Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Oce covek da ima nesto sto niko nije video :D

Gde da ti nadjemo trule pragove od stila , cak i da platis? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Markus sremac

 

Ne mogu da se nađu ni novi (zamenski) pragovi jer ih niko ne traži, pa niko nije ni skinuo kalup za njih. Npr. zamensko krilo ili far može da se kupi, ali nov zamenski prag ne može, a kamoli truo.

Ako možemo da znamo, koji je razlog te kupovine? Možda možemo da predložimo neko drugo rešenje kad bi saznali o čemu je reč...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pragovi ili trepne su kod mene trule , kako? ne znam ni sam prosle god kupio uvoz iz nemacke  novih nigde nema , eventualno mozda iz orginala da se naruce  ali krenuo sam na opciju  secenja  sa rasturenog u Indjiji pa zamena istih , eto to je to:mellow:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar koji radi limariju je cesto hvalio neku firmu Golas ili Goles iz Beograda valjda, probaj da nadjes njihov sajt pa vidi da li ima tamo, oni valjda rade i po narudzbini ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi BSI tabla (Body computer) za moju Alfu 159, broj je: 501890170000. Ako neko zna da ima negde, nek javne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani članovi,

Našao sam se u problemu i valjala bi mi svaka pomoć.

Iz Beograda sam, a trenutno se nalazim u Banja Luci i auto mi je ostao u defektu. Menjač je otišao u večna lovišta. Šesta brzina se raspala i probila zvono, poispadali lageri, ulje itd. Dakle pičvajz.

Jurim polovan, ali ovde je mrka kapa da ću naći. Drugari se raspitivali po Srbiji, ali za sad mrka kapa, svi su ga prodali baš pre dva dana. Ovdašnji majstor mi je rekao (mada ga nije skidao još) da je reparacija neisplativa uzimajući u obzir da zvono ima rupu i da su lageri out, ko zna šta je unutra. Dakle prva opcija je naći polovan.

Svaka sugestija, informacija, je dobrodošla.

Fiat Croma 1.9 multijet 150KS 2007. godište.

Hvala!

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Buca_Tipo said:

Jesi zvao Lorena iz Nisa? Pedja Indjija?

 

Inđiju sam zvao danas, nema manuelni, prodao pre dva dana. Niš je zvao moj drug, ali ne znam koga. Ako imaš broj od Lorena, davaj. :-)

 

17 hours ago, MS PK said:

Naci ce ti br telefona kolega@Axic samo dok vidi temu :)

 

Uzdamo se u @Axic-a. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne bi bilo loše da znam koliko to nije mnogo platiti? Momak iz Inđije mi je rekao da je kod njih manuelni (kad ga ima) 200€, a automatik 400€.

Meni je prijatelj rekao da se kreće oko 300, a danas mu je jedan tražio 500€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam burazera da mi javi kod koga je on servisirao menjac pa javljam broj.

 

EDIT : Sad mi rece da je uzimao kod nekog Dragana iz Sapca. Za broj ce javiti sutra mada je to mozda ovaj sto je kolega @nogica napisao. 

U svakom slucaju ako nije isti Dragan dodacu broj cim saznam. :)

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Axic said:

Cekam burazera da mi javi kod koga je on servisirao menjac pa javljam broj.

 

EDIT : Sad mi rece da je uzimao kod nekog Dragana iz Sapca. Za broj ce javiti sutra mada je to mozda ovaj sto je kolega @nogica napisao. 

U svakom slucaju ako nije isti Dragan dodacu broj cim saznam. :)

 

Mislim da je isti. Pitaj ga ako nije tajna koliko je platio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao Niš, samo automatski, zvao i Dragana iz Dobrića i on samo automatski ima.

Dragan mi je rekao da je menjač od Crome 120KS i ove od 150 isti i takođe da je isti menjač od Alfe 159. Kaže garantuje životom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...