Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Cao svima, mislim da bi bio red da predstavim moju igrackicu, s obzirom koliko dugo gledam vase. :)

U pitanju je Fiat STILO 1.9 jtd 115. 3v, 2004.g

OXvQr.jpg OXqR9.jpg

Trenutno radim na prednjoj masci, imam jednu ideju pa se nadam da cu uspeti da je sprovedem.

hteo bi na kraju da napravim ovako nesto od autica, nadam se da nisam preterao. :)

wA3mA.jpg

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto ne vidiš PP:

Za postavljanje slika na Forum, pogledaj ovu temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40372

Tako nećeš imati problem sa brojem i veličinom slika...

:thumbup:

Šta je PP i kako se koristi, pogledaj ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=40151

----------------------------------

Mogle bi veće felne ako to sve budeš radio... :thumbup:

Ne bih ostavio crvene retrovizore. Dovoljne su dve boje na automobilu.

Ona donja tamna linija bi možda bila previše jer ionako na 10-15cm iznad nje imaš lajsnu koju bi ofarbao...

Ali...sve ovo (osim većih felni) je stvar ukusa...dok bi sa većim felnama u svakom slučaju mnogo lepše izgledao :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da nabavim barem 16, mada mi je dosta udoban sa ovim felnama. :) znam da udobnost nije mnogo bitna ali ... hehe

Jos se nisam usudio za tako radikalnu promenu, mozda samo krov u crno obojim, videcu za sada kako ce maska da ispadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi crnu foliju na krov, zatamni stakla, uzmi neke 16-ce, ofarbaj ih u crno ili tamno sivo i to ti je dovoljno. Ovo na haubi, a posebno crvene linije, po meni, nisu dobro resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' da se o ukusima ne raspravlja, ali ne mogu da se složim sa ovim što si zamislio - nikako. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoćeš da budžiš - radi to sa felnama i to sa 16, 17 crnim! Pogledaj malo, Neša je pisao o američkoj firmi koja radi felne. Neverovatne. Samo jedan detalj od kola može da napravi čudo. Ovo sa molersko-farbarskim radovima može, ali se bojim da ti se ne smuči posle jedno par meseci, pa onda još veća muka. Gledaj one Nešine, američke felne...

cLFbr-00ab025e271d846a0a7e3cdcf5c52d53.jpg

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja haubu ne bih dirao, ostavio bi je belu. Krov moze u crno (sa folijom, da mozes da skines ako ti dosadi).

Crveni retrovizori mi se bas svidjaju (inace, video sam vec ovog stila negde), ali moras onda da imas jos neki crveni detalj (na primer crveni rub na crnim felnama ili tako nesto)

Ova traka sa strane dolazi u obzir samo ako skines zastitne lajsne sa bokova (sto nebi radio), a i tada bi bila ok samo ako je skroz crvena (sto Megahertz rece, kao na GP abarth-u)

Sacastu masku podrzavam, hteo sam i ja nesto slicno da uradim ma Puntu, ali ne mogu da nadjem nigde dovoljno veliku tu sacastu plasticnu resetku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se i zagledao u G. punta "abarta" kao i u fiat 500 abart. zato su mi se dopali crveni retrovizori, nekako je blesavo, cool.

Masku trenutno prepravljam, nisam nasao sace, vec rupice. nije lose, stavicu neke slikice uskoro.

Pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...