Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li ste probali ove znakove (napred i nazad) na OTC N.BGD-u (buvljak),I red (ja kupio),200 dindzi prednji znak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li iko da mi kaze gde mogu nabaviti zadnji branik za punta 3V u boji GRIGIO STEEL

Ima jedno mesto često prolazim tuda, ne može da se promaši, Na Zrenjaninskom Putu ka izlazu sa desne strane, ima plac, na njemu su samo obloge branika (ogromna količina u svim bojama)

Probaj tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde u Subotici mogu da se nadju novi delovi za fiat, naime u ponedeljak idem u SU nekim poslom pa bih iskoristio put da kupim delove za veliki servis, jer Kikindjani deru, da lisu mi ponudu za 9.000 skuplju od fiatina i ap sporta. Ali me ne zanimaju kineski delovi, vec italijanski.

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poruči onda iz Fiatina ili AP-a da ti pošalju pouzećem, ili neka ti neko pošalje iz BG-a poštarina je sigurno mnogo manja od tih 9000 ;) Mislim, ako ne nađeš prodavnicu u Subotici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna gde mogu da se nadju rubovi za lanciu Y-10? Čuo sam da ima neki u Zemunu koji pravi rubove za sve automobile, ali ja imam stari telefon koji je sad nevažeći.Ako neko zna za nekog neka napiše telefon ili adresu, pošto vozim auto u četvrtak kod limara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima na Forumu

Nadam se da možete da mi pomognete . Pošto mi je ulje iz hladnjaka ulja ulazilo u rashladni sistem sva creva moram da promenim -počela su da pucaju

Gde da kupim creva za vodu za 1.9 JTD 110KS?

Hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim Vas za pomoc treba mi ceo set ( lamela , korpa i druk lager ) za Lanciu Kappa 3.0 V6 broj sasije ZLA8300002093180 , 2959 cc , 150KW , 99 godiste,

moze nov komplet a moze i polovan , Filip 060 22 33 131

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mene npr. zanima gde kupiti za Punto mk2a:

-plavi okrugli znak Fiat, onaj veci sto mk2a sa 5 vrata nosi napred, ukrali mi ga juche...

-ratkapnu za tockove od 13 incha, svuda gde sam gledao imaju samo ratkapne od 14"...

Provereno OTC N.BGD,(buvljak) 1.red znak 200din,nalepnica znak 100din ratkapne 1000din

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.wynns.rs/index.php?id=54

Gde u Sapcu kupiti konkretno ovaj proizvod ? Obisao sam nekoliko prodavnica ulja i maziva, nekoliko pumpi ali nisam nasao ovaj proizvod.

AKo ima negde online da se naruci i to dolazi u obzir.

AP Sport, kitkomerc ga nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo znam da ga ima centar MS Auto iz Pančeva inače ovlašćeni servis Citroen vozila. Njihov broj je 013 345 044 pa vidi ako ne nađeš nigde možda mogu da pošalju brzom poštom... ako ne budu hteli, poslaću ti ja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proizvod koji sam trazio kupljen je danas u Delmax prodavnici u Sapcu.

U svakom slucaju hvala Dovla sto si se ponudio da pomognes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar me pitao gde moze da nabavi elektronsku pumpu za benzin,valjda univerzalnu,posto mu ova potapajuca prejaka,previse salje u karburator,jer je pre bilo direktno ubrizgavanje,pa ako neko zna gde ima :yes 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim elektricni retrovizor za lanciu Y-10 93.U Delti je preko 200 evra, malo ga preterase.Pitao sam sve prodavnice i odpade u BG i nema.Ako neko zna gde ima novi ili polovan neka javi.Unapred zahvalan :wallbash::realmad::crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde i po kojoj ceni se ovo u BG moze nabaviti (buvljak?) Kapiram da su univerzalni i da pasu na Puntove.

http://www.amazon.com/Master-Lock-238DAT-Fortress-Steering/dp/B000BN6UQY

http://www.walmart.com/ip/Anti-Theft-Steering-Wheel-Lock/14562256?sourceid=1500000000000003142050&ci_src=14110944&ci_sku=14562256

http://www.amazon.com/Gorilla-Automotive-910-Steering-Control/dp/B0002KKML0

dovoljno da uspori ili odvrati od namere za kradjom vecinu lopova. hvala

Edited by mig

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam dva problema a oba se ticu curenja ulja- auto je Punto mk2 1.9d

Prvi je taj da mi curi ulje iz menjaca na manzetni sa lezajem jer izgleda da se pojela poluosovina na mestu gde lezaj naleze,

i do sad sam promenio tri manzetne i uvek ista stvar, na nekih 10,000 km mi iscuri 1-2 dcl

Drugi je da mi curi ulje iz kartera, jer lik koji mi je prodao auto odvalio karter, odnosno cep-sraf gde se ispusta ulje,

pa je to neko fuserski zavario, uspeo sam nesto da saniram sa tecnim metalom ali i dalje curi na samom srafu, naime kad radim servis pre stavljanja srafa isti namazem onim crvenim silikonom i to zaustavi curenje za nekih 6000 km i onda opet

da nedavim dalje interesuje me gde ima da se kupi polovan karter i poluosovina i koja je cena

novi karter se krece od 22-29k din

Share this post


Link to post
Share on other sites

drugar me pitao gde moze da nabavi elektronsku pumpu za benzin,valjda univerzalnu,posto mu ova potapajuca prejaka,previse salje u karburator,jer je pre bilo direktno ubrizgavanje,pa ako neko zna gde ima :yes 

Na buvljaku B. Potok

Ima kod mene jedan, javi se na PP bice povoljno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko napisati brojeve telefona gdje je naj bolje da uzmem set kvacila i pored svakog broja cjenu i adresu ako nije problem . Odgovaralo bi mi da se nalazi u Beogradu posto tamo imam drugove pa ce mi neko lako poslati do Trebinja , zanima me samo da je orginal a ne da mi nakon predjenih 15000 KM opet pocne tresti auto pri kretanju . I mozda jedno glupo pitanje (posto se ja ne razumijem u te djelove) koji sve djelovi idu u tom setu kvacila ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...