Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna gde može da se nabavi veliki levi retrovizor za punta classica?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/12/2020 at 8:11 PM, zeljkoci said:

Da li neko zna gde može da se nabavi veliki levi retrovizor za punta classica?

 

 

Repeat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje,

zna li neko gde mogu da nadjem pragove za tipa '95-96 sa 3 vrata

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko zna gde mogu da se kupe posude za samponiranje ili ti foam cannon na engleskom ovde u Srbiji? Kupio sam womaxovu mašinu ali oni tako nešto ne prodaju.

Jel ima neka radnja u Srbiji koja ima izbor tih posuda? I kako se to tačno zove na srpskom?

Послато са LM-G710 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
chemicalguys.eu-eqp322-torq-big-mouth-foam-cannon_1.thumb.jpg.22f61594dfa659775ff6d721e367169e.jpg
 
Pozovi. Pitaj.
 
[mention=21862]biciklista[/mention]
Poslao sam im mejl i nemaju kažu da nemaju boce. Da li misle generalno ili nemaju samo za moj adapter, nisam siguran.

Naručio sam bocu sa mjjc.com

Послато са LM-G710 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/1/2020 at 10:04 AM, djomla said:

Probaj ovde za žabice.

http://www.polovniautomobili.com/auto-oprema/6700245/zabice
0d0552c6a0ff6f28508519d8debde3b9.jpg

Sent from my 3310 using Tapatalk
 

Kupio 3 žabice ovde i čovek mi namestio.Ukrasna lajsna na pragu.40 din /kom.Prekoputa Grand kafe.

Zna li neko koliko košta na otpadima polica iznad gepeka za GP,na oglasima traže 3000,meni to mnogo,obzirom da imam policu samo je slomljen onaj jezicak sa leve strane.A ne znam kako da popravim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, mitros said:

Zna li neko koliko košta na otpadima polica iznad gepeka za GP,na oglasima traže 3000,meni to mnogo

Ne znam koliko ocekujes :) , toliko se krecu za Fiate, obicno po 20-30 EUR. Cena koju navodis za GP je mislim i kod Pedje u Indjiji, a on vazi za snabdevenijeg i jeftinijeg (ranije smo kod njega imali i clanski popust od 10%). Cena direktno zavisi od toga koliko je neki model brojan, starosti i koja je ponuda/traznja delova za taj model.

Okaci sliku kako je tacno polomljeno, mozda imamo neku ideju :) . A i ako kupujes, uvek racunaj da ces i prodati to tvoje staro i za toliko umanjiti cenu "novog".

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da mozes da nadjes jeftinije, uvek su bile cak i za punta nekih 25e

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, Ivan said:

Ne znam koliko ocekujes :) , toliko se krecu za Fiate, obicno po 20-30 EUR. Cena koju navodis za GP je mislim i kod Pedje u Indjiji, a on vazi za snabdevenijeg i jeftinijeg (ranije smo kod njega imali i clanski popust od 10%). Cena direktno zavisi od toga koliko je neki model brojan, starosti i koja je ponuda/traznja delova za taj model.

Okaci sliku kako je tacno polomljeno, mozda imamo neku ideju :) . A i ako kupujes, uvek racunaj da ces i prodati to tvoje staro i za toliko umanjiti cenu "novog".

 

To mi fali,neka ideja.Evo slike.Gornja slika je gde fali ovaj jezicak.Donja je kako treba da izgleda

2020-04-25 14.15.36.jpg

2020-04-25 14.15.31.jpg

Edited by mitros

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jesu ga stvarno idiotski podigli sa tim nosacem :blink: ... Za lomljenje dusu dalo.

Mislio sam da je kao na Stilu, osovinica u samom uglu, sredjivali smo vise komada:

 

4ee0.thumb.jpg.9881f068e07d7aea4505056cd055437f.jpg

 

EDIT: Promeni avatar ;) , a posto smo se kuckali na temama o kupovini i znam sta si pazario - pogledah ti na brzinu za Punto MY2012 u ePer . Da mozda ne postoji taj plasticni distancer kao zaseban deo, pa da kupis kod ovlascenih. Ali ne, samo osovinica:

 

emaps.thumb.jpg.b483a512f943eea108a4f81fad9a1304.jpg Untitledc.thumb.png.3038ad5481c064fe43bcfe7680ec0d67.png

 

Jedino da pokusas sam nesto da zbudzis, moguce je ali pitanje je kako pricvrstiti a da bude estetski OK i da se opet ne izlomi. Ili da kupis "novu" policu, a prodas tu tvoju po nesto nizoj ceni.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/12/2020 at 8:11 PM, zeljkoci said:

Da li neko zna gde može da se nabavi veliki levi retrovizor za punta classica?

 

 

Ponavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao coveka, nazvao, ali nema. Izuzetno komunikativan covek!

 

Trazimo dalje levi siroki retrovizor za punta.

Edited by zeljkoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ces to naci na otpadima koji uglavnom dovlace krseve iz inostranstva. Em je u pitanju Punto Classic (iza Zastave 10, od 2009. cini mi se) koji se em tanje prodavao, em mala serija pred kraj proizvodnje sa vecim retrovizorima.

Sa onim tankim retrovizorima za Mk2 se bukvalno gadjaju :) za smesne pare, a ovo retko istrci po oglasima i uglavnom odmah ode (ako trazis OEM).

Imas 100% kod ovlascenih, samo je pitanje koja je cena. Iz licnog iskustva, i kod njih moze da istrci ponesto povoljno, pa uz dodatni popust sa FLCS karticom kod partnera kluba bude OK cena. Pozovi i nekog od ovlascenih, pa proveri po svom serijskom iz ePer (najsigurnije). Mada, pre ce biti da je udaranje po usima za te karoserijske delove kojih ovako nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, kod ovlašćenih je preko 100€, zato nastavljam dalje da tragam za nekim polovnim primerkom.

 

Hvala svima sto se trudite .

 

Trazimo dalje levi siroki retrovizor za punta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li gde da se nađe stop svetlo polovno za 500L?
Koji od otpada rastura 500L-ove? Nova zamenska je 8000 din na kp 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/12/2020 at 9:01 PM, Ivan said:

E jesu ga stvarno idiotski podigli sa tim nosacem :blink: ... Za lomljenje dusu dalo.

Mislio sam da je kao na Stilu, osovinica u samom uglu, sredjivali smo vise komada:

 

emaps.thumb.jpg.b483a512f943eea108a4f81fad9a1304.jpg Untitledc.thumb.png.3038ad5481c064fe43bcfe7680ec0d67.png

 

Jedino da pokusas sam nesto da zbudzis, moguce je ali pitanje je kako pricvrstiti a da bude estetski OK i da se opet ne izlomi. Ili da kupis "novu" policu, a prodas tu tvoju po nesto nizoj ceni.

Otpadi traže 30e,e pa nećete vala majci.A moju policu ne žele da uzmu i time umanje cenu.Ja ga zbudzih.Estetika ne igra neku ulogu jer je ispod i ne vidi se.Sve je od materijala nadjenog u garaži.Kažem ja ,samo treba imati ideju,ostalo lako.Evo slike,pa kome zatreba.Samo bi voleo par reči da prozborim sa pametnim koji je ovako nesto smislio,nije mogo gore da smisli.

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...