Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Pa jel ima taj folder?

Proveri putanju u onom sys.txt fajlu ili kako se već zove i promeni po potrebi.

On ti se nalazi u folderu aplikacije.

 

Druga opcija ti je da obrišeš sve vezano za aplikaciju i opet instaliraš.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iz Bgd-a ko bi mi instalirao navigaciju na Lenovo a536 telefon.Probao sam bezbroj puta i ne ide mi...Odustao sam potpuno, ali leto se blizi.Inace bez problema sam instalirao ranije na svojim android telefonima.Sa ovim nemam srece...Moze i na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirao sam 16 puta. I brisao ideinstalirao i opet. Ja presnimim ceo odzipovan folder iGo na sd card i kad pokrenem instalaciju sa SD nece. A kako da promenim putanju? Imam samo neki fabricki file manager, da nije nesto do njega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti čekirano u Settings->Unknown sources?
I šta kaže kada neće da instalira?

@Pedja nije problem, mogu ja da ti instaliram na nekom okupljanju. Šta te tačno muči?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste cekirano i jeste verzija androida 4.4.2. bezveze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti čekirano u Settings->Unknown sources?

I šta kaže kada neće da instalira?

@Pedja nije problem, mogu ja da ti instaliram na nekom okupljanju. Šta te tačno muči?

Nista posebno...samo ne mogu da instaliram. Mislim da brljanje nastaje zbog drugacijeg tumacenja interne i memorije na kartici...Na telefonu pokazuje mem 0 i mem 1, a u sys.txt mem 1 i mem 2.To mi deluje, ali ne mora da sam u pravu.Ovo sam maximalno uprostio.Reci kada si na nekom okupljanju, pa da te smorim to popodne .A da ti pre toga dam model i sve sto treba da nabavis navigaciju koja bi, po tebi, radila.Pozz

45d75238d1f9168ad1906fda68619b3d.jpg

Pa i moj tel. je...I sta sad?Kako na memoriju telefona kada on automatski instalira na kartici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi, dok sam kuckao na telefonu to mi je palo napamet.Znaci folder iGO sa svojim .apk stavim na internu i odatle pokrenem instalaciju?E sada, dajte mi neki link za ovu rezoluciju.Toliko sam se bio iznervirao da sam odustao i pobrisao sve i iz telefona i sa kompa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li bi neko ko je pismeniji od mene mogao da mi napise sta tacno treba da promenim u sys.txt folderu da bih mogao da instaliram iGO na externu sd karticu. Evo : 

 

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
;has_secondary_root=0
;secondary_app="android_linked_root"
;user_backup_path="android_linked_root"
 
 
Hvala
Edited by wlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovako uradio:

 

iGo mi je instaliran na telefonu, a mape su na kartici.

 

Na kartici imam folder iGo i u njemu content/map/Navteq/fbl

 

sys.txt ovako izgleda:

 

[folders]

sdcardpath="\storage\sdcadrd1\iGO"

maps="..\..\iGO\content\map\Navteq\fbl"

 

E sad putanja ti se sigurno razlikuje, oznaka kartice i tako dalje. To proveri u nekom file manageru ili skini terminal emulator pa vidi koja ti je putanja do kartice.

 

Sa terminalom ide ovako(kucaš u terminalu jedno po jedno)

 

cd \

ls

cd storage (verovatno ti se zove storage jedan od fajlova, moraćeš to da proveriš)

ls

(vidi da li ima sdcard i oznaka)

 

Zapamtiš ovu putanju i unosiš tamo gde sam napisao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko najnoviju-najbolju mapu grcke sa poi tackama za grcku ?

 

Moze i na pm

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd molim te baci mi taj TomTom, imam 1 XL live pa da probam da ga ozivim posto je neko obrisao sve sa kartice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Here 2014.q3 i tom tom 2014.09

Mogu da ti pošaljem posle 15h ako se u međuvremenu nisi snašao.

 

 

Aj baci na drop box ili nedge, pa na pm.

 

Hvala pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan primer koliko je dobar posao napravila Nokia sa svojim HERE mapama, navigacijom:

 

Audi, BMW i Mercedes-Benz žele Nokia HERE mape

 

vw%20here.jpg

 

Audi, BMW i Mercedes-Benz veruju da će biti tri finalna kandidata za kupovinu Nokia-inog uspešnog HERE servisa za mape.
Nokia je oglasila prodaju HERE servisa, a prema trenutno dostupnim informacijama, tri nemačka proizvođača su ispunila sve uslove za kupovinu ovog servisa, dok Uber više nije zainteresovan. Analitičari procenjuju da je cena ovog rešenja između 2 i 4 miliona evra. Postoje najmanje tri grupe koje su izrazile želju za kupovinom HERE: trio nemačkih proizvođača, konzorcijum koji uključuje Uber i Baidu, dok se na čelu treće grupe nalazi Tencent, kineska kompanija za online medije i društvena mreža.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze pomoc,

Instalirao sam iGO na novom telefonu i u landscape mi naziv puta ili ulice ide preko polozaja, a u normalnom rezimu ne.

Prevrteo sam sva podesavanja i ne vidim sta da menjam, ili da uklonim ovaj naziv.

 
cxcv10121.jpg
 
cxcv10122.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...