Jump to content
FAS Goran
superboy

Gde mogu da kupim...?

Recommended Posts

Pozdrav svima. Interesuje me gde bih mogao da nabavim ovaj deo sto je zaokruzen na slici.

Ja taj deo nemam na mom stilu, a prvenstveno mi treba jer se ta instalacija do bobina bas greje.

Cak mi je i kuciste filtera za vazduh svo ispucalo, pa sam bio prinudjen da mu stavim pecurku filter.

 

cxcb46005.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov sam ovde i imam jedno pitanjce.. Potreban mi je set kvacila za fiat stilo 1.9 JDT MJET sa 6 brzina, 103kw. Gde mogu da ga nadjem povoljno i po kojoj ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov sam ovde i imam jedno pitanjce.. Potreban mi je set kvacila za fiat stilo 1.9 JDT MJET sa 6 brzina, 103kw. Gde mogu da ga nadjem povoljno i po kojoj ceni?

 

Klikni gore na vrhu strane na baner AP Sporta, ili po drugim prodavnicama. :thumbup:

Nemoj kupovati ''povoljno'', tj. najjeftinije koje pronađeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijep pozdrav za sve

 

molim vas za pomoc, preporucite mi gde mogu da nadjem povoljno hladnjak vode klime i ventilatore za lancu libru, 1,9jtd

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

da limoze ovo uopse da se kupi novo i gde ''zastita diska'' za fiat bravo hgt

S7300002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bravo-suite, što se tiče sijalice Osram vidjao sam ih u svim većim marketima tipa Roda,Tempo,Metro e sad dal ima CB ne znam, ja sam moje CB kupio u Metrou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

U pitanju je Fiat Idea i zadnjih dana me zadnje svetlo baš zeza, masa naravno , pa sam našao krivca, konektor s kojim se žice spajaju na kutiju od svetala. Čak i kad ga očistim i išmirglam, posle par nedelja ista situacija. Da li neko zna gde se može nabaviti ovaj konektor?

Hvala na odgovoru.

dygu2y2u.jpg7e2eba6a.jpg

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sam ja glup pa ne mogu da nadjem, mozda stvarno u Beogradu nigde nema. Treba mi jedan lep FIATov privezak sa plavim krugom, posto jelte meni je plavi krug. Obisao sam brda i doline i nikako ne mogu da nadjem, a ne bih da narucujem sa neta (mrzi me). Mozda nisam trazio na pravom mestu, pa ako neko zna gde moze da se nabavi bio bih mu jako zahvalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima negde da se kupe ona svetla za tablicu (ne sijalice nego cela ona plastika sa drzacima za sijalice) ili cu morati po otpadima da jurim?Takodje me isto zanima i za onu odmaralicu ili kako se vec zove sto se nalazi pored kvacila za odmor noge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima negde da se kupe ona svetla za tablicu (ne sijalice nego cela ona plastika sa drzacima za sijalice) ili cu morati po otpadima da jurim?Takodje me isto zanima i za onu odmaralicu ili kako se vec zove sto se nalazi pored kvacila za odmor noge?

To samo na otpadu ima, ako naletis javi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petar-opasni gusar sto radi stickere ima kakav hoces :)

Sta ti je OTC? :D

OTC na N.BGD?

Di mogu da ga ufatim da pogledam priveske? :D Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up:  :up:
            Skontaj šta si uradio  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregorio mi je neki cip na air bag centrali, tako da sam ostao bez njih, ovdje u CG nigdje ne mogu da nadjem bas tu centralu, tj bilo je samo na 1 otpadu al lik trazi 70eura, pa me zanima dal bi neko imo zivaca da se raspita ima li te centrala gdje po Srbiji i koliko bi kostala?  

 

T2e_C16_NHJI_FHSdir_8_BSdp_ZO_c_Eg_60_57   T2e_C16d_y_UFIbl_Rg_F0_JBSdp_Z_0_Chw_60_


T2e_C16d_y_UFIbl_Rg_F0_JBSdp_Z_0_Chw_60_  T2e_C16_NHJI_FHSdir_8_BSdp_ZO_c_Eg_60_57


na ove druge 2 se bolje vidi

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, da li neko zna gde mogu da nabavim vratanca od rezervoara za punto mk1 (3 vrata)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poreban mi je krovni nosac za Floridu.

 

Da li neko prodaje, zna nekoga ko prodaje, ili ima da pozajmi na 10 dana krovni nosac za Yuga Floridu.

Nosac je vrlo poseban, ne pasuju na njega univerzalni nosaci koga je probao (osim onih gde treba busiti krov).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu da kupim:

- Remenica radilice

-Predni diskovi i set prednji i zadnji plocice

- Dihton za rezervoar ( onaj sta se nalazi na otvoru ispod zadnji sedista)

Stilo 1.9 jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...