Jump to content
FAS Goran
Punto Abarth

Fiat Punto - razlika u nivoima opreme

Recommended Posts

Moj je imao sve.

ABS, 6x air bag, plisani (tackasti enterijer), elektricne retrovizore, maglenke u farovima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiat Punto 1.2 8v 2002. godište, uvoz iz Švajcarske, kupio ga moj ćale pre oko pola godine, ima vozački, suvozači i bočne jastuke (uključujući i one u stubovima, ne samo u sedištima), klimu, ABS...nema oznaku opreme na gepeku, ali mogu ovih dana da pogledam u ePER-u kako mu se zvao paket opreme... :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, neshaoct said:

Fiat Punto 1.2 8v 2002. godište, uvoz iz Švajcarske, kupio ga moj ćale pre oko pola godine, ima vozački, suvozači i bočne jastuke (uključujući i one u stubovima, ne samo u sedištima), klimu, ABS...nema oznaku opreme na gepeku, ali mogu ovih dana da pogledam u ePER-u kako mu se zvao paket opreme... :) 

Moze biti ELX ili SX mozda.

5 hours ago, Ivan BG said:

Moj je imao sve.

ABS, 6x air bag, plisani (tackasti enterijer), elektricne retrovizore, maglenke u farovima....

Za plišani enterijer stoji da ima svaki hlx, onda jos fabričke maglenke, el retrovizore u boji auta sa grejačima, prednje maglenke, lumbalno podesavanje vozacevog sedista, kljuc sa tasterom za otključavanje/zaključavanje, woofer u gepeku, ručica menjača sa belim plastificiranim oznakama, brisači u prvoj brzini sa tajmerom u 4 faze itd.

 

Nek dopune kolege ako se sete jos nečeg. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Axic said:

Moze biti ELX ili SX mozda.

Za plišani enterijer stoji da ima svaki hlx, onda jos fabričke maglenke, el retrovizore u boji auta sa grejačima, prednje maglenke, lumbalno podesavanje vozacevog sedista, kljuc sa tasterom za otključavanje/zaključavanje, woofer u gepeku, ručica menjača sa belim plastificiranim oznakama, brisači u prvoj brzini sa tajmerom u 4 faze itd.

 

Nek dopune kolege ako se sete jos nečeg. :)

Follow me :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sve od opreme tačno ide u SX tačno?

Imam 6 airbegova,plišani štof,ABS,klimu,fioku ispod suvozačevog...

Nema maglenke,ima jedno svetlo u enterijeru...

Moj SX,2002. god.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ne mozes znati tacno jer sa italijanima nikad nisi nacisto. Sta su imali pri ruci to su stavljali. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je auto ćerke gazdarice moje majke u Nemačkoj.Proizveden 2002.,januar

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 

Edited by Woodoo
Ne citiraj upis neposredno pre tvog

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wodoo nisam,zašto me sad opominješ?

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna da li fabricki sajtne spadaju u dodatnu opremu sx. posto na mom puntu imam sajtne i na krovu kacket. na tehnickom su rekli da sajtne moram da skinem

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promenis tehnicki, ne treba ti da dokazujes da to je tu bilo nego oni da nije, svakako kad bi mi tehnicki rekao da ne prolazim zbog necega trazio bi da mi to daju napismeno, pa da vidimo da li moze ili ne da se registruje.
E sad ako sam svestan da sam sam nesto stavio onda bi gledao da zbog toga ne ulazim u problem nego da nekako to resimo...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ILIJA1982

 

Može po broju šasije da se vidi, ali...ovo što kaže Kuvalja, probaj sa drugim tehničkim.

Ili, daj nam prvo sliku tog Punta na Forum, da vidimo kakvi su to pragovi, da nije stavljeno naknadno nešto ko zna šta... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sam ovlasceni servis za tehnicki pregled fiat vozila kazu da to ne igra ulogu i da se moze registrovati. A ovde u Apatinu sam bio kod svih traze da skinem. Drustvo poslacu vam slike uskoro

Ne da mi da stavim sliku auta

 

Screenshot_20190415-154936_Samsung Internet.jpg

 

Evo ga

Screenshot_20190415-155135_Gallery.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ILIJA1982

 

Daje sliku, ali ne može bilbord sa ogromnom rezolucijom tj. fajlom od jedno 10 MB :D:D 

 

Ok, ovako što se vidi, ne znam baš da li su ovo originalni pragovi koji su išli na Punta. Drugim rečima, mogu da te zezaju, kao što vidiš. Pretpostavljam da su lepljeni? Ako je tako, skini ih, uradi tehnički pa zalepi opet ako baš hoćeš.

Spojler mi se čini da je kao oni što su išli na 1.8 Abarth, možda zato i hoće da puste (mada mi je malo verovatno da oni toliko dobro poznaju Puntiće :D)...šta god da je, on ti nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, ILIJA1982 said:

...dok u drugom gradu kazu da ne moram nista...

Eto, rešena stvar. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...