Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

 

 

Po izvršenoj uplati, popunite prijavu za članstvo ( ime i prezime, automobil koji posedujete, mesto stanovanja, e- mail adresu ), i pošaljite.

Obavezno je popuniti polje sa Vašim imenom i prezimenom, kao i e-mail adresom.

 

https://www.fiat-lancia.org.rs/membership.php

Iako ovo piše na sajtu FLCS, sve više ljudi ne popuni svoje podatke, a onda imamo problem sa kontaktiranjem tih osoba, tj. ili ne znamo na koju adresu da pošaljemo člansku karticu, ili imamo nepotpunu adresu ili lično ime, a nemamo ni brojeve telefona, niti E-mail adresu kako bi te osobe kontaktirali.

Trenutno, molimo Milutina sa Novog Beograda, kao i čoveka sa prezimenom Nasarić da pošalju mail na:

office@fiat-lancia.org.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Neshone

ja ubedjen da sam popunio sve kako treba, ne bih sigurno tako nakaradno upisao svoje prezime.. :blink::rofl: saljem mail..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, i devojke koje rade na šalterima po Bankama su sklone tome da kucaju neke skraćenice koje samo one razumeju... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li sam Vam i ja napravio problem. Uplatio sam pre sat vremena elektronski, a tek sada sam pronašao ovu temu.

Tek će u ponedeljak novac da legne na Vaš račun. Ne znam šta ćete videti na izvodu od mojih podataka. Pretpostavljam da će biti neki podatak više od samog imena.

Uplata je iz Unicredit banke. Ako sam napravio problem izvinjavam se. Da li ćete mi poslati obaveštenje kad Vam uplata legne, pa da popunjavam pristupnicu ili ja vas cimam?...

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi napravio problem, sve je ok....samo ti popuni:

http://www.fiat-lancia.org.rs/pristupnica.php

A, kada na klupski mail stigne potvrda od Banke...onda ti šaljemo obaveštenje o tome na mail koji ostaviš.

Kada kartica bude gotova, opet ti šaljemo mail da dođeš da je preuzimeš (ako hoćeš lično), ili ti šaljemo mail u kome te obaveštavamo da je gotova i da će biti poslata preporučenom pošiljkom na adresu koju si upisao (ako želiš da ti poštom stigne kartica)... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Nesho ajde vidi za clanarinu za devojcice sta ste resili il da placam ovu, tj rece ti danas svasta nesto al ipak .... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, od sada, 50% manja članarina za devojke. :thumbsup:

Dakle:

http://www.fiat-lancia.org.rs/pristupnica.php

...i sve se popuni isto, jedino iznos bude 500 dinara. :thumbup:

p.s. Sad ako krene goooomila uplatnica na 500 kinti na imena sestara, devojaka, drugarica i sl :D ...Nemojte me terati da pišem sitnim slovima ono...FLCS zadržava pravo da se zaštiti od evidentnih zloupotreba... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbsup: zahvaljujem :) mora da je zbog ''budjavih '' kablova danas , al kazem ti ja imam sve u gepeku a vi se smejete :)

uplacujem :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

imam pitanje (12.11.2010. u ptt) uplatio sam članarinu uplatinicom kako je objašnjeno i popunio online pristupnicu pa me zanima posle koliko vremena dobijam člansku kartu kluba, takođe bih želeo da kupim stikere pa me zanima gde i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Članske kartice se rade jednom u 10-20 dana zavisno od potreba i kada se urade dobijaš je lično ili putem pošte zavisno od dogovora. E sad, kada se tačno rade kartice o tome drug Predsednik vodi računa ;)

Što se tiče stikera, isto kao i za karticu, mogu se preuzeti lično na Redovnim okupljanjima ili da se pošalju poštom. Praktično je recimo ako se kartica bude slala poštom da se onda javiš i za stikere pa da sve ide o jednom trošku.

Da se ne bi opterećivao forum dodatno najbolje je da napišeš mejl na info@fiat-lancia.org.rs i sve se dogovoriš sa Predsednikom :) Naravno, odgovoriće on i ovde čisto zbog ostalih članova da se ne ponavlja mnogo puta na mejlu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su ti već rekli. :thumbup:

Inače, svi koji uplate dobiju mail u roku od 24 sata posle uplate, u kome piše kada mogu da očekuju kartcu, piše broj telefona za pitanja.

Ti očigledno ili nisi pregledao skoro Inbox, ili si uplatio danas ili juče...pa nam još nije stigla potvrda od Banke (ako je tako, stići će u toku dana).

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja greška i izvinjenje,

Tačno kao što Nešaoct kaže, stigao mi je info mail ali ga je moj glupi nalog iz nekog razloga spakovao u spam :question: tu nisam ni gledao.

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve su ti već rekli. :thumbup:

Inače, svi koji uplate dobiju mail u roku od 24 sata posle uplate, u kome piše kada mogu da očekuju kartcu, piše broj telefona za pitanja.

Ti očigledno ili nisi pregledao skoro Inbox, ili si uplatio danas ili juče...pa nam još nije stigla potvrda od Banke (ako je tako, stići će u toku dana).

:thumbup:

ja sam uplatio 27.11. i popunio pristupnicu , ali nisam dobio nikakav email :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

27.11. je bila subota, a juče nedelja pa banka nije poslala izvod, a moguće je da se uplata pojavi i tek sutra na izvodu :thumbsup: U svakom slučaju ako ne bude za 2-3 dana nikakvog mejla pošalji mail na info@fiat-lancia.org.rs ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigo email ;)

neso ja sam odgovorio direktno na adresu sa koje je stiglo , nadam se da je to ok :harhar:

Edited by boleabarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Vladislav Dimitrijević

- Dragan Macura

- Dušan Đekić

- Ivan Vučurović

- Srđan Cvetić

- Aleksandar Čarapić

- Drago Lučić

- Mateja Purić

- Srđan Vrzić

- Boško Veličković

Ove kartice sam danas uzeo iz štamparije, sutra se šalju preporučenom onim ljudima koji su to naveli kao način preuzimanja kartice. :thumbup:

Ima li te među ovim imenima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...