Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

On 2/19/2018 at 5:30 PM, Matkecar said:

Ako mozete kada budete slali ponovo posaljite mi 

Stila članska u ŠA.  :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi koji ste uplatili članarinu zaključno sa 04.04.2018. godine ---> Kartice su upravo poslate na pripremu za štampu. 

To ustvari znači da je poslat spisak sa imenima/rokovima važenja/ID, i obično u roku od jednog dana to bude ''prevedeno'' u grafički PDF fajl pogodan za štampu. :thumbup: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praznici... :) pa su tako gotove kartice preuzete tek juče: 

 

IMG_20180413_153356.jpg

 

Na svima je rok važenja 01.05., šalju se preporučenim pošiljkama o trošku Kluba u ponedeljak 16.04., tako da ćete svi u momentu kada vam kartice stignu imati i malo preko godinu dana važenja. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo da li može onda najava kod Gorana, obzirom da mi kartica neće stići do 17.4 a tada imam zakazan redovan servis i još nekoliko radnji kod Gorana u servisu. Javi šta od podataka da ti pošaljem. Pozdrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D 

 

Svi koji ste dobili, ili vam ovih dana (sutra/prekosutra) stignu kartice sa datumom važnosti na njima 15.10.2019., dobićete do kraja godine nove kartice na kojima će biti datum važenja 31.12.2019. godine. Naravno, ne treba ništa dodatno da plaćate. Ko hoće imenom i prezimenom da proveri da li je njegova kartica u toj turi koja je već poslata, ili će biti u sledećoj (do kraja godine), nek' pošalje PP sa podacima. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No hard feelings ali mislim da ti je koncept izrade kartica pogresan :)

 

Obzirom da nije navala na clanarine (nazalost), mora uvek da se ceka neki period dok se nakupi minimum za stampu pa otud i cekanje ljudi. Tu se ispada stvarno fer sa produzenom clanarinom za taj period cekanja, ali - to nije dobro za klub (iako je marginalan period).

 

Pretpostavljam da bi bilo mnogo lakse izraditi blanko kartice na koje rukom upišeš ime i prezime i datum, lupiš pečat preko toga što si pisao (svakako već lupaš pečat, ovde samo to uradiš preko podataka koji se upisuju) + potencijalno plastificiraš karticu (ja to uvek radim sa svojom kada stigne, 10 din me košta u knjižari) i problem rešen. Nema čekanja, niti se ti cimaš sa pripremom, štampom, itd, itd :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...