Jump to content
FAS Goran
ekna

Fiat Forum Bulgaria

Recommended Posts

Добро vece kolege, Jos jednom pozdrav ИЗ Bugarke.Prvo Da SE izvinim moderatorima Ako Тема nije НС mestu.Ovo JE slika Mog SA auta nalepnicom Тим foruma.Sa nalepnicama себе oznacavaju clanovi foruma.ne znam U Srbiji da liimate nesto slicno Za raspoznavanje.

Edited by ekna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidi se...samo će naša standardna biti dosta manja.

A, ko bude hteo veće poput ove tvoje, moći će i ona da se napravi... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugarima iz Bugarske :welcome:

Ako te ne mrzi,napisi nesto o Vasem klubu :rolleyes: ,koliko vas ima,jel imate redovna okupljanja :question: ,

a mozes i neke fotke :coffee: sa tih okupljanja da okacis,cisto da razmenimo klupska iskustva :thumbsup:

Siguran sam da ce i kod nas biti fotkanja,cim pocnu da se lepe klupske nalepnice na automobile :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege,ja sam vec pisao u vasem forumu da sam rodom iz Srbije,ali vec deset godina zivim u Sofiji.Nas forum trenutno ima 20800 registrovanih clanova.Okupljanja su svakog cetvrtka i nedelje,nacionalni susret iz svih gradova Bugarske i sto je naj vaznije imamo i fond za dobrovoljne priloge za decije domove.Sakupljaju se odeca,obuca,novac i sve to se organizovano nosi u decije domove.Posto je sad lepo vreme razmisljam i u saradnji sa sefovima iz foruma da organizujemo jedan susret izmedju Srpskog i Bugarskog foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka Vam cast na brojnosti :thumbsup: i na humanosti :unworthy: sa skupljanjem stvari za one koji ma je najpotrebnije :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak su to ostavljena deca,bez igde ikoga.Za najugrozenije domove se sakuplja sve a evo i sakupljene sume prosle godine 13.12.2009.Pampersi 12.950 kom.-2.875 lv(1.437 eura),lekovi,flasice,sirupi u vrednosti 2.975 lv(1.487 eura),plus odeca,obuca koju smo skupili ot kolega,fabrika NESTLE.BG daruje 224.70 kg decije hrane+250 eura od radnika fabrike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se uskoro da organizujemo makar i jedan Srpsko-Bugarski susret.Pozdrav svim kolegama u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro kolege.I ove godine FIAT FORUM BULGARIA je poceo sakupljane dobrovoljnih priloga za najugrozeniji deciji dom,grad Kjustendil.U domu trenutno se nalaze 37 deteta do 3 god.Poceli smo sa sakupljanjem,odece,obuce i novcani prilog ko koliko moze.Nadamo se i ove godine da sakupimo dovoljno za ove malisane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za Vas :thumbsup:

podigli ste nivo druzenja u okviru vaseg auto-kluba na visi nivo :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se uskoro da organizujemo makar i jedan Srpsko-Bugarski susret.Pozdrav svim kolegama u Srbiji.

Pozdrav za sve ljubitelje Fiata u Bugarskoj.Imam jednu molbu.Treba mi software Stargas Elios sa crackom za plinski uredjaj Stargas.Imam Stila sa tim uredjajem ugradjenim u Italiji.Svuda sam trazio i ostaje mi jos Bugarska jer sam cuo da ima predstavnistvo a samim tim i neko ima crackovanu verziju.Odgovor moze ovde ili na PM.Unapred vam hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...