Jump to content
FAS Goran
pjaf

Tapacirung / presvlake / patosnice

Recommended Posts

Nema tu nekih čudnih oblika i slično pa treba bacati velike pare na tipske patosnice. Par stotina dinara košta itison i opšivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš li neku preporuku gde kupovati i opšivati? U ovim standardnim prodavnicama, tipa galerija podova, prodaju samo u širini od 4m...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u scenicu originalne imaju cicak na onom rubu sa donje strane tako da se zalijepi za pod i ne mrda. Ako budes opsivao uzmi ovo u obzir :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, Robin Hood said:

Imaš li neku preporuku gde kupovati i opšivati? U ovim standardnim prodavnicama, tipa galerija podova, prodaju samo u širini od 4m...

 

Bilo koj salon koji radi sečenje i opšivanje po meri.

Možeš kao što kaže Bojankov da zalepiš čičak ispod ili da ga ušije. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/15/2015 at 3:31 PM, pilauda said:
Da li je neko imao iskustva sa presvlakama od eko koze, kako su se pokazale?

 

Ovo i mene interesuje. Ako je neko radio nek kaze pls.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te koje sam vidjao pre su bas kao sto Beli kaze, glupost, nekvalitetno a i vidi se jis iz daljine sta je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigde ne mogu da nađem tipske gumene patosnice za Seicenta.Da li uopšte i postoje tipske patosnice ili se budže neke "standardne" .Našao sam tepih patosnice,ali one mi ne odgovaraju za zimski period.Ako neko može da mi pomogne oko nabavke bio bih vrlo zahvalan.

Edited by pankoz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pankoz

Pitanje je spojeno sa postojecom, odgovarajucom temom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde kupiti solidne gumene patosnice za Deltu ali neke koje nece da usmrde ceo auto. U Mareu sam stavljao neke katastrofa, bukvalno zaboli glava od smrada gume.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@simpson_H

 

Gledao sam one koje prodaju u Beogumi, izgledaju kvalitetno, i na dodir su takve...to su ove:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/74307-beoguma/

 

Quote

Tipske gumene patosnice su proizvod slovenačke firme Gledring. Patosnice su tačnih dimenzija automobila, imaju visoke ivice i nude najbolju zaštitu na podu vozila. Patosnice su opremljene originalnim sistemom pričvršćivanja koji omogućuje da čvrsto stoje na podu i ne dolaze u dodir sa pedalama automobila, što može biti veoma opasno. Bez neprijatnog mirisa gume! Sa mirisom vanile.

 

Jedino što im cena nije baš ono tipa 1.000 dinara ili 2.000, ali izgledaju jako dobre. Baš u priči sa ljudima iz Beogume, prva stvar koju su rekli je da ne smrdi ceo auto... :D

Imaš i popust kao član Kluba. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, da li znate jel neko, u okolini Subotice, pravi tipske presvlake za Stila?

I kako se resavaju sledeci moguci "problemi":

- fioke ispod prednjih sedista,

- air bag-ovi u prednjim sedistima,

- sto na izvlacenje u suvozacevom sedistu kao i prostor za odlaganje u vozacevom sedistu (sa zadnje strane),

- obarajuce suvozacevo sediste,

- deljiva zadnja klupa sa centralnim naslonom za ruke,

- zadnja klupa se pomera napred-nazad

 

Ili da ih potrazim na buvljaku... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

064 1212113 Predrag, na prethodnim stranama imas i slike, ako su ostale u zivotu.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Драган said:

- fioke ispod prednjih sedista,

Presvlaka se provlaci izmedju sedalnog dela i fioke, tako da one normalno ostaju u funkciji. Zakacaljkama se fiksiraju za donje elemente sedista.

12 hours ago, Драган said:

- air bag-ovi u prednjim sedistima,

Ostavlja se oslabljen deo u zoni vazdusnog jastuka, negde sam cak vidjao i da ostavljaju proseceno.

12 hours ago, Драган said:

- obarajuce suvozacevo sediste,

Sedalni deo se fiksira zakacaljkama za donje elemente sedista (kao sto rekoh), gornji deo se navlaci i vezuje ispod naslona. Tako da nema problema sa preklapanjem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, djomla said:

064 1212113 Predrag, na prethodnim stranama imas i slike, ako su ostale u zivotu.

Sent from my 3310
 

Hvala za broj, pozvacu ga. Nisam primetio te slike, ponovo cu pregledati.

5 hours ago, Ivan said:

Presvlaka se provlaci izmedju sedalnog dela i fioke, tako da one normalno ostaju u funkciji. Zakacaljkama se fiksiraju za donje elemente sedista.

Ostavlja se oslabljen deo u zoni vazdusnog jastuka, negde sam cak vidjao i da ostavljaju proseceno.

Sedalni deo se fiksira zakacaljkama za donje elemente sedista (kao sto rekoh), gornji deo se navlaci i vezuje ispod naslona. Tako da nema problema sa preklapanjem.

 

Hvala na odgovorima. Setio sam se i pojaseva u zadnjim sedistima tj. onih rupa iz kojih vire zakacaljke za pojaseve :) Ali najbolje da pozovem i vidim uzivo kako izgledaju te presvlake pa cu dobiti odgovore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju mi malo kvalitetnije presvlake za Fiat Punto 2, 4vrata bez deljive kliupe. Prosle godine kupio neke jeftine i za godinu dana se izlizale, pocepla.. Tako da bih sada dao mlao vise novca za nesto kvalitetnije. 

Nasao sam ovde deluju kvalitetno https://www.takolako.com/auto-i-moto-oprema/auto-oprema/dodatna-auto-oprema/tipske-auto-presvlake-za-fiat-punto-classic-crna.html , ali mozde ima negde malo pristupacnije?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam naručio da mi sašiju neka radnja iz Kragujevca, materijal bolji nego na sedištima...evo već 5 ta godina nisu mrdnule, TOP KVALITET. Mogu da kažem da liče na ove sa tvog linka, ali kakav je materijal ne mogu da ocenim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mi se isplati ova od 5800din, deluje jako, pise da je od mebl stofa izuzetno kvalitetnog i vidim koji je dezen

Edited by benedikt

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/5/2018 at 3:28 PM, benedikt said:

Trebaju mi malo kvalitetnije presvlake za Fiat Punto 2, 4vrata bez deljive kliupe. Prosle godine kupio neke jeftine i za godinu dana se izlizale, pocepla.. Tako da bih sada dao mlao vise novca za nesto kvalitetnije. 

Nasao sam ovde deluju kvalitetno https://www.takolako.com/auto-i-moto-oprema/auto-oprema/dodatna-auto-oprema/tipske-auto-presvlake-za-fiat-punto-classic-crna.html , ali mozde ima negde malo pristupacnije?

Imam iste ovakve, uzeo mi brat u beogradu, skrojene su solidno, mada kvalitet samog materijala i nije bas nesto, podsjecaju na one sa buvljaka jedino sto su skrojene po mjeri. One gumice za zatezanje su prilicno slabe i tanke. I ako budes uzimao najbolje ih je uzeti u radnji licno pa izvaditi i provjeriti, jer ja sam uzeo komplet koji ima djeljivu zadnju klupu, i na pakovanju je i bilo tako oznaceno a unutra je doslo za klupu iz jednog dijela. Takodje ono sto uopste nije doslo a trebalo je su navlake za naslon za glavu i male navlake za pojaseve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...