Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

otvoris HALO oglase, nadjes yu-Lukas ili autica, pa cak i golas! pogledaj, ja sam uzimao u yu lukasu neke zabice po pristojnoj ceni... on ti se nalazi blizu 12 bgd gimnazije u Vojvode stepe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam imao problem sa tim zabicama-kopcama za lajsne pa sam se snasao i umesto originalnih stavio neke druge: nemacka ili francuska vozila, i vrlo uspesno zavrsio posao. Dobro drze a ne vidi se ispod lajsne da nisu fiatove. Toliko od mene mozda ce ti pomoci. POZDRAV :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto ja nisam iz srbije ako neko slucajno naleti na ovaj poklopac samo neka mi javi gdje ga ima tacno pa cu ja onda da vidim da mi ga neko posalje ovamo u trebinje , pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ za lajsne vrata mozes koristit od golfa 2 zabice samo ih malo uredis ... provjerenoo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni takodje trebaju zabice za lajsnu na krovu? Gde ih naci?

Prijatelju, jurio ih ja i nema nigde (AP sport, Kit komerc), osim u Delti. Cena-prava sitnica: 600 Din komad!!!!!!!!!!!!!!! :wallbash:

Meni se ljuštila farba na krovnim lajsnama (počelo prvo oko otvora za krovni nosač, pa se proširilo od pranja i ostalih atmosferilija...)

Skinuo, oljuštio farbu skid bojom :X , išmirglao vodenom šmirglom, čovek mi ih plastificirao u mat crnu za sitne pare (300din) i sada su EXTRA! Glatka boja, ne zakačinje kod pranja /sušenja krpom...

Za Stila 5v ti treba 14 žabica za obe krovne lajsne... :whistle: Nego, ako nešto radiš sa krovnim lajsnama...polako skidaj i sačuvaj stare. Jeste da su krte zbog Sunca ali :whistle:

Što polomiš - superlepak pa ih zalepi, ostavi da prenoći i lepo ih rasporedi napred, u sredinu i nazad po svakoj lajsni...Ostale koje nisi sačuvao ili sa otpada ili neki silikon/bison(ne preporučujem) na mestu gde je nema ili 600dindži komad pa piči!

Izbor je na tebi!

E, da! Ako ih je neko našao jeftinije, neka obavezno javi gde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao isti problem pre mozda 2 nedelje i nasao sam zabice koje se montiraju na lajsnu vrata. U Zarkovu ima dve Fiatove radnje i u obe su zabice bile 250din.Sto kaze kolega moze da se iskoriste i zabice drugih proizvodjca automobila koje su kud i kamo jeftinije.Pozdrav svima pa se vidimo na Livadi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde se mogu kupiti u NS ili okolini nove (ili dobre polovne) celicne felne za Lancia Y, gume su 14

Koliko mogu biti sigurna da su na auto-otpadu dobre felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne se ispravljaju, tj. popravljaju, tako da je bitno samo da ih odneseš do vulkanizera pre nego što ih kupiš. :thumbup:

Tako ćeš znati da li, i koliko neka od njih treba da se doteruje...

Za otpade pogledaj ovu temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=5602

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi,interesuje me gde kupiti, i da li ima presvlake za Punta HLX 1,2.16v,3 vrata,airbag u sedistima.....

Hvala Vam unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo vise puta govora o tome. Najtoplija preporuka za Vajs&Co. Jesu malo skuplji, ali sa razlogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

evo ja da pitam gde mogu da se kvalitetno urade nalepnice za staklo automobila, tako da se lepe iznutra, isto me interesuje i za lepljenje spolja..

hvala unapred..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...