Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
silver_punto

ARCS 5 ANNI - Centenary skup

Recommended Posts

Ljudi pošto vidim da nemate ovde takvu informaciju, u subotu 15.05.2010. na stazi ada huja se okupljaju alfisti. Mislim da bi bilo dobro da se pojavimo i mi. Da im pokažemo šta radi punto tamo. ne znam još tačno vreme kad ali mislim da će biti večernji sati, pod reflektorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.arcs.org.rs/forum/viewtopic.php?f=5&t=48298

Kao i svake godine, Alfisti uvek lepo ugoste svakoga ko ima vremena i želi da ode na njihov Beogradski skup.

Koliko znam, vožnja je rezervisana za članove ARCS (što zavisi od broja prijavljenih, tj. ako ostane slobodnih mesta, onda mogu i automobili koji nisu Alfa na stazu), ali su nagrade isključivo za članove ARCS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ku5z9.jpg

U susret velikoj proslavi STOGODIŠNjICE ALFA ROMEA,

ARCS vas poziva na

5. jubilarni ARCS skup u Beogradu – Ada Huja!

Dođite da obeležimo stogodišnjicu, na naš način – NOĆNIM SKUPOM

Program:

18.00h Dobrodošlica!

18.15h - 19.45h

prijava za vožnju na karting stazi, druženje, majice i ostali rekviziti

zagrejte se dobro, najbolji vozači se nagrađuju a najgoreg ćemo na kraju svi zajedno utešiti!

19.45h Turiranje – podložimo Huju!

20.00h - 22.00h VOŽNJA pod REFLEKTORIMA!

22.00h

proglašenje najboljih i uteha za najgoreg uz naše SPONZORE . . .

i nastavljamo druženje

PARTY TIME ….

Bilo bi lepo da idemo...

ja idem 100%

1.ReS®

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se Chela upise u spisak niko od Alfista nece doci.Partybreaker. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da :yes Vukasin :thumbsup: i Chela :welcome: su casno branili boje naseg kluba i ostvarili zapazene uspehe u zaista jakoj konkurenciji,ljutih sportskih Alfinih masina :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem sigurno, dolazimo ja i burazer. Inače moj brat je član alfa kluba. Ima 147-cu 2.0 selespeed. Ako bude mesta tamo za mog punta probaćemo da vidimo šta radi alfama :-)

Vidimo se ljudi!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi isto isao.

Da li ima jos zainteresovanih?

Ipak sam ja i njihov clan

Edited by vaskez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno da su se ljudi zezali :rolleyes:

Ja sam trebao ici tamo sa bratom,ali sam ga na kraju ipak pustio da ide sam.Kaze da ih je ubila kisa na stazi,bez odlicnih guma nista.Verovatno bi tvoj punto tamo dobro prosao :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALFA ROMEO NAPUNIO 100 GODINA

2872.jpg

Grmelo je u subotu uveče na Adi Huji, manje od munja, a više od ljutih mašina!

Srpski alfisti obeležili su stogodišnjicu postojanja legendarne marke automobila „alfa romeo“ i pet godina rada Alfa Romeo kluba Srbija.

Pravi prolom oblaka nekoliko minuta pre zvaničnog početka skupa pretio je da pokvari ovu manifestaciju, ali ispostavilo se da i nebo gaji simpatije prema srpskim alfistima. Kiša je stala, a krenuo je tradicionalni pozdrav - kazaljke obrtomera na svakoj „alfi“ ušle su debelo u „crveno“, Adom se prosuo miris benzina i dizela, adrenalin je bio na vrhuncu.

Sportsko srce alfisti su pokazali i na mokroj stazi, oprobali su se gotovo svi poznati modeli, od GTV preko „33“, „75“, „146, „155“, pa do „147“ i „156“. Naravno, nisu izostala uvek prisutna zadirkivanja između onih koji voze benzince i dizelaša.

Najbrži na karting stazi među članovima kluba bio je Budimir Delić, najbolje vreme od onih koji nisu članovi postigao je Nikola Bukvić, i oni su dobili prikladne nagrade sponzora. Interesantno da je organizator pripremio i nagradu za poslednjeplasiranog Dušana Radića - on će imati priliku da besplatno „čipuje“ svoj motor kako bi ubuduće bio brži.

- Obeležili smo jubileje, stogodišnjicu „alfa romea“ i pet godina otkako postoji naš klub. Skup je sjajno protekao. Iako nam vreme nije bilo naklonjeno, odazvao se veliki broj ljubitelja ovih sjajnih automobila, tako da smo veoma zadovoljni - kaže predsednik Alfa Romeo kluba Srbije Aleksandar Aleksić i najavljuje nove aktivnosti:

- Za kratko vreme postali smo jedan od vodećih klubova u okruženju, a tu se nećemo zaustaviti. Dobili smo zvaničan poziv za odlazak u Milano, na proslavu stogodišnjice naše omiljene marke automobila, i srpska delegacija će biti tamo.

izvor: Kurir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi misle da bi bili najbrzi, to nam je u prirodi... Ali stvar na terenu je malo drugacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...