Jump to content
FAS Goran
copears

Bravo / Marea - fabrički CD player

Recommended Posts

Drugari, ja bi u moj Bravo stavio fabricki CD Player kompletan, jednostavno mi se svidja i voleo bi da ga imam izbacio bi MP3 Cd Player!

Gde mogu da nadjem da je u super stanju i da radi i da cena nije bas paprena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi skoro ga je nemoguce naci,jer se kao nov ugradjivao uz paprenu nadoknadu :thumbdown:

U Delti se mogao naruciti,nov,orginalan,u kutiji,po skromnoj ceni :rofl: od 550 Evra :blink:

Ali ako te ne mrzi prati oglase na Italijanskom i nemackom E Bayu,mozda naleti neki citav,dobro ocuvan,a za neku normalnu cifru.

Ja sam video par marea sa fabrickim CD playerom kod nas,a bio je i jedan momak,na nasem okupljanju,sa Bravom Gt JTD,uvezen,i imao je bas taj fabricki CD palyer u tabli ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram ta cena je smesna i ne znam ko bi to dao! :thumbdown: Meni je trip da imam originalan lepse ide uz auto, tabla bi bila kompletna i lepsa, nadam se da me razumes :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam fabricki cd...samo pokusavam da nadjem dobrog majstora da mi otkloni problem-ne cita cd-ove,ima neku gresku na displeju...stvarno su retki ali pokusaj po oglasima

inace mnogo bolje izgleda od budzevina i adaptera koje moras ubacivati na njegovo mesto...jedino sto je pojacanje 35w koliko sam razumeo...pa je potrebno neko pojacalce i da se odreknes mp3 formata (sto i nije neki problem,bar meni)i uz kvalitetne zvucnike imas dobru muziku. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jurim po oglasima ali slabo ima! Jurcacu jos, nek se javi neko ko ima predlog gde ima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ebay u Nemačkoj ili Italiji i rešiće ti problem, samo gde ti nestade orginalni radio on na sebi ima izlaz za cd charger koji ćeš mnogo lakše naći jer se ugrađuje u više modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema svaki radio kasetofon na Bravu/Bravi/marei CD kontrole i dzek za CD sarzer :no

Vecina ih je bez toga :no ,nazalost :( ,jer je Cd sharzer,za nekog ko hoce da sacuva fabricku muziku,svakako jeftinije resenje i lakse se nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam saznao skoro odgovara mi i radio kasetofon ali da ima izlaz za sharzer pitao sam nekog lika on moze da mi nadje komplet za 10ak dana izlazi oko 80e!Nije malo para, ali bi dao samo da je u fabrickom stanju :thumbsup: i to bi bila idealna varijanta! Ipak fabricki kas ne moze nista da zameni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morao sam da se ukljucim,bilo je jace od mene,ja u moju bravu imam original fiatov cd plejer tj. bio je kasetofon pa sam kupuo cd i zamislite cudo platio sam ga samo 20 eura i to je u dinarimo mozda bilo 1600. :rofl:

Edited by pekac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz ljudi. Da li neko zna sta znaci opcija "phone" u onom naprednom meniju na fabrickom plejeru Fiat Brava? Imam i neku dzidza-bidzu pored svetla u kabini, pa sam se istripovo da mozda postoji neki bluetooth u kolima :)

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po specifikaciji Xcarlink od ove godine podrzava radio aparate AD182H i AD185H iz Brava, Brave i Marea-e.

Ako imate vremena mozemo probati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijep pozdrav svim clanovima...da li ima neko da mi kaze koje marke cd changer mogu da uzmen za originalni fiat brava radio.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! U marei imam fabricki cd player, i u gornjem levom uglu mi pise CD changer control, sad me zanima da li imam opciju da ubacim vise CD-ova, i kako? Evo i slike:

image.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam takav cd u Marei, Ali komande na volanu samo menjaju stanice i ima dugme mode(cd ili radio i drugo mute da se mutira hahah) i na jedan minus mogu da smanjim muziku a nikako da pojačam, a ostala 3, to jest dva dugmeta plus u 1 minus listaju stanice što mi nikako nema logike!? zna li neko u čemu je kvaka????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nešto ne valja, mora da je daljinski na volanu pobrkao frekvenciju, jer na cd-u sve radi normalno! Kad sam punio akumulator nije mi tražio kod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam Bravu 1.2 16v 2001 godište. Uvezena je iz Nemačke pa je i uputstvo na nemačkom. Ima fabrički cd plejer. Imam par pitanja:

 

1. Ako postoji cd changer, gde se nalazi?

2. Šta znače one silne skraćenice na podešavanju menija. Neke osnovne sam ukairao ali ima nekih za koje nemam pojma za čega služe.

 

Hvala unapred. Pozdrav

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, budim staru temu ali mi je hitno potrebna informacija... trebalo bi sutra da zamenim fabrickog kasetasa sa mp3 cd playerom. Zanima me da li je neko vec vadio fabrickog kasetasa i da li auto ima iso konektor (eurojack) ili moram da kupim to? U pitanju je fiat brava 96 godiste. Jako mi je bitno jer idem malo van grada da mi nameste player pa da ne idem za dzabe. Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...