Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Uplaćene članarine

Recommended Posts

Uplatio juče ( i popunio pristupnicu ponovo jer nisam siguran na kojoj adresi sam dobio staru karticu ),pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo, nakon koliko vremena stiže kartica? Dobih ovakav mejl

Quote

 

Potvrđujemo da smo 28.09.2016. registrovali Vašu uplatu članarine.
Na Vašu člansku karticu pričekaćete oko 10 dana. Ne štampamo jednu po jednu, već kada se prikupi određena količina.
U svakom slučaju, rok važenja nije vezan za datum uplate, već za datum izdavanja kartice tako da ni u kom slučaju ne možete biti oštećeni što se tiče roka važnosti zbog čekanja na karticu. ;)

 

 

Prošlo više od oko 10 dana :), reko' da proverim, možda treba još čekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/26/2016 at 3:02 PM, andreja.micovic said:

Nešo, nakon koliko vremena stiže kartica? Dobih ovakav mejl

 

 

samo stavi @ ispred i ime koga hoces da dozoves @neshaoct

mnogo ce pre videti :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic

 

Gotove su kartice, među njima i tvoja:

 

20161028_160904.jpg

 

Kao što vidiš, rok važenja na njima je 01.11.2017., tako da sam kontao da ih pošaljem preporučenim pošiljkama sad u ponedeljak 31.10.2016. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

Hvala :animier: palo mi na pamet da proverim šta se dešava. Onda kopaj mejl i videh piše 10 dana. Nije hitno ništa, nego samo info. :cheers:

 

taman zamena šoferke da se isplati članska :thumbsup: zadnjih godinu ipo dana sve sledeći mesec, sledeći mesec... I prošli presekao, uzimam člansku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel se zna kada ce clanske karte biti gotove? 7. septembra sam dobio potvrdu o uplati i od tada nista. Mislio sam da ce biti brzo, pre malog servisa, ali dzaba, posle mesec dana cekanja morao sam da oteram auto u Stojanov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NSTime

 

Kartice su gotove, šalju se u ponedeljak 31.10.2016. Rok važenja na njima je 01.11.2017.

Piše u toj potvrdi o uplati i da se javite na telefon ''taj i taj'' ako kartica zatreba pre nego bude gotova jer za najveći broj popusta/pogodnosti sve može da se završi najavom. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct Stigla članska. Prvo sam se isekao pošto sam opet zaboravio na člansku, naleteo na preporučena pošta, razmišljam šta je sad, jesu li me slikali gde, neka prijava, napao devojku da je opet divljala... :lol:

Pogledam na netu s koje pošte slato i rekoh, ok nije ništa. 

 

Tako da stiglo

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, andreja.micovic said:

razmišljam šta je sad, jesu li me slikali gde, neka prijava, napao devojku da je opet divljala...

 

...znači, sve ovo je bilo, samo čekaš da vidiš hoće li stići nešto...c c c :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesuje me da li je meni poslata clanska? 9-10 novembra sam video u sanducetu poruku od kurira da je stigla posiljka (rekli su kasnije da je neko iz BG poslao posiljku), ali nazalost istekao rok za podizanje od 5 dana. Interesuje me ako je to bila moja clanska, da li je vracena nazad posaljiovu, da li se moze ponovo poslati (naravno o mom trosku)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@NSTime

 

Milan L?

Jeste još 31.10.2016., vratila se u BG 08.11.2016., kod mene u lokalnoj Pošti bila 14.11.2016. Šaljem ti sliku na PP.

Pošta je zaokružila ''nije tražio'' kao razlog vraćanja, što bi trebalo da znači da tvoj poštar nije našao nikoga kući, ostavio je onda onu cedulju u sanduče, koverta stajala 5 dana da je preuzmeš, ali niko nije došao po nju, pa su je vratili nazad za BG. Mogu opet da je pošaljem na istu adresu. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad ja dobijam karticu? ;) oces raditi nove uskoro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovani, pre dva dana sam uplatio 1000 dinara za clansku kartu i popunio sve one podatke sa sajta i prosledio. Medjutim nisam dobio nikakav povratni mejl???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

 

uplatio sam članarinu, 19.01.2017. i poslao kopiju uplatnice. Nisam dobio info da li je uplata stigla i da li je poslata članska kartica?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/13/2017 at 5:07 PM, neshaoct said:

@Iron_Floyd

 

Da, uplata je tu, propustio sam da odmah pošaljem Email, bio bi poslat danas ili sutra najkasnije.

Kartice će sledeće nedelje. :thumbup: 

 

Ajd da budem malo dosadan :D oce li vise te kartice? zavrsava se vec i druga nedelja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, Iron_Floyd said:

zavrsava se vec i druga nedelja

Tako sam i ja bio dosadan. I onda da dođem da podignem nešto u pošti, a zaboravio na člansku totalno. Znam da nisam ništa naručivao od napolje i rekoh stigla čestittka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,

uplatio sam članarinu, 19.01.2017. i poslao kopiju uplatnice. Nisam dobio info da li je uplata stigla i da li je poslata članska kartica?

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...