Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

Sve uradio po uputstvu, jer trebalo da mi stigne neko e-mail obaveštenje?

Izvini, zaboravih na ovo....stigao mail?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priprema za štampu maaaaalo kasni u odnosu na uobičajen termin :whistle: , ali biće i to gotovo danas ili sutra, a onda ide na štampu...i polovinom ili krajem sledeće nedelje su gotove kartice.

Na svima je rok važenja 15.01.2012. godine, tako da nikome neće biti zakinut nijedan dan... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesho moram da ti se opet pozalim...i dalje nisam dobio karticu od prosle ture, moje ime je Srdjan Cvetic! Culi smo se pa si mi rekao da ces mi poslati duplikat, ali mi nista do danas nije stiglo... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam...ali Srđanu Vrziću...javio se čovek i pitao šta da radi sa dve kartice... :whistle:

Dakle, pogreših u prezimenu, pa ću sada ove nedelje poslati i tebi... :thumbup:

Izvini na tome, ali dobijaš je ove godine. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji su upisali pouzeće kao način isporuke su već odavno trebali da dobiju pošiljke jer su poslate 30.12.2010. godine.

Svi koji ste napisali lično preuzimanje, onda gledajte da dođete na neko od Okupljanja... :thumbup:

Ovo važi za ljude koji su uplatili članarinu negde od polovine novembra pa dalje...negde do kraja treće nedelje decembra, ali slobodno mi pošaljite PP da vidim jeste li ''upali'' u spisak ako vam kartica moooožda još nije stigla. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, jes da mi je istekla članska, ali predložio bih (a da ne otvaram novu temu) da se "zamole" odnosno da se predloži većim "sponzorima" kluba izrada ramova za nove tablice :whistle:

ideja je da ih dobiju za dž oni koji plate članarinu, a da ih oni koji nisu članovi kluba mogu kupiti po simboličnoj ceni (manjoj od tržišne) jer bi ti ramovi imali reklamu nekog ili većine sponzora ... :whistle:

razmislite :coffee: Pozz :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@phantom

Ne treba sponzor za ramove, pogotovo što u praksi ne želimo da na tablici bude natpis bilo koje firme, već samo natpis kluba. :thumbup:

Biće ramovi...ae npr. od marta meseca. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@phantom

Ne treba sponzor za ramove, pogotovo što u praksi ne želimo da na tablici bude natpis bilo koje firme, već samo natpis kluba. :thumbup:

Biće ramovi...ae npr. od marta meseca. :thumbup:

I ja sam zainteresovan za te ramove, ako budu pristojno izgledali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...