Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

Poslednja serija kartica je poslata 23.12.2020.

U toj seriji poslatih kartica su sve prijave zaključno sa 19.12.2020. Jedna (ili možda i dve) su se vratile, tj. nisu isporučene, ali pojma nemam koje su to kartice jer više tih preporučenih pošiljki u Pošti nema. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Vojislav Vukotić

Pošalji PP na Forumu, ili E-mail na flcserbia@gmail.com, ili se javi na fon 0691113527.

Nemam adresu za slanje članske kartice, niti bilo koji drugi podatak osim imena na uplatnici (ni tu se ne vidi adresa).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi, uplatio sam 31.03. uvece preko mobilne aplikacije za clanstvo i popunio formular  na https://www.fiat-lancia.org.rs/membership.php. Stigao mi je mail da treba da uplatim clanarinu, koliko sam razumeo iz prethodnih postova, trebalo je da mi stigne jos neki mail po prijemu uplate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro kada bi se Jelica javila i poslala željenu adresu prijema preporučene pošiljke sa karticom Kluba. :thumbup: 

Može na fon 0691113527, može na Email: flcserbia@gmail.com, a može i slanjem privatne poruke preko Foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uplatio sam juče članarinu i popunio formular, ali nisam dobio nikakvu potvrdu na mejl i dalje. Da popunim prijavu ponovo ili samo da budem strpljiv?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo vreme da obnovim clanarinu i smaram se sa prekucavanjem uplatnice, pa mi je palo na pamet zasto pored slike uplatnice ne bi dodali i NBS QR kod koji moze da se skenira i sve gotovo za 30 sec? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sad nešto kontam da nemam pojma kad sam platio poslednji put i do kad mi važi članarina...

 

Šta misliš o nekom podsetniku, proveri statusa, nešto tako? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing

 

Piše ti na kartici do kad važi :P:D Imam spisak u kojem piše za svakoga do kad važi, konkretno za tebe mi stoji 31.01.2023. godine.

E sad... verujem da nije veliki i komplikovani posao (za onoga ko zna programiranje) da napravi malu skriptu oko toga... al' pošto ne znam :D onda mogu da iscimama ljude sa Fiverra, čisto da vidim šta će neko iz Indije/Bangladeša odgovoriti i koliko novca za taj posao tražiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/7/2021 at 9:44 PM, neshaoct said:

@Dzimbo

 

Popunio si formular i uplatio...ili samo popunio formular?

Da, posle uplate se dobija Email o potvrdi uplate.

Ja bi.da se uclanim, nikako da provalim kako i gde,koliko da uplatim.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, 

Uclanjujem se odmah cim ovih dana kuoim drugi auto, posto vidim da mora da se navede koji auto posedujete.

Jos se lomim oko  dizelasa GP ili Bravo.

Mozda GP prevagne posto ce biti za gradsku voznju..

Svakako cim kupim uclanjujem se...ili nije obavezno navesti? Svakakako ce biti neki Fiat

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LazaDrljan

 

Ako ćeš kupiti auto u narednih mesec dana, onda možeš već sada popuniti jer dok se kartica uradi i stigne ti na adresu, imaćeš i novi auto. :) Kartice se štampaju u serijama, pa tako otprilike na svakih mesec dana ide nova serija.

Ali, ako oko stizanja auta nije tako sigurno, onda svakako sačekaj sa karticom. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, LazaDrljan said:

Jos se lomim oko  dizelasa GP ili Bravo.

Jesi li bio na okupljanju i ako jesi je li bio neki MultiJet Nuova Bravo?

Mi sa turbo benzincima nismo hteli da dolazimo, da ne poremetimo odluku :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, Ivan said:

Jesi li bio na okupljanju i ako jesi je li bio neki MultiJet Nuova Bravo?

Mi sa turbo benzincima nismo hteli da dolazimo, da ne poremetimo odluku :D .

 

Nisam bio.

Jos nemam pojma.sta bi. Dal Bravo dal GP. Evo sad idem da kod meneu Borci gledam Bravo. 2008 1.9 120ks a kosta 2650 to mi mnogo jeftino.Dal zato sto je oresao 290.000 ili ima jos  neka cakanne znam. Ma videcu.   

Kako god uclanicubse,ujutro idem da uplatim clanarinu.

 

 

Edited by LazaDrljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...