Jump to content
FAS Goran
dara

Priprema auta za duži put

Recommended Posts

Nego kolega jel imaju negde još 2 leve da se nađu?

 

Baš sam se zeznuo što nisam 4 uzeo proletos, meni se baš dobro pokazala ta guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je nešto 6700 posle 5500 :)

 

Valjda će opet neka akcija da naleti.

 

A što se desnih guma tiče to bi verovatno bile Uniroyal RainSport 3 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je to najbolja guma koja se brzo troši jer barem znaš da je gotova.

 

Evo ove moje stare imaju 3-4mm šare što mu dođe malo ispod 50%, a nisu ni za šta. Proklizavaju, skamenjene pa lupaju i još su teške kao da su od olova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš da imaš Kremenko gume pozadi i zao ti je da daš 1200 din po gumi više. A mislim da je Pneumster uvoznik istih a partner našeg kluba. Tako da razlika bude -10 % 530 din po levoj gumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će kraj sezone, a i daleko od toga da ne može da se vozi na starim gumama.

 

 

Ja to kazem i za gume i za plocice :)

 

Slažem se. Daleko više volim da iz aviona vidim da su mi loše kočnice nego da budu kao nove pa da mi kažu na tehničkom (bilo jednom na Astri :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni kreću da nabavljaju zimske, dakle završavaju sa letnjim. Nemoj da ostaneš bez levih tj da sledeće godine ih i ne uvoze.

Kočnice ne teraš dok ne budu loše već ranije menjaš. Zato dva puta godišnje (min) šublerom merim diskove i pločice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li sam ja baksuz, ili sta je u pitanju, sve u svemu od kupovine Libre nisam zaista imao nikakvih problema, sem redovnog servisa, malog, velikog, stavise auto me je odusevio nekom svojom pouzdanoscu. I sad pisao sam bas nedavno, sutra idem na put, i otisao mi grejac. Na kraju ipak odem na preporuku majstora kod njegovog kolege krajem prosle nedelje, i promenim ga, premda sam cuo i od vas kolega forumasa da nije strasno, ali ajde eto.

 

Kad u nedelju sad isao do Zr i skontam da mi se cuje stabilizator zadnji, nije strasno, ja kao ajd promenicu, kad skontam, premda je sve bilo ok, zamenjen je, da mi je termostat opet izgleda ne radi kako valja, doduse auto ne pravi nikakav problem, dakle ne podize temperaturu, u gradu se zagreje, ali na otvorenom putu padne dole kazaljka ispod devdeset, Nikad preko sto je dobro, ma koliko vozio i gde. Dakle, to mi govori da je sve ok, da je jedino termostat za zamenu, i sam nisam pametan sta da radim.

 

Stabilizator promenio juce, ali mi se za termostat ne daje para, vozio sam juce do BGDa poslom, i auto ide bez ikakvih problema, radna temp, samo na otvorenom putu padne uvek ispod 90, u gradu je na devdeset, dole ne ide u pik ili nista slicno nikad, danas opet vozio podosta da proverim, kada upalim klimu dobro hladi odnosno radi, probao i grejanje radi, jedino sto dok radi klima primecujem da se kazaljka vrati na 90 i stoji ravno zakucana, ne prelazi i ne pregreva prema kazaljki. Moram da napomenem da je sve drugo na auto velikim sevisom odradjeno novo, sa dobrim delovima, i da sad opet nisam pametan, smorih i sebe, i vas, i Lybru i zenu. UZas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dize, ide lybra odlicno, nema nikakvih problema, da ne vidim kazaljku, ne bi nista ni znao, ne cuje se. A to i ja kontam posto ne dize preko pola. Sad kad si mi ovo napisao MSPk, osecam se pomalo kao Zilnik sa svojim ljubimcem u Radionici kod majstora, koga igra Radmilovic hehe :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ako te strah od ne znam cega, odvoji sad 100e pred put pa ga zameni u nece da ti pada ispod 88c :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pardon Zilnik mi izlete kao teski lapsus, na poslu sam pa nesto resavam usput. Elem, Steva Zigon, to sam ja hahahah. Ok. Hvala vam. Svejedno, nisam imao nameru da ga promenim, jer sam popizdeo.

 

Hvala vam ljudi, a ovo menjam kasnije, nek se tera, posto i tera dobro Lybra generalno. :)

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Stevo za tebe mala maca? Takve majstori najviše vole. Svake nedelje 2 puta u servis . za svaki slučaj. da nešto ne crkne. Nego jesi li otputovao na taj put već ili još pišeš komentare iz NS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...