Jump to content
FAS Goran
flyche

FM Transmiter - kako poboljšati zvuk? ; povezivanje

Recommended Posts

Na Bravou sam istrošio dva komada, jedan no name, koji mi je komša poklonio i jedan X-wave. Najveća konstrukciona mana je što nema šufle iliti rend'm puštanje pesama.

X-wave je izdržao godinu dana, a onda je crkao daljinac! Na oba su ekrani vrisnuli vrlo brzo!

Ali je svako zgodna stvarčica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l uzimao mozda ko neki FM Transmiter skorije? Ja planirao ovaj iz Lidla ali je nestao u roku od odmah. :shock:

FMTransmiter.jpg

Edited by Dzimbo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas fabricki uredjaj i podrsku za CD Changer - razmisli o nekom digitalnom emulatoru. Daleko bolji, digitalni kvalitet zvuka. Za 1500 kinti vise u odnosu na transmitter imas vec MicroLink.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Hvala, zanimljiva stvarcica, mada iskreno mi je to previse za nesto sto ce mi trebati za 10 dana dok budem putovao i bio u Grckoj, ostavicu link pa mozda nekome bude zanimljivo. https://www.polovniautomobili.com/auto-oprema/5089209/emulator-za-usb-sd-aux
 


Screenshot_3.png



Vise sam mislio neki sa aliexpressa za 10 dolara i da budem miran tih 10 dana. Po ovim cenama cu 2 da narucim pa nek jedan radi bice dobro.
https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=fm+transmitter&ltype=wholesale&isFreeShip=y&isFavorite=y&SortType=default&page=1 
Screenshot_4.png

Edited by Dzimbo

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Dzimbo said:

iskreno mi je to previse za nesto sto ce mi trebati za 10 dana dok budem putovao i bio u Grckoj

Imao si po oglasima i za 30 EUR ovu drugu generaciju MicroLink, prvu generaciju i za manje. Opet kazem, bespredmetno je porediti "zicnu vezu" i digitalni kvalitet zvuka, sa bilo kakvim transmitterom.

Imas i ovde jedan moj review za transmitter koji sam pazario matorom, moze da prodje:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41455-fm-transmiter-kako-poboljšati-zvuk-povezivanje/&do=findComment&comment=1523112

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam taj tvoj post pre postavljanja svog, ali je malo omatorio a taj proizvod vise nema na stanju pa sam zbog toga i ostavio novi post, mozda ima neko novo iskustvo a da je zaboravio da podeli.

Naravno, ne sporim da zvuk ne moze da se poredi, ali za tih 30-40e ja planiram da kupim transmitter, dopunim freon, narucim tepih patosnice i kupim metlice brisaca. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

FM transmiter kupiš najjeftiniji, po mogućnosti sa bluetoothom, jer će ti svakako trajati max 1-2 godine, posebno ako auto držiš na suncu! Kvalitet zvuka ti je isti i sa jeftinijim i sa skupljim modelima, jedino kod ovih skupljih dobiješ više opcija...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/22/2021 at 11:09 PM, Ivan said:

Imao si po oglasima i za 30 EUR ovu drugu generaciju MicroLink, prvu generaciju i za manje. Opet kazem, bespredmetno je porediti "zicnu vezu" i digitalni kvalitet zvuka, sa bilo kakvim transmitterom.

Imas i ovde jedan moj review za transmitter koji sam pazario matorom, moze da prodje:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/41455-fm-transmiter-kako-poboljšati-zvuk-povezivanje/&do=findComment&comment=1523112

 

Mogao sam lagano da uzmem ovaj microlink, kupih FM transmitter bez BTa i ne radi, kupim drugi sa BTom i drugim ulazom, radi ko sat, cak je i zvuk sasvim korektan. Ko ne plati na drini, platice na cupriji, ne znam sto nisam odmah uzeo sa BTom. Ukupno 3.500 :'( 
Oba su xwave, levi ne radi, desni radi.

0-02-05-cecd9691b52e25578c058728b0a2de51645038736150abb583d38b728dcc4797_d312a8ca4dea9440.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...