Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ovo je simbol mog voznog parka. Stari dobri Fica 850, ali u novom "snakeskin green" odelu. Radim ga neko vreme i bas se oduzilo zbog svih obaveza koje imam, ali se nece prekinuti. Planovi su da se spolja zadrzi autentican izgled uz dodatak diskretnih felni, a unutra da se radi po licnoj zelji. Ta zelja podrazumeva profilisana sedista od Astre G, vodeno grejanje sa el.komandama,rucno izradjenu instrument tablu,centralnau bravu,podizace stakla i solidan HI-FI. Ono na sta sam ponosan je ugradnja single point sistema na fabricki ficin motor. Evo malo i slicica:

th_50109_Fotografija0180_122_374lo.jpgth_50113_Fotografija0182_122_338lo.jpgth_50133_Fotografija0188_122_490lo.jpg

th_50152_Fotografija0189_122_433lo.jpgth_50171_Fotografija0191_122_103lo.jpgth_50192_Fotografija0192_122_229lo.jpg

th_50213_Fotografija0198_122_24lo.jpgth_50235_Fotografija0199_122_454lo.jpgth_50256_Fotografija0200_122_514lo.jpg

th_50275_Fotografija0201_122_530lo.jpgth_50296_Fotografija0221_122_368lo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo. Izgleda da si ga lepo sredio. Da li je dobio sa tim novim ubrizgavanjem? Mislim na performanse i potrosnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast. Uopšte Šabac i okolina su na mene ostavili prošle nedelje takav utisak da me više ništa ne čudi što odatle dodje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je ficin 850 daleko bolji i pouzdaniji og yugicevog. Da je 45 iz nekog Una ili 127 onda je to druga prica,ali jugicev... :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep Fikus,sto bi reko Belami.Moj prvi je bio 750LE.Sve sam mogo da svarim osim pedale gasa i prednjeg vesanja.Jadnik zavrsio u Kikindi.Danas njegov motor radi kao pumpa za navodnjavanje. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze extra ti je auto. U kom delu grada zivis? :) Ja sam takodje iz Sapca. :)

Ribari. Znas gde su.

Znam gde su Ribari, prolazio sam skoro tamo kroz taj kraj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto je ficin 850 daleko bolji i pouzdaniji og yugicevog. Da je 45 iz nekog Una ili 127 onda je to druga prica,ali jugicev... :no

U prve Yugice je isao Italijanski blok,903 kubika i taj motor si trebao da nadjes,nije nemoguca misija,ja sam imao Yuga sa tim motorom i dalje se vozi u N.Sadu a 81 je godiste!Anyway,sve pohvale za ulozeni trud i drugaciji pristup sredjivanju ljubimca! :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bombona.

Obavezno neko slikanje da organizujemo, nadam se da ću u julu možda imati malo vremena. Ne bi bilo loše da još neki zanimljiv autić iz kluba dovučemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima. Bice jos bolji. Nastavio sam malo danas radove na intrument tabli. Brdo zica i tabla od Punta MK1 sa plasma podlogama i 000001 satu :lol:

th_08302_Fotografija0288_122_529lo.jpg th_08325_Fotografija0289_122_389lo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cije su onda ovo masine?

cic0.jpg

cnbi.jpg cpGr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam i ja jednu sa skupa fica 2007. a po felnama bih rekao da ja tvoj

o40H9.jpg

a evo cime sam ja dosao na taj skup

aCdMJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj zelenko i ona dva sto je pre par postova Dexter postavio su od moja dva drugara. Moj je jos uvek u fazi izrade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj tast bi se oduševio da vidi ovu temu, vozi Fiću od '85 godine. Ima li napretka sa ovim projektom? Enterijer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...