Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da odgovorim sam sebi. Našao sam na kupindu. 850 din nije orginal. Nov turčin sa čini mi se fluenca. Valjda ce pasovati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

 

da li neko zna gde u Beogradu mogu da nadjem ove kopce za tapacir?

 

180_044_fiat-zabice-za-tapacir.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, zanima me dali ima negde da se nabavi polovni originalni retrovizor za Fiat Dobla 2015 pa na gore sa migavcem posto sam ovaj koji imam zakacio i iscupao plastiku unutra pa ne mogu da ga vratim zbog toga i ne znam dali mu odgovara retrovizor od starijeg modela nesto kao 2012, 13 ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj temi imaš diskusiju o otpadima pa potraži tu brojeve telefona nekih poznatijih (Maki i Raća mislim da rade uglavnom novije Fiate pa je kod njih verovatno najveća šansa za nalaženje):

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drustvo. Treba mi cep felne 16 ice za novi bravo. Ako neko ima da proda, pokloni ili zna gde ima da se nabavi

 

Screenshot_20171109-212217.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@90knele90

Ako zelis, slobodno mozes da otvoris i besplatan oglas u odgovarajucem podforumu: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/25-prodajakupovina/

Nepotrebno otvorena tema u "Styling" podforumu ce biti spojena sa postojecom:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam, u temi 3D stikeri, provesci i sta vec ima tamo, ima kontakt lika koji radi čepove za felne.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

ganja, vec mjesec dana da nadjem ratkapnu za fiata generalno izgubio sam jednu pa bi sad kupio ao ko ima set istih takvih. nije mi problem dje god dsa se nalaze 

 

+387 65 000 666 tesa

 

fiat-croma-1.9-jtd-multijet-automatik-klima-reg-09-2016-slika-58973002.jpgfiat-croma-1.9-jtd-multijet-slika-84107448.jpgfiat-croma-1.9-jtd-multijet-slika-84107449.jpg

 

 

16" ratkapna mi treba 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, 

 

Da li neko zna gde mogu da kupim levi suncobran za Grande Punto? Oglasi na internetu se pojave veoma retko i proda se odmah. Da li se suncobran negde moze kupiti nov? (cak i ako dosta kosta, polako gubim strpljenje). Takodje me zanima gde moze da se nadje deo na koji se zakaci kraj suncobrana. (Ne znam naziv za taj deo, ali na engleskom se izgleda zove "sun visor clip" :D )

 

Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Sarevok81 said:

Da li se suncobran negde moze kupiti nov? (cak i ako dosta kosta, polako gubim strpljenje).

Nov verovatno mozes da porucis kod ovlascenih. Uglavnom su jace cene, mada zna da se desi i da istrci nesto povoljno, vidi sa Milancetom u Bogunovicu:

 

Jeftinija varijanta polovni, jesi li probao kod Pedje?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozoves Nesu i Pedju i ako nemaju zamolis ih da te upisu i da ti jave kad budu imali, ili jos bolje ako imas fb, nadjes ih i sve preko fb-a objasnis, njihove devojke odrzavaju profile i onda one odma upisu u knjigu, ovako njih dvojica mozda zaborave, imaju previse posla, kod njih je uvek guzva i ludnica, ali ja stvarno imam sa njima odlicna iskustva samo moras biti uporan cak mozda i malo dosadan.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da cu da te poslusam. Svakako mi do proleca suncobran i ne znaci mnogo :) Ako do proleca ne uspem da nadjem polovan kod Pedje i Nese, onda cu da kupim original.

Inace cena originala je oko 55 evra, cisto da napisem ako nekog bude zanimalo u buducnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na fb izbacuju stalno svaki auto koji im stigne, pa prati i to i cim vidis zovi....
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,kupio sam jos jednog Puntica i resio da se poigram sa estetikom,sirenje rubova,sajtne,spustanje,spojleri..Mnogo bi mi pomogao savet ili informacija gde mogu naci spojler za gepek,duboke sajtne...:D

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/20/2017 at 11:45 AM, Sarevok81 said:
Mislim da cu da te poslusam. Svakako mi do proleca suncobran i ne znaci mnogo  Ako do proleca ne uspem da nadjem polovan kod Pedje i Nese, onda cu da kupim original.
Inace cena originala je oko 55 evra, cisto da napisem ako nekog bude zanimalo u buducnosti.

Evo vidim da im stigao gp, pa okreni proveri.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Da li neko zna gde mogu da nabavim prednju desnu kandzu za Grandea 1.9 od 130ks? Bilo kakav info je dobrodosao. Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...