronadjem drzac motora,kada se podigne hauba gore levo.Zvao sam dosta radnji za delove niko nema osim Bogunovica ali kod njih je 200eu, pa mislim da je malo mnogo.

Upitanju je Lybra 2.0 20v 2001god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to bagra, to su deca. Skoro sam video klince kod mene u kraju, mislim da nemaju vise od 7-8 godina kako su sa AMG-a skidali neke svetlucave kapice. Jbg, znam da nervira, ali verujem da kada bi ih video ne bi mogao nista da uradis osim eventualno da podelis jednu-dve vaspitne. A tada bi ti bilo zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja to , naravno ! Nego ja to malo zbog teatralnosti ! Medjutim , kao da si ti, nadam se da mozemo bez formalnosti , neki psiholog ili terapeut u

najmanju ruku ! Sto je implikativno , nisi mi uopste pomogao ! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bagra ... Iscupali su mi FIAT (plavi sredisnji deo) sa auta ! Znaci :realmad: mammu ...

Zna li neko gde da pazarim nesto slicno (lepo) ? HVALA ! :unworthy:

Ima u N.Sadu firma se zove Nineks ja kupio original znak 900 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci bagra ... Iscupali su mi FIAT (plavi sredisnji deo) sa auta ! Znaci :realmad: mammu ...

Zna li neko gde da pazarim nesto slicno (lepo) ? HVALA ! :unworthy:

Ima u N.Sadu firma se zove Nineks ja kupio original znak 900 din.

u bg je taj znak 600din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde mogu da kupim crevo kvacila od radnig do komandnog cilindra. U pitanju je Stilo 1.6 benzinac sa petoro vrata i levi volan. Nasao sam za desni volan, ali ne odgovara. Crevo je manje vise dobro nego je otisla gumica. Znaci odgovarlo bi mi i da kupim samo dve gumice ako je to ikako i moguce. Crevo je plastificirano i mislim crne boje.

Hvala puno unapred,

Aleksandar

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde mogu kupiti pragove i spjlere koji dolaze na dno branika za punta 2 3vrata po nekoj normalnoj ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me gde za Punta ima da se kupi onaj zastitni lim ili plastika sta je vec sto ide napred ispod motora i kako se krece cena? Ili neko ima na prodaju mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me gde mogu da kupim zabice za Stila? Znaci treba mi ona za oplatu plasticnu kod suvozaceve leve noge, koja pokriva ventilaciju, i ispod donje kasete one zabice kojima se izbaci sredina kad se vade. Kad su ugradjivali nokia bluetooth izlomili magarci zabice i sad mi visi to i nervira me. Kad sam pitao u AP sportu oni ljudi me belo pogledali, u fazonu sta ti kupujes jbt... :thumbdown:

Bez obzira meni to treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...