Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Vuchina

Moj prvi auto

Recommended Posts

Kupio sam ga pre manje od dva meseca,dao za njega 3900,cim ga kupio odradio veliki servis...Auto je trenutno presao 91000+ kilometara...Ima sve sto jedan momak moze da pozeli :thumbsup: Sa muzikom sam prezadovoljan,tako da sam i tu ustedeo...Takodje sve je fabricki,nista nije doradjivano,budezeno i slicno,sto mi se jos vise svidja.

Evo nekoliko slika,pa komentarisite...

image1121.th.jpg

image1122.th.jpg

image1123.th.jpg

image1124a.th.jpg

image1125.th.jpg

image1126.th.jpg

Edited by Vuchina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam kupovao auto,lik koji ga je prodavao mi je rekao da je u pitanju prva boja,meni to nije bilo toliko bitnu,jer je u dobrom stanju...

U prici sa poznanicima svi mi govore da nikad nisu videli punta 2a sa trula visnja bojom...Pa je to u mene ulilo sumnju,pa zelim da mi neko odgovori da li se fabrici ti modeli farbaju u tu boju ili je auto nakndano farban,cisto radi znanja i ravnanja ?Inace u saobracajnoj pise crvena metalik m4.

Unapred hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična je boja.

Inače, pogledaj motorni prostor, tj. kako je on ofarban...ili deo gde ti stoji rezervni točak...ima milion sitnica na osnovu kojih možeš videti da li je auto naknadno farban... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fin Punto-fabrika look,u jednom od boljih izdanja :thumbsup:

Sve je tu,oprema,alu felne :rolleyes: ,16v ispod haube...

Sto se tice dilema koje imas o boji,razresices ih kad procitas ovu temu na nasem forumu :coffee:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=35394&st=0

a tu ces naci i link za EPER :book: ,gde kada ukucas broj sasije svog Punta,dobices informacije :geek: o opremi,boji karoserije,boji enterijera i svemu sto ti padne na pamet,a vezano bas za tvoj auto :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu,napisi sta si otkrio :smoke:

Meni izgleda kao da je to njegova orginalna boja :yes ,mada jeste redak primerak :huh:

Sto ga malo izdvaja ;) od Puntica,koje uglavnom vidjamo po ulicama B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam,i nisam saznao nista vise nego sto znam,osim da mu je u junu rodjendan :fun: ...Za boju pise da je nedefinisana :)

A inace prostor gde je smesten motor i prostor gde je smesten rezervni tocak su u istoj trula visnja boji...

Prvo sto planiram da radim na njemu je da mu stavim 17-ice Stilo Abarth,pa me zanima da li one pasu na njega,da li cesu negde prilikom skretanja i da li mora da se stavlja veci blatobran?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da mu stavim 17-ice Stilo Abarth,pa me zanima da li one pasu na njega,da li cesu negde prilikom skretanja i da li mora da se stavlja veci blatobran?

Pogledaj:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=41277&view=findpost&p=682312

Jedino što je ovo 1.8 HGT, ali ne znam ima li neke razlike u širini kod Puntića...sačekaj da odgovori neko ko to zna... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ti je auto, da se sa srecom navozas!

Inace, mozda ce ti ovo malo pomoci oko dileme u vezi boje, tvoja izgleda ful fabricka a ako nije, stvarno je vrhunski odradjen...evo isjecka iz kataloga gdje su prikazane boje fabricke za mk2a

bdUIJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puntic je stvarno lep. Kad otvoris haubu pogledaj i nalepnicu na istoj. Tu imas sifru farbe pa se raspitaj u nekoj lokalnoj prodavnici auto lakova da li odgovara tvom autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucaj u Eperu broj sasije i motora,izbacice ti boju karoserije i enterijera i datum proizvodnje... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucao sam i izbacilo mi je da je boja nedefinisana...

Naisao sam na nekoliko mk2a modela sa troje vrata u toj istoj boji...

Tako da sam sigurniji...

Kad smo vec kod boje,koliko bi kostalo profi farbanje sa nekom kvalitetnijom bojom,recimo candy black?

Edited by Vuchina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ostavi se farbanja, auto ti je koliko se vidi sa slika u top stanju, a inace profi farbanje da lici na fabricki rad cijena oko 800e nek me neko ispravi ako grijesim. po onom katalogu tvoj punto dodje rosso scilla 132 boja. proguglaj tu boju pa ces vidjeti da ih ima jos ;)

Edited by Visconti

Share this post


Link to post
Share on other sites

resio si da nabudzis juga 45 a? :) hehe dobra pesma, dobra :) natera te da se zamislis :):thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jugisa je zmaj,samo treba neko da te pogura kad stanes sa njim u zvaku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oko boje nemoj da se cimas, na mom parkingu ima jedan puntic sa istom bojom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Jugisa je zmaj,samo treba neko da te pogura kad stanes sa njim u zvaku :D

Hahahahahah, oces srcka da me strefi za komentar hahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...