Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

I treba da stoji koso i sajle nisu iste duzine.Inace meni kad je taj lim pukao ja sam napravio od profila kutija 2x2 izbusio i proslicovao i dan danas sljaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj lim gde se kace sajle se iskrivio  u desnu stranu kao da je tu veca bila sila non stop  ali nema veze uspeo samda resim problem zasad sa rusnom  radonoscu  stavio shelnu na sev to i zatego  tako da sad  sajla nemoze da  ispadne dok nenadjem deo da upim posto  niko mneprodaje samo to  vec ceo komplet rucne .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kupujem, samo iznajmljujem :D

 

Da li neko od kolega sa foruma iz Novog Sada ili blize okoline (moze i Subotica :) ) ima auto prikolicu? Za prevoz tereta, ne kola. Gledao sam po netu ko iznajmljuje, ali da pitam ako neko ima prikolicu, a i volju da pozajmi, uz neku novcanu naknadu, po dogovoru. Bolje nekom koleZi da platim nego tamo nekima koji iznajmljuju  :secret:  :thumbsup:  Naravno, sluzila bi samo za prevoz lakseg tereta, kutija, odece i sl, da ne guram sve to po kolima. I uz obecanje maksimalnog cuvanja i pazenja prikolice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

11072617_10203687682854253_1377698020_n.

 

Zamenjene gumice na pedalama kocnice i kvacila :)

 

 

Mislis kao sto je ovaj kolega kupio nove ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma los fokus na slici :( kapiram da je to neka navlaka ili se lepi na papucicu ?

Mene konkretno zanima izrada cele papucice ( alu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi sparco i ne talasaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam video na jednoj libri, licilo je na fabricki, kao nosac za telefon, montira se desno od konzole, kod leve noge suvozaca, plastika kao izlivena iz konzole. ( mislim, izmiksovao bih ja nesto od poliestera) ali da li moze da se nadje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je par pitanja gde ima da se nađe ovo:

949b6533449b95079d441ebcce1467cd.jpg

Inače žabice za kačenje zavesice u gepeku.

Ja naručio kod Stojanova, 600din komad. Jeste realno mnogo za parčence plastike ali dve su polomljenje od kad sam uzeo auto i mnogo me nervirale. Stižu za 7~10 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uzimao neke stvari na otpadu i dobio to dzaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam išao po otpadima... nije mi ni palo na pamet a i ko da se juri sa tim...

Da idem da tražim po otpadima gde ima, pa onda da mi da baš za dž a ništa nisam kupio teško. Tako da verujem da je ovo jeftinije naposletku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, uzeo bih set za ciscenje k&n filtera, tj sredstvo za pranje i nauljivanje istoga.Zvao sam ap sport, kit komerc, top auto,i jos neke manje poznate radnje i nigde nije imalo Bilo je u Tadicu, skoro je 3000 din. ali zanima me ima li jos negde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam na kp ali ima samo onih za sundjerste filtere za skutere, gledao sam bilo koje, jer ne moraju da budu samo k&n proizvodnje...

Pogledacu u delta D, hvala ti Marko.

Bilo bi idealno kada bi bilo negde ovde u Bg-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat bravo 1,8 16v 83kw

 

Pozdrav,

da li neko zna možda gde mogu da kupim orginalne ili bilo kakve gumice za dizne.Kada dam kontakt na autu šprica mi benzin po bloku motora.Otišla je gumica od dizne.Ima li ko kakav savet ili rešenje pošto sam tražio te gumice da kupim na više mesta i nisam uspeo.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolege,gde je provereno kvalitetno kupiti sigurnosne srafove za celicne felne...punto mk2 14'' ...ako neko zna nek vice hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za čeličare slaba korist, dohvate se sa velikim klještima i odvije se ko od šale.

A ako si baš zapeo imaš ih kvalitetne u Prosprtingu , 011/2463-465

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shortee, ako vec hoces za celicne, ovi iz KitKomerca nisu losi, jer im se ''glava'' vrti, pa ih je malo teze odviti kljestima. Oko 1500din kostaju. Ali ako se neko nameraci bas, skida sve...
DSC_1717.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...