Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pozdrav, imam Rover 400 RT, 1998. godiste, 1600 kubika, 82 kw... I potrebno mi je crevo za vazduh. Da li iko zna gde mogu da ga nabavim? Nalazio sam krace ali nikako ovakvo.

 

20160805_104059.jpg

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/usb-punjac-motocikle-oglas-12556812

usbm.jpg

http://www.miniinthebox.com/hr/2-rupe-ploca-dual-usb-auto-punjac-uticnica_p4780553.html?pos=ultimately_buy_24&prm=2.3.5.0

usb1.jpg

Dakle,da li je neko video gde ima da se kupi kod nas. Prakticno mesto za ugradnju frizider kod Stila ili pored upaljaca na konzoli. Licno mi smeta razvlacenje kablova za punjenje navigacije telefona pa bih ovakvu jednu nadogradnju ugradio kod sebe

Edited by Ivan
Dodati Print Screen-ovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otkrivam toplu vodu, ali ako si u mogucnosti, ovo sve mozes da uzmes preko eBay ili sl., za nekoliko puta manje para. Mislim, nisu neke cifre, ali zasto davati preprodavcima (bar ja tako praktikujem za ove neke jednostavnije stvari za koje 99% nece trebati garancija)...

Posto pratim elektroniku, za ovo mogu da ti kazem odmah iz glave - npr. ovaj USB punjac sa prvog linka od 11 EUR ti je na eBay oko 1,5$. Ili ovaj drugi koji su satro snizili sa 18$ na 14$ je tamo malo jace od 5$. Naravno, podrazumevam besplatnu dostavu.

 

Postoji i DIY temu o ugradnji USB punjaca bas u Stilo. 

Pravilo foruma je i da uz eksterne linkove (narocito oglase) ostavljamo PrintScreen, kako bi sadrzaj foruma mogao da bude samostalan i da ima smisla kada ti eksterni linkovi budu obrisani.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej mislio sam da uklopimo temu od pocetka pa do kraja od toga gde da kupim pa do kako sam ugradio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakav problem, slobodno pisite svoja iskustva, svakako ce znaciti ;) .

Poenta je samo da ne multipliciramo sadrzaj i teme, sve u cilju da ljudi mogu lako da se snadju i da nam iste stvari ne budu rastrkane po forumu.

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema u mikro princu a ideja mi je pala na pamet zbog svadje u autu oko punjaca. Zadnja klupa na kojoj sede deca bi trebalo da dobiju par USB punjaca za mobilne i tablete i jedan napred za potrebe vozaca i suvozaca. Dakle na klasicne punjace koji se ubacuju u mesto za upaljac vise ne racunam jer ne mogu da se izborim sa sumom kablova. Zato sam planirao da u svog Stila namontiram nesto kao na postavljenoj slici. Surfovao sam netom i slicno ne pronadjoh  kod nas. Mozda bi u Bubnju nesto moglo da se iskopa iskren da budem nisam skoro bio. Poslednja opcija je da raskopusam neki od fabrickih punjaca,da elektroniku ubacim i sklonim u tunel a da samo izvucem po par centi zenki USB na kablu. To mi nije po ukusu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi da se izvlači ispod svakog sedišta po neki usb, ili jednostavno kad sedneš da on sam iskoči :D

 

Kad već ne možete bez telefona i punjača 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne mozemo,vec decurlija ne mogu, meni je od toga jedina radost sto provodimo vikend zajedno. Njima je radost sve pa i tehnika. Samo mi jos fali da jure po kolima Pokemone. Vidim da si @beli_Punto raspolozen za davanje konstruktivnih resenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

naruči sa alija,za smešne pare imaš ekstra stvar,mene je sa prekidačem sa tinjalicom i kućištem osigurača izašlo nekih 400 dinara:) još je punač iz kine stigao za petnaestak dana,ako hoćeš poslaću ti link od prodavca sa alija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee video sam da ima na aliju...bio bih ti zahvalan na linku,hvala

Послато са Lenovo S60-a уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

' jutro kolege... vec par dana jurim crecve da kupim ali su neke astonomske cene ... pa mi lik jedan predlagao da ga bandaziram ... mozda ga ima negde u vecim gradovim jeftinije ili odpadima ... mada ne znam bas da li je pametno crevo kupovati polovno... uglavnom evo ga... iberlauf punto 1.2 8v...

1c45fb6e3f08b57906fb845db33f4ce2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz drugari..

Ja već duže vreme ne mogu naći ovaj reostat ventilatora kabine pa ako neko ima bilo kakvu ideju gde bih ovo moga da nađem neka javi.. Uglavnom zvao otpada od Bg do Ša i kod svih mrka kapa..

Evo kako izgleda..

62cfd26105ee4883626d870ae517086a.jpg03ad85bdb01a1734e9ffe450fb9139c6.jpgc14e59ab8f9367cc30a0ae21ab042db2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji, zna le neko gd mogu danabavim masku za stila 2006?

 

maska.png

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se davno raspitivao po otpadima u Sapcu za jednog kolegu sa foruma i znam da su se frljali sa cenama...

Za te pare ima boljih stvari koje bih "stajlingovao" na autu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima...interesuje me da li neko zna da li neko negde prodaje delove za sportska sedista (DRAG marka je u pitanju). Trebaju mi one plasticne obloge oko otvora kroz koje prolaze kaisevi za vezivanje, gore na uzglavlju. Nemam trenutno sliku da pokazem ali mislim da znate o cemu pricam ;)

Pozdrav!

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...