Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Molim sve članove kluba da me upute, gde je moguće naći podlošku za karter odgovarajuće veličine za Lancia Lybru 1.9 JTD? Interesuju me prodavnice ili servisi u Beogradu. Hvala. HITNO :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav vozaci.

 

Zanima me, da li nova Panda (2006 god) ima hidraulicno kvacilo ili sajlu? Posto mislim da je pri kraju, pa da znam sta me ocekuje... 

 

I jos nesto, da li neko zna gde bih mogao da nadjem interkuler? (ne spominjite sabac, pokusao sam kod svih :D )

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, kolege prosto ne verujem da niko nema "nov" automat alnasera za Brava 1.2 16v sem Bogunovica kod kojeg je isti 11.900 din. i ceka se 15 dana...

Ako zna neko gde ima,sve moguce prodavnice sam zvao i sa foruma i renomirane tipa kit,ap,euroauto,lav,modena,autoricambi........

Ali samo ako neko zna "gde ima" i neki telefon nek ostavi,ne bih polovno i remontovano jer to nije to,a ako budem narucivao ne treba mi onda Bogunovic to

mogu i ja. Hvala unapred svima

Dejan :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sad napisem ispasce off :D

Autoelektricari u Surcinu kod Nisove pumpe imaju sve za alternatore i anlasere ;). Dobro, skoro sve. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim članovima, često čitam forum i evo prvi post odma' problem : u pitanju je Fiat Albea 1.2 16V 2003 godište, auto nas je služio lepo skoro četiri godine i baš sad pred polazak na more, za jedno mesec dana, punke mi leva zadnja opruga. Okrenuo sam zilion brojeva i naslušao sam se koječega, prvo kada kažem koji je auto 90% njih nisu ni čuli, ne zameram im, onda daj broj šasije e onda odgovori tipa nema šanse da se nađe do možemo da poručimo ali će vas koštati 200 eura (bukvalno!) dok onih 10% koji su čuli idu s pričom taj auto je sastavljen od svih Fiata, ja to ne primam u radionicu itd itd…sve u svemu mi volimo našeg "frankenštajna" i želeli bi smo da ga izlečimo, on ide, ne hramlje (pala je opruga na oprugu što kažu - ni ne vidi se nagib) ali ne bi ni u ludilu rizikovao da sa natovarenim autom idem na put od 900 km sa dvoje male dece da ne idem dalje od toga…Treba mi bilo kakva pomoć, da li postoji bilo kakva zamenska opruga koja odgovara od nekog drugog modela, bilo kog proizvođača…broj šasije je ZFA178000*06327543, broj motora 188A5000 broj za delove 6334024. Ako još trebaju neke informacije rad sam da dam...

 

Hvala u napred svima koji imaju bilo kakvu informaciju/savet, nadam se da situacija nije baš tako beznadežna kako do sada izgleda...

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Albea = Fiat Siena.

Fiat Siena je ustvari Fiat Palio sa gepekom. Verovatno je malo lakše kad tražiš delove za Palio.

Ukucaj svoj broj šasije ZFA178000006327543 u ePER, ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/35394-za-proveru-pre-kupovine-fiatlanciaalfa-automobila/

 

Onda ćeš preko opcija sa leve strane doći do amortizera i videti njihov kataloški broj. Onda po radnjama kažeš Palio, i izdeklamuješ taj OEM broj...pa će oni po svojim knjigama da pronađu sa kog to modela sve odgovara. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam na kraju to skapirao, i našao sam kataloški broj dela i to je FIAT 82491146 ali ako sam dobro razumeo post ovog lika https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=en&js=y&prev=_t&hl=sr&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.proalbea.ru%2Fremont4-2.html&edit-text=&act=url sa tim oprugama od Palia mora nešto da se budži, poslao sam link ako se neko bolje razume, google-ov prevod mi baš nije puno pomogao…hvala za savet, gledao sam u ePER-u, nisam uspeo da nabodem Palio koji ima opruge samo gibnjeve ali sve jedno imam kataloski broj...

Edited by gagyns

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde ima da se nabave zadnji pojasevi za fiat seicento,drugaru treba posto mora da montira sediste za decu, i dal moze to od nekog drugog auta

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo drugari :D

 

 

jel znate mozda gde mogu da kupim heblu za punta 2 sporting?

neko je budzio momo kuglu na tu heblu,pa sad teze upada u R,pa bih da opravimo to kako treba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde moze da se kupi tipo 1.4 stranac  vec dva meseca trazim po netu unapred hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde jos mogu da nadzem ventil turbine (over-boost sensor) za Stilo JTD115?

 

Pitao u AP Sportu 6150rsd, u Kit 5420rsd i BeoCar 4650rsd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim za pomoc oko kupovine kukiza za kacenje roletne u gepeku Stila.

 

Nisam siguran koji sve to modeli tacno imaju (pretpostavljam da to imaju i neki drugi FIAT modeli), ali moj Stilo (JTD 5V) ispred police u gepeku ima dvodelnu roletnu koja se kaci za kukice pricvrscene na zadnjim sedistima, kada se sedista povuku ka napred. Pukle su mi dve kukice i voleo bih to da popravim. Ima li neko ideju gde bi to moglo da se nadje?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...