Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

SCG Route je 2.8 , a Adria čini mi se 4.1 zadnja. Nisam pri kompu. Bolje koristiti ove naše nego Europe.

Za iGO ima Contrastova naša od kraja prosle godine, ima ucrtan most i obilaznica.

Sent from my LT30p

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

RazoRe, koja je procedura instalacije ovog infinitija?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopiraš iGO folder na SD karticu ili internu memoriju telefona i preko nekog File managera instaliraš iGO.apk ili kako je već nazvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dva fajla. Jedan je .apk, a drugi igo.rar. Pretpostavljam da je ovaj .rar fajl sa mapama?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj rar raspakuj da dobiješ iGO folder i u njemu imaš još fajlova i foldera sličnih ovome

 

 Screen_Shot00044.jpg

 

Onda instaliraj .apk

Vidi da li u folderu content/map imaš mape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :) Steta sto meni nije srpski :( Jel moze neko da uploaduje mapu Grcke za iGO?


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tesko, osim ako je po defaultu na ruskom X)

Hvala, sve sam skockao kako treba ;)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nece da radi :help:Instalirao sam iGo Primo Thin i kada upalim pise ne podrzava rezoluciju 240x301 :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam uspeo da pokrenem Igo na jednom telefonu, pa sam ubacio Sygic. Odlična navigacija, jednostavna instalacija.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nece da radi :help:Instalirao sam iGo Primo Thin i kada upalim pise ne podrzava rezoluciju 240x301 :thumbdown:

Koji je telefon u pitanju? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu, instalira se :)



Missing or incomplete folder/data/data/com.navgo.igo.javaclient/data.gro:No space left on device



Sd kartica mi je od 8gb ??



Fali licenca neka?

Edited by FIAT COUPE 16V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi obrisao stari iGO? iGO zauzima dosta interne memorije pa vidi u aplikacijama koliko raspolažes sa slobodnom memorijom. Treba ti 30ak mb čini mi se.

Ta radi sigurno pošto sam je imao na starom fonu jedino mapu Srbije ubaci novu.

Sent from my LT30p using Tapatalk 4 Beta

Edited by Nidzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

iGo za 2013.  http://www.igo-maps.net/

 

Koliko sam gledao bolje zadržati Srbiju / Contrast 2012.07 . Detaljnija karta, ima ucratana cela obilaznica i onaj kružni tok petlje radnička (most preko ade). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za istocnu evropu, pogotovu za EX YU zemlje, iskljucivo koristite mape od TOPMAP, nikako druge, jer su najbolje i najpreciznije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, jos iz ere dok sam koristio HTC HD2 telefon sa Windows 6.5 na njemu, koristio sam standardni iGo. Trebalo bi da ovo radi i na Windows Phone

http://gpsunderground.com/forum/igo-models-listing/20331-igo-primo-2-4-9-6-13-267029-november-2012-full-resolution-pack.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo linka samo za ovaj forum, molim vas da ne sirite na druge forume, jer se desavalo da obrisu fajlove koje sam uploadovao, trebalo mi je preko 12 sati da se ovo uploaduje

Najsvezije mape cele evrope sa svim mogucim dodacima za iGo, building, poi, hnr, speedcam....

http://www.mediafire.com/folder/48y8sm8sg8xzf/iGo_16.07.2013

Kompletan sadrzaj je 3.8GB ima 3% za repair rarova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne bi bilo loše da ti se ljudi javljaju preko privatnih poruka jer se ovo ubrzo može naći u Google pretrazi pa će i neregistrovani članovi moći da vide linkove. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu, instalira se :)

Missing or incomplete folder/data/data/com.navgo.igo.javaclient/data.gro:No space left on device

Sd kartica mi je od 8gb ??

Fali licenca neka?

 

I kod mene prijavljuje istu gresku?  Ne verujem da je zbog memorije, jer kad sam pogledao sta ima kad se rar raspakovao - nema uopste foldera data/data ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda ne bi bilo loše da ti se ljudi javljaju preko privatnih poruka jer se ovo ubrzo može naći u Google pretrazi pa će i neregistrovani članovi moći da vide linkove. :thumbup:

 

Ma nema veze toliko, bilo bi mi krivo da obrisu, jer su vec nekoliko puta brisali kad sam postavljao i na drugim forumima, a ono sto sam postavio samo ovde i nije sireno dalje, nisu obrisali, pa se nadam da nece ni ovo. Bas sam se potrudio da spakujem sve sto treba na jedno mesto, da ne mora niko da juri ni za cim drugim...

 

Lepo si sve spakovao:)

 

Hvala:)

 

Eto malo se potrudio. Hvala i tebi na downloadu!

 

Sto se tice mapa, za istocnu evropu sam iskljucivo stavio TOPMAP, a za resto su stavljene NAVTEQ mape, a pored toga ima i nekih Premium sadrzaja, koje je nekad bilo teze naci. Takodje ima i mape za kamione, pa ukoliko je neko vozac kamiona, dobro dodje....

 

Samo skidajte dok traje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo linka samo za ovaj forum, molim vas da ne sirite na druge forume, jer se desavalo da obrisu fajlove koje sam uploadovao, trebalo mi je preko 12 sati da se ovo uploaduje

Najsvezije mape cele evrope sa svim mogucim dodacima za iGo, building, poi, hnr, speedcam....

http://www.mediafire.com/folder/48y8sm8sg8xzf/iGo_16.07.2013

Kompletan sadrzaj je 3.8GB ima 3% za repair rarova...

 

Da li moram svih 3.8GB da skidam , ili ima fora da skinem samo mape i POI koje mi trebaju?  imam instaliran IGO vec i trebale bi mi mape Srbije i EX YU, eventualno i GREE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...