Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Injteresuje me da li je neko radio i kako ide instalacija navigacije na Iphone 5?

 

Priprema za Apple pre ubacivanja 

 

tablet-ipad-gif-funny-1279878.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemo žena da te provali da se krećeš van asfalta. :laughing:

Zavisi kako su odradili mape i šta je štiklirano u telefonu tj koji se putevi sve koriste. Vidim da su neka sela (što meni treba) po jugu malo detaljnije odrađeni tj ubačeni nazivi zaseoka.

Znaci ima ono, gornja mala, donha mala, centar pred prodavnicu i to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko novu mapu za Rumuniju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam 2012,sad ne znam da li se nesto promenilo u centralnoj Rumuniji.Nikada nisam isao tamo,a non-stop nesto rade,grade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romania 2014 Q3 15,97 MB pa uporedi sa tvojom iz 2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam Igo sa Kikass torenta, sad me zanima kako ide instalacij na Iphone, samo prekopiram ceo fajl ili je potrebno jos nesto uraditi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekog uputstva:

 

1. Download iGO My Way 2010 for here
2. Jailbreak iPhone ( if not jailbreak ) . Read here .
3. Install AppSync ( to install application with crack ) .
4. Add iGO to iTunes after download and press Syncronize.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bem ti Ios, upravo pokusavam sve to ali bez jailbreak-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar svuda. I na Androidu ako želiš nešto ozbiljnije da uradiš mora biti root-ovan.

Jedino još ne znam šta treba raditi Windws Phone-u kada krenu permisije da zezaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Androidi možeš da instaliraš navigaciju ili bilo koji apk koji nije skinut sa Play Store-q bez root-a

Na iPhone treba JB. Ima i Garmin za iOS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju cu da batralim, jer izgubi celu noc u zezanju i trasenju raznoraznih aplikacija. Za ios postoji Ipawind koji je nesto kao Blackmarket na androidu, samo sto se placa 15$ godisnje i sve aplikacije skidas besplatno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja instalirao Here maps for android i do sada rade odlicno. Ima opcija da skines mape na telefon i koristis offline navigacija :)

 

http://here.com/beta/android/?lang=en-US

 

Ima je od skoro i na Play Store kao finalne verzije, i radi ok. Sve je besplatno, navigacija i mape.

 

Screenshot_2015_03_23_18_26_51.png  Screenshot_2015_03_23_18_27_10.png
 
Nakon klika na podešavanja:
 
Screenshot_2015_03_23_18_27_27.png
 
...tu je i opcija za offline i svašta nešto:

 

Screenshot_2015_03_23_18_27_39.png  Screenshot_2015_03_23_18_27_56.png  Screenshot_2015_03_23_18_28_10.png

 
Screenshot_2015_03_23_18_28_24.png  Screenshot_2015_03_23_18_28_37.png  Screenshot_2015_03_23_18_29_01.png  Screenshot_2015_03_23_18_30_48.png
 
Primer neke relacije, sa sve alternativnim putanjama:
 
Screenshot_2015_03_23_18_31_52.png  Screenshot_2015_03_23_18_32_06.png  
 
Screenshot_2015_03_23_18_32_16.png  Screenshot_2015_03_23_18_32_34.png
 
Da bi radilo offline, mape morate prethodno skinuti. U podešavanjima podesite da li želite da mape idu u okviru interne memorije fona, ili na karticu. Kao što se vidi, mogu se skidati mape celih kontinenata, ili pojedinačnih država. Ko hoće glas tokom putovanja, ima navođenje na engleskom i brdu ostalih jezika, ima naravno i na srpskom, ali samo muška varijanta za sada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neki link da skinem sve odjednom za samsung edge 1600x2560 ???

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je to za Edge 4, stize veceras pa da se lepo sve odradi.

pa nista, juricu pravicu sys ako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

HERE sa skinutim mapama se odlično pokazao do Nemačke i nazad. Nije bio primarna navigacija, ali sam ga često palio da proveravam Garmin.

U saobraćaju se čak pokazao bolje od Garnina sa novim mapama. Tražili smo neko malo mesto pored Berlina koje u originalnom nazivu ima a sa dve tačke koje se zamenjuju sa ae, garmin nije hteo da prepozna dok nisamo ukucali a sa tačkama, a HERE je našao odmah sa ae.

 

Jedina mana koju sam primetio dok smo šetali gradovima je da se trenutni položaj označava krugom koji ima neki vrh koji negde gleda i konstantno zbunjuje jer podsvest smet tog vrha prepoznaje kao pravac u kom treba ići. Radi se o režinu kada nije aktivirano navođenje. Znači upalim ga da vidim gde sam, da se orjentišem, vidim taj špic na krugu i krenem u pravcu koji on pokazuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...