Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

znaš ti mene... nisam spominjao sponzore zato što ih volim ... :whistle: već da ramovi izađu što povoljnjije odnosno da budu džabe jer oni se reklamiraju, a mi uštedimo koji dinar :thumbup::unworthy:

i da ne bude zabune uvek ću pre staviti ramove koje dobijem za dž, nego što ću iste platiti pa makar i 100 din ... a vremena ima za mene do novembra da naštancuju te gratis kolko oćeš ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e dobra vam je ideja sa tim ramovima :)

a i ima jedan predlog :thumbsup: da se naprave dve vrste , oni obicni plasticni crni (ili kako ste ih vec zamislili :rolleyes: ) , a ovi drugi malo skuplji da budu hromirani kao oni iz gang-landa i da se rade recimo po porudzbini (posto ja hocu da uzmem one iz gang landa ali kad vec ima mogucnost za znakom kluba onda bolje takvi :harhar: )

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre par meseci kupovao novi ram za prednu tablicu kad sam čuknuo neku žardinjeru... koštali su 150rsd par i to ovaj veliki format tako da ne vidim poentu ''akcije''.

Ideja da se naštampa nešto preko kluba tipa sajt kluba, možda logo ili šta znam, to već ima smisla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uplatio clanarinu, popunio i poslao prijavu za clanstvo. Nije mi stigao nikakav potvrdni mail, a kako sam skapirao trebalo bi? :question::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tebi nije poslat SMS?

Onda sam mislio da pošaljem, pa sam zaboravio. :D

Kartica za oko 25 dana jer prošla serija je pokupljena u četvrtak. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartica za oko 25 dana jer prošla serija je pokupljena u četvrtak. :thumbup:

Jel to znaci da uskoro mogu da ocekujem karticu? Uplatio 14.1. Ili mozda postar ceka da kupim ovo novo magicno sanduce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Neso, meni nemoj slati, stavi u auto, pa kad se vidimo posle toga na prvom okupljanju, daces mi. Vodim se na jednoj, a zivim na drugoj adresi.

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeće nedelje (ponedeljak ili utorak) idu u štampu. To znači da su gotove negde u petak. A, to dalje znači da će moći da se uzmu lično na Okupljanju u sledeću nedelju. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uplatio....

Ako stignem,uzeću na okupljanju...

pozzthumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kartice su juče preuzete, biće poslate preporučenom pošiljkom u petak. :thumbsup: Naravno, ništa ne plaćate prilikom preuzimanja kartica.

Kada ste uplatili članarinu, dobili ste odmah mail u kome se potvrđuje da smo primili uplatu i pisalo je da ćete na karticu pričekati oko 25 dana.

Pogledajte u SPAM folderu ukoliko takav mail niste primetili u vreme uplate. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo,nisam dobio potvrdu da je upalćena članarina...

A karticu planiram da uzmem na sledećem okupljanju..ako bude gotova :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji neki drugi nacin preuzimanja kartice sem na skupu? Prethodnih nedelja nisam mogao da dodjem iz prostog razloga jer mi je noga bila u gipsu, a sutra sam najverovatnije ceo dan van bg-a! Ali opet gledacu nekako ako bude izvodljivo da se pojavim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...