Jump to content
FAS Goran
pjaf

Tapacirung / presvlake / patosnice

Recommended Posts

Brete ovi iz Obrenovca su najjeftinije,materijal je jaci od materijala sedista,definitivno idem kod njih opet ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, daj neki kontakt za tog lika iz Obrenovca!

I jel mu cena fixna ili zavisi od modela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Bane (ovaj nas iz AK Vozdovac, da ne bude zabune) zadovoljan sa presvlakama na zadnjim sedistima, materijal je onda definitivno izdrzljiv i zahvalan za odrzavanje :ice: ...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime, daj neki kontakt za tog lika iz Obrenovca!

I jel mu cena fixna ili zavisi od modela?

nemam pojma,znam da je u klasi,uno,punto,saxo,pezo 106 bila ista cena,to je prodavnica jedna,preko koje se porucuje,ostavicu ti danas broj telefona....

jedino kada se uflekaju ,teze se pere,posebno ako stoji malo duze.....e Ivane,Ivane.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kao što obećah bio kod čoveka i za primer sam ga pitao:

- Stilo 5v - 6500rsd

- Punto mk2a (postoji razlika između mk2a i mk2b) sa deljivom zadnjom klupom 6000rsd

Potrebno je prvo otići da uzme meru i izabrati dezen, a zatim nakon nekoliko dana otići da se to namontira. Cene su sa uračunatom ugradnjom.

Nalazi se u Pančevu, Žarka Zrenjanina 103 (kada se novim putem ulazi u Pančevo na prvom semaforu levo i posle 150-200m sa desne strane pre salona nameštaja)

Telefon: 063 36 66 79

Pogresan je broj telefona, ovo je ispravan broj 063/34-66-79

Ja sam bio kod njih prosle nedelje i za moj Bravo kostalo me 6500din. Ja sam zadovoljan, odradjeno je bas po meri, ima cak i otvore za airbag i materijal deluje kvalitetno.

Evo kako izgleda bez presvlaka:

pre1.jpg pre2.jpg

Sa presvlakama:

posle1.jpg posle4.jpg posle5.jpg

posle2.jpg posle3.jpg

Edited by priest77

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, baš proverih i na vizit karti, ja sam pogrešio u prekucavanju... promenio sam i u mom prvom postu da ne bude pogrešan broj ;)

Zaista super izgeda ;) Jel' uradio za jedan dan ili si išao dva puta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva puta sam isao. Mozda moze da se naruci i preko telefona jer uglavnom ima sablone za vecinu poznatih automobila pa ne mora da meri nista, ali problem je sto treba da izaberes dezene, a to moras da vidis na licu mesta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello drugari,

da dodam i ja nesto na ovu temu,

juce sam bio na buvljaku na NBGD, i pitam na jednoj od tezgi gde prodaju auto potrepstine, koliko kostaju presvlake za fiat bravu...

Kaze prodavac 5000 dindz :thumbsup: i. Pogledao sam materijale, ima ih bas kvalitetnih, dvobojni naravno uglavnom sa nekom sivom osnovom, materijali su bas cvrsti nemaju veze sa onim budjavim "univerzalnim" za 1500 ili 2000din.

Pored mene je bio i covek koji je pitao za Mareu - za njega je 6500 - zbog deljive zadnje klupe.

Evo na vizitki pise,

OTC NOVI BEOGRAD

Tezge 70 i 13

Vojka 064/2432-839

Predrag 064/1212-113

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivchy, vidim ja, poznato mi, Vojka i Predrag...

Radio sam kod njih presvlake samo za prednja sedista i naslon za ruku, zbog lakseg pranja a i da ih zastitim. Cekao kod Vajsa na dezen mesecima (posto nisam zurio), nisu imali nista od tamno plavih varijanti, a ove mi slucajno poznanik preporuci, na kraj pameti mi nije bilo da na OTC-u trazim presvlake.

Uradjene pre dve godine, ja sam stvarno prezadovoljan. Meni je tada izaslo 2500 din (kao sto rekoh, prednja sedista i naslon za ruku, BEZ logoa, naravno). Plus montaza, salju te kod coveka u Atanasija Pulje u Zemunu, super ih je zategao.

Dezen i kroj sam sam birao. Hteo sam da mi i sedalni deo urade iz dva dela i dezena (kao naslon), ali su me ubedili da ostane u jednom delu zbog cvrstoce.

Moja preporuka, evo slika od zimus (slao sam zainteresovanom kolegi forumasu):

10022012110.jpg 10022012115.jpg 10022012116.jpg

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa imenjace, ovo bas fino izgleda :thumbsup: !!!

Jel si u Zemunu doplatio i tu montazu, tj.zatezanje ili ne?

Ako lik vec razapne to kako treba, red je da se casti....

Dobro, drago mi je da si zadovoljan, ja cu videti kako da uklopim boju presvlaka, jer u bravi sx ima onaj saroliki materijal i na

sedistima i na tapacirima, pa cu definitivno morati nesto sivo....

Uzdravlje :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam, meni je vizuelno relativno OK sve ispalo i prakticno je. Na kvalitet materijala i sivenje za sada nemam primedbi. Kozu (eko-kozu) ne volim posto mi ne odgovara narocito leti, tako da to nisam ozbiljno ni uzimao u razmatranje.

