Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Imam ja punu budzu takvih raznoraznih, ponecu ih na skup danas pa ako dodjes proberi sta ti treba, ofc fraj
Isto vazi i za ostale kome sta treba od slicnih.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01 Hvala ali ne dolazim :) Nema veze, otići ću do gumatika i uzeti. Nisam stigao do najlona danas da odem da pogledam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

jel zna neko gde mogu da nabavim polovnu masku prednju? Od kad sam kupio auto, nesto je krpljena ta maska i bas je bzvz... trazio sam na par otpada, ali bez srece

i poklopac za felne 16ice mi je pukla zabica i spada mi kada navucem :/

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grof Blok

Maki Šabac bi trebalo da ima i ima jedan na KP i PA novu masku pre restyle, meni je tražio 100 eur.

 

Ja sam samo ispratio pošto i ja gledam da uzmem, ali ima prečih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate, deru kozu... 

i ja imam precih stvari, ali reko jos malo da se pozabavim estetikom

platio sam zadnji levi far polovan 100e, zezala me led traka za migavac i izbacivao gresku na tabli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si došao prvo na forum video bi kako se rešava zadnji far bez zamene fara :) Ima tema ovde

Inače je 160 eur novi (oko 19000). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko neki otpad u bg-u i okolinu gde mogu da bacim pogled da li ima negde maska neostecena za Lancia Nuova Delta?

 

i jos jedno pitanje, jel ima neko nekog farbara da preporuci, ljusti mi se farba na nekoliko mesta...? a da je pristojna cena i proveren

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da nadjem poklopac za ove felne?

pukla mi je zabica na jednoj i nema sanse da namestim

 

orig_20170918152207-1505816161.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj na guglu prvo, mozda su isti za vise modela. Ako ne nadjes u oglasima probaj preko ovlascenog servisa po kataloskom broju. Kako ne moze da se namesti zbog jedne zabice? Koliko ih ima, cetiri?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/1/2020 at 7:26 PM, MS PK said:

Probaj na guglu prvo, mozda su isti za vise modela. Ako ne nadjes u oglasima probaj preko ovlascenog servisa po kataloskom broju. Kako ne moze da se namesti zbog jedne zabice? Koliko ih ima, cetiri?

da, 2 ili3 zabice je puklo...

 

@djomla

hvala, pokusacu da popravim na ovaj nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan,ja sam novi član.

Poštovanje svim forumašima .

Potrebna mi je pomoć.

Da li neko zna gde mogu nabaviti kućište filtera vazduha za Lancia Y 1.2,  16V , 59kw , 2006?

Unapred hvala .

 

IMG-20200522-WA0006.thumb.jpg.3e4a7205610918490a56e3b5bf25e84e.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mica62

 

Tema sa kontaktima otpada. Kreni od zadnjih strana, sa aktuelnim podacima. Mozes da probas kod ovih vecih, tipa Pedja Indjija, Raca Sabac, itd... Konkretno je kolega u ovom svezijem postu ostavio neke aktuelne brojeve:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/page/15/&tab=comments#comment-1550916

 

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Punisher

Upravo gledam gde da prebacim nepotrebno otvorenu temu (pored one "Gde mogu da kupim"). I upravo si mi ti pao na pamet da te pitam, jer se secam da smo se kuckali kad si trazio ;) .

Izvadio sam coveku listing iz ePer za 1.2 16v 2006. Ypsilonku. Pazi ovo, M5 motorizacija je u pitanju, zaokruzio sam:

 

Untitled33.thumb.png.574b8a4485ab3db5f82ca20b73cdab8f.png

 

A po tom serijskom dela, u Compatibility listi daje samo Ypsilon:

 

Untitled34.thumb.png.e914c8de550a03df8b7130e794f92d93.png

 

Za razliku od Fiata - secas se da smo videli da su tamo svi 16v u igri (i 1.2 i 1.4). Da nije neka banalna razlika u pitanju (tipa ugraviranog logoa), a verujem da su ova kucista za Fiate coveku verovatno jeftinija i dostupnija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala i tebi za povratnu informaciju (ako nije problem eventualno dopisi i cenu, sigurno ce koristiti nekome ubuduce).

@The Punisher

Znaci da smo dobro pretpostavili ;) - pase, samo se za Lanciu vodi kao deo sa drugim SN zbog banalne razlike.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...