Jump to content
FAS Goran
Terza

Instalacija navigacije na telefone koji imaju GPS / mape

Recommended Posts

Resio da batalim ovu obicnu kockastu navigaciju i da predjem skroz na telefon i iGo, e sad kazite mi sta trebam da vijam, my way, primo ili nesto trece, verzija koja je najbolja, najnovija i to, kako, zasto...?

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam primo i na note-u i na tab-u i radi bez greske. Karte su najnovije 2013 koje sam ja nasao ali su uradjene do perfekcije, imaju cak i neasfaltirane sumske puteve ucrtane ;) Mislim samo ako zatrebaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imao neko iskustvo sa kineskim navigacijama koje imaju Windows CE? Imam problem sa GPS signalom. Jednostavno ga je odjednom izgubio i ne moze da ga nadje. Poruka je NO GPS SIGNAL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Briši te šumske puteve obavezno!

Bili su i kod mene pa kada je krenuo u inostranstvu da nas vodi kroz šume i šumarke najkraćim putevima jedva smo se vratili :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desilo i  bilo je poprilicno neprijatno, isao sam za Zavidoviće u Bosni i posle Tuyle me navigacija odvede na neki neasfaltirani sumski put. Slucajno ostala podesena najkraca opcija, pada mrak, baterija se prazni a punjac nemam, u kolima bivsa devojka i njeni roditelji i apsolutna tisina, a ja ga gazim po onoj sumi i molim boga da vidim asfalt, jer, jelte, bg table u sumi kod Tuzle.... nije prijatno. Pa sam sreo nekog coveka u pasatu i pitao ga za put a on mi odgovara pitanjem "Kako stojis sa gorivom?"!!!

 

Od tada obavezno proverim kako je podesena ruta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre tri meseca isao za Mostar kombijem nesto hitno pa uze malo da skratim put jedva se iscupao preko Romanije samo ja i kamioni koji seku drva .Posle ove avanture poce da trazim nesto da zameni Igo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se to desilo i  bilo je poprilicno neprijatno, isao sam za Zavidoviće u Bosni i posle Tuyle me navigacija odvede na neki neasfaltirani sumski put. Slucajno ostala podesena najkraca opcija, pada mrak, baterija se prazni a punjac nemam, u kolima bivsa devojka i njeni roditelji i apsolutna tisina, a ja ga gazim po onoj sumi i molim boga da vidim asfalt, jer, jelte, bg table u sumi kod Tuzle.... nije prijatno. Pa sam sreo nekog coveka u pasatu i pitao ga za put a on mi odgovara pitanjem "Kako stojis sa gorivom?"!!!

 

Od tada obavezno proverim kako je podesena ruta!

Garant si isao preko Zivinica,Banovica pa u Zavidovice,sve suma :D ili te vodilo preko brda pa bi izasao na kota 715(Hajderovici) ako znas gdje je,imas srece sto si naletio na tog covjeka,nikad odozgo navece ne bi izasao.

Edited by Mahoney

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje preko Banovica, posle mi rekli za taj put, ali nisam tuda isao nego preko brda, suma, nestao asfalt, pa posle nekog vremena nestao i sljunak, samo zemljani put ali sve ucrtano na mapi!!! Pitao sam nekog cicu u dvorisu i on mi rekao da se bolje vratim nazad jer je punto nizak i ne preporucuje mi da idem dalje. U povratku sretnem tog pasata i blicao mu, mahao i covek stane, hvala mu do neba jer je vozio ispred mene nekoliko kilometara do glavnog puta. Sto je najjace, dosao sam cini mi se do nekoliko kilometara ispred Zavidovica jer mi je telefon hvatao Banovici baznu stanicu. Ma sou program! Nekoliko puta sam isao i uvek nekim drugim putem, ali u Zavidovicima mi je uvek bilo super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima put preko brda prema Tuzli,ali to je za traktore ,vjerovatno je to to.Ovako to izgleda sa vrha brda,tu je negdje taj put
10849829_10203348875547411_1114059308348

Zovi kad dodjes sljedeci put,bar na pice da odemo  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan nisam mogao da nadjem neku ulicu na bezaniji, pa udjem na google map.. kako sam ukucao, izadje mi ikonica auta, klik, kad ono upali se navigacija.. prijatno iznenadjenje :) ne mora vise da se trazi iGO :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa otprilike tako nesto, samo je bio mrak pa nisam uzivao u pejzazima :) Ko zna gde sam ja zaglavio, ali vise ne idem tamo, kao sto sam napisao isao sam sa bivsom devojkom, kod njene familije, bivsa je vec 3 godine tako da tesko da cu skoro na tu stranu, a u svakom slucaju hvala na pozivu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi ja ceo boziji dan trazim apk fail za igo primo ,rezolucija 1280x720..pa ako nieko ima link,ili ako zna gde mogu da nadjem..da mi posalje u PM ako mu nije problem..unapred hvala..:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba mapa Nemacke,neka bolja i detaljnija.Imam jednu sa kojom nisam bas zadovoljan.

iGO navigacija je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege, hocu da na Prestigio 4150 ubacim iGO jer sam cuo da moze ta shema da upali. On fabricki ima neki program na M ili tako nesto koji nije ni ko kolena iGOu. E, sad koji iGo moze u njega?, posto ih ima nekoliko varijanti. Ako neko ima resenje necu mu nista. Hvala jos jednom unapred.  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...