Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Da li neko zna gde mogu da nadjem prednji naslon za ruku, a da nije delta? :) ako znate saljite u poruci. hvala unapred... 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mozda neko zna gde bih mogao da nadjem poklopac za rezervoar od Nuova Delta? Krali mi gorivo pa su odneli i poklopac sto se zavrce .

Hvala unapred :)

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da nabavim onu plastičnu zaštitu za pozitivnu klemu? Imao sam je ali sam je izgubio. Fiat Bravo 1.6 mjet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiar Idea 1,9, gde naci donji nosac motora

Sve otpade sam pretrazio u prodaji samo original od 180 € ,probao sam i da repariram ali u Kragujevcu niko ne moze. Ako znate neko resenje pomagajte .

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, mozete li mi reci ima li gde kod nas da se kupi fen za odleđavanje i odmrzavanje kola - 12V i kolika mu je cena. Ja sam nasao nesto na stranim sajtovima ali nemam ni kreditnu ni otvoren paypal za narucivanje. i da li ovo vredi imati

http://www.aliexpress.com/item/12V-Car-Heater-Hair-Dryer-Demister-Defroster-Cooling-Fan-Folding-Handle-Van/32545465479.html?spm=2114.40010508.4.2.b8lXFV

 

Unapred hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle zime sam prodavao one grejalice za odmrzavanje soferke i dobro su isle. Imao sam samo jednu reklamaciju na 20-ak prodatih. 
Cena je bila oko 2000, ne secam se tacno.
Solidno otapaju, ali ne celu soferku odjednom zbog uskog izlaza za vazduh i grejaca male snage. Na puntu je trebalo oko minut da osusi soferku iznutra ako magli, a sto se otapanja tice...zavisi od temperature napolju, koristis li je u voznji ili u mestu... Ne ocekuj od ovih grejalica da otope led sa spoljne strane za 2-3 minuta jer to nece uraditi.
Sprej za odledjivanje brze zavrsava posao, ali je dugorocno gledano i skuplji.
 

Edited by Punto1.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna gde se prodaje nastavak za pojas. Nemogu da montiram auto sediste posto je kratak pojas. Nemojte samo linkove od aliexpress posto nikad ne kupujem on line :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno, kod nekog od velikih uvoznika delova jer hladnjaci nisu delovi koje tek tako ostali drže na lageru. Ne kupuju se svaki dan, zarobili bi onda novce, pa mnogi i izbegavaju da ih uopšte drže.

Konkretno, ja bih pogledao šta imaju u Euroautu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za članove, goste i ostale.

da lineko može da mi kaže gde ili od koga mogu da kupim plovak za nivo goriva za Fiat Bravo TD 1.9 74kw 1998.

Može info i na telefon 0600434080 Picek-Bor

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljeni, forumaši.

 

Interesuje me, da li neko može, da preporuči gde bi mogla, da se nadje poluosovina (leva i desna) za Lanciu Thesis 3,0 V6, g. 2003? Tražio sam svuda pošto sam trenutačno ostao sa autom u Austriji ali ne mogu, da nadjem? Veika hvala na pomoči ukoliko neko nešto zna ...

 

Lp

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molio bih za pomoc i savet kako i gde naci blendu za Lanciu Musu. Izvadio sam fabricki cd i ugradio pioneer dupli cd ali je ostala grozna praznina , ali da nadjem blendu nema sanse... Ako neko ima da proda ili da neki savet kako napraviti bio bih veoma zahvalan

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa samo preko ebay ,a tesko da ovde kod nas se moze nabaviti,mozda samo na nekom otpadu,ne znam ja imam fabricki cd radio,nema mp3,al ga nebi nikad vadio,jer estetski mnogo lepse izgleda,a zato sam kupio aux kabal pa preko telefona pustam muziku,il narezem koji audio cd i uzivancija

a Musa iz Vranja,prestavi nam svoju Muzu i dobro dosao na forum :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...