Uzima i taj lik za ruke - slagacu te, ali cini mi se da me je sve ukupno izaslo 3500 kinti (presvlake sa montazom i cascavanjem). Ali samo za prednja sedista. U stvari, jedino je cimanje lepo utegnuti sedalni deo. Naslone (ledjni deo, naslone za glavu i za ruku) moze naravno i malo dete da montira. Uostalom mozes sve i sam, mada kada sam video kolika je zezancija sa sedalnim delom, nije mi bilo zao para.

On je u Atanasija Pulje (pre 2 nove zgrade sa rampom za parking) sa leve strane kada krenes od Hercegovacke ka stanici BG:voza. Recice ti ionako ovi na OTC sve (ako jos rade sa njim)...

Pozdrav i za tebe ;) .

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja preporucujem Vojku i Predraga! Poznajem ljude i znam sa cime rade. Materijali koje oni koriste su originalni matrijali za fabricka sedista i nije fora. Uostalom mozete se i licno uveriti u to ako ste zainteresovani.

Sto se tice cena presvaka, zavisi od modela, ali se krece od 5000 do 7000 din komplet, sa i bez logo-a. Meni licno je malo sabanski da stavljam po sedistima znak.

Gore pomenuti covek koji montira presvlake je Dule. Montaza se naravno placa i cena je oko 2000 din. Nisam za to 100% siguran, + - 500din. Ja sam uradio presvlake kod njih i kod Duleta sam montirao. Sutra cu da kacim fotke, pa kome se dopadne moze da posalje "PP"

pa mogu da sredim mali popust na presvlake :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marikoni

Pisao sam vec na ovoj temi, imaju "+" i od mene, ako nekome zatreba: http://www.fiat-lanc...=20#entry846600

Samo da dodam, sasvim korektno, i dalje bez zamerki sa moje strane, koristim ih vec vise od 2 godine.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Nego ja sam samo hteo da potvrdim da su korektni i da profesionalno rade posao! Naravno, svim forumasima sam naglasio da mogu preko mene da imaju mali popust, ako nekom treba! Ako neko ima para da mu ne treba popust, OK, moze opet preko mene pa cu ja da uzmem razliku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako novo iskustvo znaci :thumbsup: , okaci zbog ostalih i neku sliku ako te ne bude mrzelo.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno stavljam ovih dana. Ne mrzi me, nego zbog vrmena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li neko da mi da informaciju da li u Novom Sadu ili okolini postoji neko ko prodaje ili ugrađuje auto presvlake po meri. Čuo sam za neke u Beogradu, ali sam na žalost izgubio njihove kontakte.

Ako je neko nešto slično radio, molio bih da mi ostavi preporuku bez obzira da li je Novi Sad ili neko drugo mesto.

Hvala unapred.

Edited by neshaoct
spojeno by Ivan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello drugari,

da dodam i ja nesto na ovu temu,

juce sam bio na buvljaku na NBGD, i pitam na jednoj od tezgi gde prodaju auto potrepstine, koliko kostaju presvlake za fiat bravu...

Kaze prodavac 5000 dindz :thumbsup: i. Pogledao sam materijale, ima ih bas kvalitetnih, dvobojni naravno uglavnom sa nekom sivom osnovom, materijali su bas cvrsti nemaju veze sa onim budjavim "univerzalnim" za 1500 ili 2000din.

Pored mene je bio i covek koji je pitao za Mareu - za njega je 6500 - zbog deljive zadnje klupe.

Evo na vizitki pise,

OTC NOVI BEOGRAD

Tezge 70 i 13

Vojka 064/2432-839

Predrag 064/1212-113

EVO OVDE KONTAKT ! Mozes da procitas ceo topic...

Pogledajte slike koje sam obecao pre par dana...

DSCN5285.jpgDSCN5286.jpg DSCN5287.jpg DSCN5288.jpg DSCN5289.jpg DSCN5290.jpg DSCN5291.jpg

Dakle, presvlake radili Prodrag i Vojka, a montirao Dule...

Mozete da ih kontaktirate direktno ili da mi pisete na PM, pa da vidimo sta mozemo da uradimo!!! :smoke:

Edited by Marikoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze preporuka za neke solidne presvlake,dok ne skupim pare za nesto ozbiljnije?

Recimo za 3000-4000 dinara,jel moze da se uzme nesto,a da posluzi?

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na te 4000 dodaj jos 1000- 1500, i uradi odmah da valja.

To verovatno pitas za stila? Ako uzmes one obicne od 2000 do 3000, mozes samo sebi problem da napravis, jer kad onaj tanki sundjer krene da se trinji, imaces haos u kolima.

Ako si za, ja mogu da vidim sa ljudima koliko bi trazili da ti sasiju prave presvlake, a ti, posto si u Bogaticu vidi tamo da ti ih namontiraju, ili se sam pozabavi sa tim.... Tu mozes da ustedis jos 1500-2000 din. ;)

Edited by Marikoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini sto kasno odgovaram :( Ajde,javicu ti se,ako odlucim,posto ne idem bas cesto u BG.

Jel zna neko dal ima ljudi u Sapcu koji siju presvlake?Ili u Sremskoj Mitrovici?

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje, ti ljudi sto rade tapaciranje i presvlake, jel rade i tapacirung na vratima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...