Jump to content
FAS Goran
pjaf

Tapacirung / presvlake / patosnice

Recommended Posts

Koliko ja znam, NE :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, to kad bi radili, verovatno bi imali jos vecu klijentelu, jer za male pare promenis skroz unutrasnjost auta, i bukvalno bude nov.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali to je vec nesto sto nije njihova struka. Oni hoce nekada da izadju u susret i da prodaju materijal za tapaciranje obloga, mada NE prodaju materijal. Pa ko ima gde i ko da tapacira, on odnese da mu se uradi. Tako dodje jeftinije nego da odes pravo u servis gde to rade. Materijal + poznajes majstora i eto...

Izvini sto kasno odgovaram :( Ajde,javicu ti se,ako odlucim,posto ne idem bas cesto u BG.

Jel zna neko dal ima ljudi u Sapcu koji siju presvlake?Ili u Sremskoj Mitrovici?

Pogledaj ovde:

http://www.autoandric.rs/kontakt.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema problema, tu smo da se pomazemo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trazim da kupim tepih patosnice za Lancia Y, ali ne obicne vec sa Lancia logotipom. Ako neko prodaje ili neko zna gde mogu da kupim i po kojoj ceni, zahvaljujem na informaciji.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam da na kupindu ima neka firma koja ima tipske patosnice, i cini mi se da ako nemaju trenutno na stanju mozes da porucis, pa malo potrazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala! :) Nije da sam nezahvalan, ali cini mi se da oni za donju stranu isto rade tepih ili gumu, a ja trazim one sa "cicak trakom" po celoj donjoj povrsini. Te imam sada, ali su vec zrele za zamenu. Originalno su dobijene iz Italije, tako da ne znam gde bih ovde mogao da ih kupim. Ako naletim na njih, javicu ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam link, skoro sam naleteo na taj oglas a ne znam sta sam trazio, kucaj patosnice nacices sigurno, sto se tice ovog sa sivenjem pretpostavljam da mozes da trazis sa cickom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima li ko da radi tipske patosnice, ali bas prva ruka a da se za njega zna pa da mi uradi jednu, treba mi samo jedna (vozaceva) jer mi je manja i nije od Brava, ostale su savrsene, pa da ne kupujem sve 4 ako bas ne budem morao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam auto (500L) dobio dva dana pre svog rodjendana i za taj rodjendan, od ukucana, dobijem presvlake, (kupljene u istoj auto kuci gde i auto, Pivasevic-Pancevo), poceo sam da se bavim problematikom postavljanja presvlaka na prednja sedista (bocni vazusni jastuci). U uputstvu pise da se nista ne stavlja a kada sam na to ukazao prodavcima i oni se navodno raspitali kod onih koji su ih pravili, dobio sam odgovor da ih "SLOBODNO STAVIM". Presvlake su lepe, crveno-crna kombinacija sa natpisom 500L. Da li iko ima neka saznanja o ovome?

Zanima me i vase misljenje o tekstilnim patosnicama. Gumene sam pogledao i deluju mi "PLITKO", kao da ce voda da pobegne sa njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekstilne patosnice ne podnose vodu, tako da su bilo koje gumene bolje od njih po tom pitanju. Tekstilne samo kad je napolju suvo, dakle par meseci leta.

Oko presvlaka i jastuka u sedištima, pogledaj npr. ovaj post iz teme na kojoj smo:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E evo nasao sam, nadam se danije problem sto na forum stavljam link sa kupinda, http://www.kupindo.com/Enterijer/9483199_TIPSKE-TEPIH-PATOSNICE-VISE-VRSTA

Kuvalja ti si ove patosnice kupio, kako su ti se uklopile u stilu ? 

I jel ima neko iskustvo sa ovima ?

http://shop.patosnice.rs/products.php?product=Fiat-Stilo-%7B47%7D-Patos.-TEPIH#

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nije problem PA013-500L, molim te da okacis koju sliku presvlaka za 500L. Ja sam pazario auto, pa da vidim kako stoje... Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E evo nasao sam, nadam se danije problem sto na forum stavljam link sa kupinda, http://www.kupindo.com/Enterijer/9483199_TIPSKE-TEPIH-PATOSNICE-VISE-VRSTA

Kuvalja ti si ove patosnice kupio, kako su ti se uklopile u stilu ? 

 

Nemojte da kupujete, ne valjaju. Nece uopste lepo da mi se uklope ne znam po kojim merama su ih sili. Ja sam sad poludeo,pola sata pokusavam da ih namestim i nece, neki cosak uvek kaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam u mojoj temi pisao o patosnicama, ima covek kod mene u komsiluku ... Punto, Bravo, Stilo ... cena 10e, ja moje koristim negde 10 dana i ok su, samo ih usisavam redovno i ne mrdaju, ne klizaju, lepo su uklopljene ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A *ebes ga, probacu ove da zasecem malo da se uklope pa cu dati kevi da opsije taj deo. Ne daju mi se pare sad za jos jedne... Subozacka je ok, iz vozackog je isto relativno ok,iza suvozaca ne bas, ali vozaceva je krs. Evo kako izgleda,planiram da rasecem na ovom delu gde je fiat znak da bi morao unazad da je pomerim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mozes, nadji tipske (krojene) za svoj auto, po mogucstvu sa cicak trakom kao kod originala.

Naizgled banalna stvar, a tako kurvinski moze da ti napravi sra*e ako se podvuce pod pedale (pisali smo vec).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ove su tipske i imaju dole cicak traku. Kvalitet je onako,solidan. Evo sad sam se cuo sa likom zamenice mi drugim,ima od 2 proizvodjaca,samo da platim postarinu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim vlasnike FIATA 500L da mi daju neki savet vezan za gumene patosnice. Nasao sam neke tipske za 4700, i one njihove u salonu koje su malo vise od 5000. Zanima me koje su po vama prakticnije i bolje za zimske uslove? :help:

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...