Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna ko popravja sedista za Stilo na NBG ili Zemuna, konkretno suvozacev naslon se pomera napred nazad... Mehanizam radi ali naslon klacka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ti jednog, kaže da radi, ali ako su ti zubi na mehanizmu pojedeni onda ti nema pomoći. U svakom slučaju okreni 063 1817560 pa vidi. U Zemunu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim delove za punta sa digitalnom klimom?? Konkretno mi treba el motor za toplo hladno sa leve strane i ona plastika koja ulazi u el motor, a koja pomera klapnu. Zvao sam otpade, nema niko, zvao sam ricambi oni su totalno nezainteresovani.. Svaka pomoć bi dobro došla.

Screenshot_2017-01-14-01-33-17.png Screenshot_2017-01-14-01-34-09.png Screenshot_2017-01-14-01-33-09.png Screenshot_2017-01-14-01-32-48.png Screenshot_2017-01-14-01-34-30.png

Edited by majstormica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam pre nekog vremens kod njega, taj stvarno ima svasta. Osim delova i polovne gume za 10e ako se dobro secam, cisto ako nekom i to bude trebalo.

Послато са GT-S6310 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/14/2017 at 1:28 AM, majstormica said:

Gde mogu da kupim delove za punta sa digitalnom klimom?? Konkretno mi treba el motor za toplo hladno sa leve strane i ona plastika koja ulazi u el motor, a koja pomera klapnu. Zvao sam otpade, nema niko, zvao sam ricambi oni su totalno nezainteresovani.. Svaka pomoć bi dobro došla.

Screenshot_2017-01-14-01-33-17.png Screenshot_2017-01-14-01-34-09.png Screenshot_2017-01-14-01-33-09.png Screenshot_2017-01-14-01-32-48.png Screenshot_2017-01-14-01-34-30.png

 

Opet isto pitanje, čovek definitivno nema te delove. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi treba mi nalepnica koja ide preko cele soferke? Gde to mogu da nabavim i da urade po mojoj zelji? Kao na ovoj slici sto pise Tuning... 

 

bravopr-800x800.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvacu ga sutra bas da vidim koliko trazi za ovo moje :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi to svaka štamparija da može da uradi, e sad oni koji imaju samo velike poslove verovatno neće hteti. Javi ako nešto središ s ovim iz Požarevca, a ako ne, videću ti ja u NS, samo moraš tačno znati dimenzije.

E da, sad se setih, znam čoveka ovde koji baš radi pojedinačne nalepnice po želji.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise ne znam gde da zovem... Treba mi neka informacija gde mogu da nadjem za Fiat Brava  Stop svetlo na gepek vratima? 

Da je ocuvano i da radi...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam zato sam ovde i postavio pitanje kako i gde i koliko? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trece stop svetlo se retko moze naci na oglasima, tipa kupujem prodajem, kupindo i sl. Novo ili ocuvano kosta 50-tak evra. Najbolje ako imas staro, moze se otvoriti i prelemiti unutra sijalice gnjidice, kao one sto idu u instrument tablu. Ja sam kod mene kupio led traku za 250 din i ubacio unutar svetla umesto sijalicica i radi nakon 2 godine. Ima tema na forumu negde kako su to resavali pojedinci i sami pravili ovo svetlo!

Pokusaj ovde da pozoves

 

dedee.jpg

http://frame.goglasi.com/frame?eid=127587819&q= Stop svetlo Fiat Brava

 

 

Edited by neshaoct
dodao printscreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru, ali taj oglas sam vec pozvao to je novo stop svetlo. 

Kod mene na gepek vratima je isto uradjeno sa tom led trakom, licno sam radio. Ali mi je mac bio bas katastrofa... imao je delove gde pusta vodu unutar gepeka tako da mi treba neka lampa koja ce dobro da dihtuje, razmisljao sam da zagitujem i ofarbam gepek vrata posle ispoliram.

Ali otom potom.... ako naleti nesto za manje pare sto da ne... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/18/2017 at 2:14 PM, majstormica said:

Opet isto pitanje, čovek definitivno nema te delove. 

Koja od ovih na slici ti treba.

 

 

Bez naslova.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju sam nasao deo kod Pante u Obrenovcu, ono sto je @bane17 postavio. Inace taj plasticni zupcanik ide u kompletu sa el. motoricem, a ono sa moje slike je neko nabudzio samo da proda auto. Hvala u svakom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas mi je ženu prasnuo neki lik. Mislim ne nju nego megana.

U fazonu baci 5. Ali ne dlanovima nego retrovizorima. Verujem ženi da nije kriva. 

Šteta nije velika. Staklo_ogkedalo je skoro ispalo ali sam ga stisnuo i čulo se škljoc. Leglo u žabice. 

Malo oguljena boja. Preživecu. 

Ali pukla je plastika na žmigavcu u retrovizoru. Da je nešto na marei lako bi našao puni ih otpadi.

Gde početi potragu za ovakvom sitnicom kad je auto 2012 god. 

Neverujem da ih ima po otpadima. 

Ako ima nisam siguran da bi prodali samo poklopče nego ceo retrovizor. 

Molim za savet. Fala lepa

 

IMG_20170413_221403.jpg

 

Pogrešna slika. To moj milutin piči sklekove. Ovo je deo koji fali. 

 

IMG_20170419_182029.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...