Jump to content
pjaf

Tapacirung / presvlake / patosnice

Recommended Posts

Ja sam se ponadao da je materijal odlican :(  Ja sam iz manjeg mesta, imamo samo 2 radnje u kojoj nema niceg, imaju one kao zeske najlon carape, ovo mi je delovalo kao kvalitetno resenje. Jedino negde kada sam u prolazu

Posted (edited)

I ovdje kod nas nazalost nema nista kvalitetnije da se uzme, slucajno sam naletio na netu pa sam zvao brata u bg da mi to uzme tamo.  Kod mene su identicne u dvije boje kao sa slike. Ovaj svijetli dio je tako tako, nije toliko los, a ovaj crni po rubovima je najslicniji kao ona mrezica na platnenim patikama :D iritantno je ako nesto jedes u autu pa upadne kroz tu mrezicu, tesko se uopste moze usisati kroz nju a vidi se :D

Nasao sam ovu stranicu odakle smo mi uzeli, ovdje su povoljnije nego na onoj stranici sto si ti postavio: https://www.autosport.rs/catalog/techstyle/auto-oprema/auto-presvlake/tipske-auto-presvlake/presvlake-fiat-punto-classic.html

Edited by gagi82

Posted (edited)

Uff, nije bas malo povoljnije, ovo je vec prihvatljivo. Hvala puno. Trazio sam svuda nasao sam samo na onom mestu.

Ne znam dali je bolje uzeti skroz crne ili sa tim sivim delom, cini mi se da se na njemu slabiji kada se malo zaprlja.

Edited by benedikt

Mozes slobodno sa ovim svjetlim dijelom, dosta je zahvalna boja, ne vidi se kad se zaprlja.