Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

12 hours ago, totti said:

Ono... čisto me zanima... zašto bi neko uzimao nešto neispravno/polomljeno da bi time umanjio cenu onoga što prodaje?

Pa valjda zato sto je bolje ikako nego nikako. Bolje da ima policu za zatvori rupu iznad gepeka,samo sto se ne dize kad se otvore 5 vrta.Ako oni traze 30e,onda ovakva vredi bar 10e,zar ne,pa otpad je to aman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U potrazi sam za membranom iz posude za separaciju uljnih isparenja ali ne uspeva mi da nađem kod nas.
Obzirom na ovu situaciju u celom svetu, još se kanim naručiti sa nekih od onijeh sajteva...
U međuvremenu tražim kod nas jer želim da imam jednu za rezervu, preventivno.
I ne, neću da prerađujem fabriku jer mi ova kombinacija lepo čuči a pri tom lepo radi.
Vidim da imaju mađari, poljaci itd.
Nešto, neko...?496e6381108680eda672a2a2daa2b060.jpg

tt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još.

Uzdam se u forum pa ako ne bude rezultata...

Nego, kapiram da ovlašćeni prodaju u kompletu čantru a verovatno nije mala cena.

Sa druge strane, nije mi potrebna, za sada.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Mijailović P. said:

Nisam još.

Uzdam se u forum pa ako ne bude rezultata...

Ako uspes nesto da iskopas kod ovlascenih - znas adresu ;) , tu sam da pripomognem ako mogu.

Sacni u ePer ima li toga kao zasebnog dela, ako ima cas posla cu se otkotrljati do njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,potrebne su mi mrezice zadnjeg branika za fiat sportinga 1.4 gde to ima da se kupi.ili pak jel moze neko uz pivo i klopu da mi pomogne da napravim,vidim da ljudi prave od mrezice za valjak,ja danas probao ali stativaaaaa

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz drustvo,zna li neko gde se moze naci crevo klime koje vodi od kompresora do hladnjaka? 

Grande Punto 1.4 16v 06'

 

20200901_163734.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno / formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde pronaci delove za Lancia Delta I 1.3 lx? Zapoceli smo restauraciju pa imamo problem sa pronalazenjem delova. 
Potrebne su nam kompletne brave za sva vrata , maglenke, zadnji levi stop, migavci bocni, ablender kao i neka prodavnica delova potrosnih, ulje filteri itd.

Svaka pomoc je dobrodosla.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Slobodan233

 

A, što ne kod ovlašćenih...jesi li već pitao i cena je velika, ili?

Na otpadima nećeš moći da kupiš samo tu lajsnu jer oni bez nje posle ne mogu da prodaju branik. I da im ponudiš 50 evra za lajsnu, neće ti prodati samo nju. Imao je taj problem kolega sa Foruma...

Zamenska, moooožda negde, evo okreni njih i pitaj: Lucas

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/3/2020 at 5:34 PM, Mijailović P. said:

U potrazi sam za membranom iz posude za separaciju uljnih isparenja ali ne uspeva mi da nađem kod nas.
Obzirom na ovu situaciju u celom svetu, još se kanim naručiti sa nekih od onijeh sajteva...
U međuvremenu tražim kod nas jer želim da imam jednu za rezervu, preventivno.
I ne, neću da prerađujem fabriku jer mi ova kombinacija lepo čuči a pri tom lepo radi.
Vidim da imaju mađari, poljaci itd.
Nešto, neko...?496e6381108680eda672a2a2daa2b060.jpg

tt
 

Da odgovorim sebi.

Posuda za separaciju uljnih isparenja u Delmax-u oko 10000din.

Membrana iz naše bratske Kine stigla za 20ak dana a cena oko 4$.

U međuvremenu uzeo još jednu čantru za 40€.

Sad se šutam u pedu. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutes ago, neshaoct said:

@Slobodan233

 

A, što ne kod ovlašćenih...jesi li već pitao i cena je velika, ili?

Na otpadima nećeš moći da kupiš samo tu lajsnu jer oni bez nje posle ne mogu da prodaju branik. I da im ponudiš 50 evra za lajsnu, neće ti prodati samo nju. Imao je taj problem kolega sa Foruma...

Zamenska, moooožda negde, evo okreni njih i pitaj: Lucas

Kod ovlascenih Cena je 150 eura, polovnjaka ima u Nemackoj i Engleskoj i oni traze neki 100 evra za polovnjaka.Jas u meguvremenu nasao privremenjo resenie, sa hrom foliju. Ali toa je samo maska za neko vremena on bi isgubila sjaj. Evo pogledajte sliku sa folijom.

 

IMG_20201005_191011.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Slobodan233

 

Sad tek vidim da ti piše MK.

Pa, ta ''hrom'' lajsna i jeste obična PET plastika presvučena hrom nalepnicom/folijom (pogledaj slike OVDE)...tako da nađi samo kvalitetniju foliju onda ako već lajsna nije pukla.

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Slobodan233 u stojanovu 10500 dinara, čeka se 2 nedelje, kupio sam je pre mesec dana. 

Ako hoćeš, možemo se dogovoriti za moju staru, imaš na mojoj temi za Deltu i kako izgleda a mogu ti je slikati kad se vratim sa odmora. Ima oštećenje i treba da se očisti. 

Ko radi sa delovima ne prodaje odvojeno od branika i bude komplet oko 250 eur

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, neshaoct said:

@Slobodan233

 

Sad tek vidim da ti piše MK.

Pa, ta ''hrom'' lajsna i jeste obična PET plastika presvučena hrom nalepnicom/folijom (pogledaj slike OVDE)...tako da nađi samo kvalitetniju foliju onda ako već lajsna nije pukla.

 

 

Pukla je i izgubila je ( zavarena je) pravilna forma sada se kad sam je stavio na auto gleda se one dupke kde ona treba se nataknuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako "zanimljive" cene tih lajsni... ja pre neki dan pitao Grand motors za cenu velike gril rešetke u braniku i lajsne koja je uokviruje za C-max. Velika rešetka košta 9.000 din, a lajsna 16.500

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace kad kucas cenu branika npr i izbaci ti lupam 80eur a ti sav srecan. E dok ga napakujes da bude ceo ode u 700

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za deltu je ceo gril oko 30000 din nov. 

Npr. nosač zadnjeg branika je oko 40 eur (običan plastični češalj).

Nema niko sem direktno od ovlašćenog. Zvao i gbg lucas i astra auto. 

Plastični nosač vratanca za sipanje goriva je 4200 :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde bih mogao da kupim levu mrežicu zadnjeg branika za Punto Sporting 2003. U pitanju je 1.4 95 konja.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zexman

 

Vidi npr. kod njih:

https://yulucas.rs/

 

Ili po otpadima ako neko hoće da proda samo mrežicu, evo nekih telefona otpada ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/&do=findComment&comment=1550916

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...