Jump to content
FAS Goran
Milutinac

Fiat Stilo / Nuova Bravo - pitanje vezano za daljinsko zaključavanje

Recommended Posts

Pozdrav, i ja ima stila sa daljinskim zakljucavanjem ali mi ne rade zmigavci. Pa me interesuje da li je neko uspeo to da resi i kod koga. Sve mi je na autu ispravno pa bih i to da namestim da kad zakljucavam blinkaju i zmigavci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to vec pise na forumu, ali eto tebe mrzi da potrazis i procitas malo, ali dobro. Moze da se aktivira ali moras da imas kod karticu, i onda se preko dijagnostike ukljuci. Ima sve detaljno u temi kopiranje i kodiranje kljuceva a mozda cak i na ovoj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zanima me kako da namestim da mi se auto zakljuca sam posle nekog vremena?Fiat Stilo '07

Edited by milka12

Share this post


Link to post
Share on other sites

U meniju levo od volana imas opciju Speed Lock. Nju uključi i to je to.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,zanima me kako da namestim da mi se auto zakljuca sam posle nekog vremena?Fiat Stilo '07

 

Posle 20km/h se sam zaključa.

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo kako da proverim da li imam modul za centrslo zakljucavanj,

jer kada sam kupio auto dobio sam jedan kljuc bez dugmica na njemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se ne varam svaki Stilo ima centralnu bravu samo preko tog tvog ključa nećeš moći da ga daljinski zaključaš i otključaš pritiskom na dugme pošto ih nemaš već moraš da zaključavaš i otključavaš auto na stari dobri način principom ključ u bravu...:) Ne znam na kakav to modul mislis? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA imam centralnu,nego sam mislio da li imam ij ja daljinsko zakljucavanje,

ali samo nemam kljuc za to,tj kljuc sa daljinskim komandama

. Pa da kupim novi i kodiram ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki Stilo ima centralnu bravu (jedan ključ otvara sve i startuje motor).

Svaki Stilo nema daljinsko zaključavanje. Ako hoćete da ga imate, najbolja, najjeftinija varijanta je ugradnja alarma i onda na šapici samog alaram imate dugmiće za daljinsko zaključavanje/otključavanje.

 

Vlasničko uputstvo za Stila, klik:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/38944-uputstvo-fiat-stilo/

 

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već par dana mi ćale zvoca kako ga nervira što ne zna da li je zaključavanje uspešno ili ne...Na stilu nemam alarm ali imam centralnu bravu i standardno kada zaključam migavci mi zasvetle...

E sada moje pitanje jeste da li je moguće ubaciti i neki zvučni efekat.Čisto onako da "bipne" da se zna da je zaključan odnosno da je u dometu.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz prve ruke ne, e sada, ako zelis da spajas zice i pravis neke mostice mozes preko sirene, tj. kada ti se aktivira centralna da svirne ali ne znam sta ce biti kad ti se zakljuca u voznji (ako ti je to ukljuceno). Na mojim kolima se bas cuje kad ga zakljucas. Jeftinije ti je da prodjes krug oko auta i proveris svaka vrata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da li je moguće ubaciti i neki zvučni efekat.Čisto onako da "bipne" da se zna da je zaključan odnosno da je u dometu.

 

Ne.

Imaš diodu, ona uvek sija, tj. trepće kada su vrata zaključana. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam... meni lično nije problem, prepoznajem po migavcima... ali ćale kada uzme kola nekako ne vodi računa pa me pitao sa uradimo nešto... ali ako ne može onda ništa...

hvala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se ubaci boozer da radi u paru sa migavcima.Kada migavci zasvetle tad ce se boozer cuti.

Mislim da cak i u radnji imamo original Metasystem boozer,koji zvuci kao fabricki alarm od Stila,ali to moram da proverim.

Znaci zakljuc bi bio dug zvuk od 1.5 sekunde.

Otkljuc 2 puta kratki zvuk od 0.8 sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako totti i moj kombi ima to za rikverc :( ali za nas narod to nista ne znaci. Znaci ide na kombi lagano i ne interesuje ga! A tako se cuje jedino na motorcice kineske :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos sa strane zakacim metle i na duznost... :) a valjda moze da se smucka da ide samo kada se zakljuca.. da ne glumim djubretarca... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti nemoj da palis sva 4, ja ih jedino upalim kad se zahvaljujem nekome, ako stojim desni/levi pokazivac pravca i to je to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...